Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

pred 13 minutami, Drosa pravi:

Pozdravljeni,

a je kdo montiral gear indikator na er6n, po možnosti na 2007 letnik.

Kaj se splača nabaviti in kako je z inštalacijo.

hvala

 

če misliš da rabiš .. potem se ti splača

najbolje je, da ti nekje na servisu montirajo ... pride pa okoli 100-120 € 

teh indikatorjev je veliko na ebayu ... je pa jeba, če ne dela in ga ne morš reklamirat .. na tvojem mestu bi dal raj malo več in naj na servisu to zrihtajo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pri Čarmanu vzel GPT, plug&play za SXa. Za er6 ne bi vedel, lahko pa ga pokličeš in vprašaš. Cena 65€. Priklopi pa se v diagnostično vtičnico pod sedežem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

GPT, plug&play

a plug&play pomeni samo priklop v diagnostično vtičnico pod sedežem, ni nobene druge štekarije po elektroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Drosa pravi:

a plug&play pomeni samo priklop v diagnostično vtičnico pod sedežem, ni nobene druge štekarije po elektroniki.

točno, vendar ne vem če obstaja za tvoj motor. Kar vidim na ebayu so od 2012 dalje plugpley.

Pokliči čarmana pa vprašaj, mogoče pa ni tako draga montaža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 9. 2018 ob 14:45, robot pravi:

Obstaja, nabavil pa sem v Bep's v Trstu

Katero znamko si nabavil in koliko stane ter za kateri letnik er6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 10. 2018 ob 8:55, Drosa pravi:

Katero znamko si nabavil in koliko stane ter za kateri letnik er6

za er6 dobiš p&p varianto od firme Healtech... sem mel na er6 letnik 2009, vtakneš v servisno vtičnica in že dela...

isto imam sedaj na versysu

pri nas prodaja servis Štern

zadeva je premium

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

vtakneš v servisno vtičnica in že dela...

po moje mu moraš nekako označiti katera je katera šaltunga ... vsaj včasih se je tako delalo 

saj v navodilih piše, kako se ga inštalira, ampak sem še vedno mnenja, da je potrebna dodatna nastavitev prikazovalnika ...

če pa temu ni tako .. pol pa super :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

po moje mu moraš nekako označiti katera je katera šaltunga ... vsaj včasih se je tako delalo 

saj v navodilih piše, kako se ga inštalira, ampak sem še vedno mnenja, da je potrebna dodatna nastavitev prikazovalnika ...

če pa temu ni tako .. pol pa super :P

 

p&p je, samo vtakneš in dela, je preprogramirano oziroma vzame podatek o prestavi iz ECUja...

tak da je super :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin kawasakija ni treba posebi štelat . kalibracije :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snecer pravi:

za er6 dobiš p&p varianto od firme Healtech

evo naročil GIpro DS-Series G2 - GPDS-K01, ki je plug&play, upam da bom zadovoljen, praviš da je zadeva premium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Drosa pravi:

evo naročil GIpro DS-Series G2 - GPDS-K01, ki je plug&play, upam da bom zadovoljen, praviš da je zadeva premium

uporabljam od 2009 in je ok, mogoče na soncu malo manj vidno (odvisno kam daš), sicer ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snecer pravi:

za er6 dobiš p&p varianto od firme Healtech... sem mel na er6 letnik 2009, vtakneš v servisno vtičnica in že dela...

isto imam sedaj na versysu

pri nas prodaja servis Štern

zadeva je premium

Koliko evrov pride? Včasih tok noter padem, da bi iz 6 kr v 7 prestavu pa ne gre. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

pomoje tlele lahko pogledaš

https://www.healtech-electronics.com/shop/gpds/

 

Jz imel na vseh mopedih menjane zobnike...boli te kuk laze...pac na un radar v naseljenih pogledas kuk 50 in kuk 60 in to je to.....

Indikatorja prestav,nikoli imel...kupo za na ninjo a nikoli zmontiral...stran vzen denar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, sesir pravi:

Jz imel na vseh mopedih menjane zobnike...boli te kuk laze...pac na un radar v naseljenih pogledas kuk 50 in kuk 60 in to je to.....

Indikatorja prestav,nikoli imel...kupo za na ninjo a nikoli zmontiral...stran vzen denar...

za dirkanje morda prikazovalnik ni potreben, čeprav v F1 ga imajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Snecer said:

premium :)

A ti mas BMWja, da take fensi besede uporabljas? :huh: Na bmwslo (kjer je populacija bolj mesana kot SLO) imajo take - premium, optimizacija, modificiran... ...da bi clovk mislu, da je se kaj res.. :P

padaneboszameru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zok pravi:

A ti mas BMWja, da take fensi besede uporabljas? :huh: Na bmwslo (kjer je populacija bolj mesana kot SLO) imajo take - premium, optimizacija, modificiran... ...da bi clovk mislu, da je se kaj res.. :P

padaneboszameru ;)

gipro je ameriški, torej kar premium, kar nekaj materiala imam iz zda in je premium, določene zadeve znajo naredit

za bmw pa sem slišal, da so servisi premium in cene

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

za bmw pa sem slišal, da so servisi premium in cene

Pa fejsliftom se baje rece, da so "modificirani". :jezik:

:lol1:

Amerikanosi imajo praviloma dobro robo, kar se tice materialov, dimenzij in konstrukcije nosilnih elementov, "rezerve za norce" (inzenirji bodo vedeli kaj je to) itd. Ampak glede marketinga sem pa na svoji kozi videl, da s kakim svojim produktom tezko prides na ze obstojeci trg.

Pa da ne bom cisto off topic... ..na fejzbukvah sem danes nasel bivso izpred 14 let... ...ima enega lepega ER6F. :jezik:

Tako, zdaj mi je pa zmanjkalo topica.. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Zok pravi:

Pa fejsliftom se baje rece, da so "modificirani". :jezik:

:lol1:

Amerikanosi imajo praviloma dobro robo, kar se tice materialov, dimenzij in konstrukcije nosilnih elementov, "rezerve za norce" (inzenirji bodo vedeli kaj je to) itd. Ampak glede marketinga sem pa na svoji kozi videl, da s kakim svojim produktom tezko prides na ze obstojeci trg.

Pa da ne bom cisto off topic... ..na fejzbukvah sem danes nasel bivso izpred 14 let... ...ima enega lepega ER6F. :jezik:

Tako, zdaj mi je pa zmanjkalo topica.. :P

vozi premium in menjala je za premium :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

kar nekaj materiala imam iz zda in je premium, določene zadeve znajo naredit

Ce izberes s na aliexpess,da ti posljejo z zda...ni nic bolj kvalitetno kot,ce ti posljejo iz kitajske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!