Skoči na vsebino

BLOKADE PRI SYM EURO


speed

Priporočene objave

Zanima me kje ima omenjeni skuter blokade. Najbol me zanima če jo ma na elektronki in kako jo odstraniš.

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale euro ma blokado na auspuhi tko k vsi(slepa ceu) Pol maš še katalizator, pa v variomatu. Za štrom pa zdej nism zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Za ta motor je najboljši Tecnigas Next R. Naročiš ga lohk pr scooterkitu, montiraš pa sam al pa ga daš serviserju. LP

p.s. stane 24k, kromiran pa 28k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

hm ja zagotovo ti povem ker ga imam tud sam da je blokada na variomatu in slepa cev pa novejsi modeli imajo se v katalizatorju zato po mors menjat avspuh :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma še pa neki omejevalec, k ga moreš tut odstranit

Če CDI enoto odstraniš ti ne bo vžgal, da se jo spedenat ali pa se kupi športna... možn je tudi vmesnik, za ta motor pa nwem točno...

Srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetlo zeleno žičko precvikaš,da ti nebo motor blokiro :)

Eh, zdj vidm, kak ma ta Sym res "orenk" blokirano zadevco, ka bi blo tko še pr Gileri :doze:

:D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, zdj vidm, kak ma ta Sym res "orenk" blokirano zadevco, ka bi blo tko še pr Gileri :doze:

:D :lol1:

kolko vem imajo stari modeli symov elektronsko blokado! moj je letnik 2000 in jo ma. višji letniki pa kolko vem nimajo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem imajo stari modeli symov elektronsko blokado! moj je letnik 2000 in jo ma. višji letniki pa kolko vem nimajo

LP

če si to men odgovoril nisi videl poante v mojem postu, predlagam, da moj post in še enega pred tem še ene 15x prebereš za boljše razumevanje, pa srečno pri branju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektornske blokade nima noben sym saj nima ajnspricerja oz. elektronskega vbrizga goriva....oz. pa imajo baje (jest je nimam) starejsi modeli blokado na elektriki (no jest jo mam pa zato na katalizatorju) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektornske blokade nima noben sym saj nima ajnspricerja oz. elektronskega vbrizga goriva....oz. pa imajo baje (jest je nimam) starejsi modeli blokado na elektriki (no jest jo mam pa zato na katalizatorju) :slap:

bolš katalizator kot elektronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa zdi da je bolše če maš na elektroniki, ker če se malo pošpilaš z upori in potenciometrom si lahko narediš da ti omejuje obrate in se pelješ 50, ko je potrebno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa zdi da je bolše če maš na elektroniki, ker če se malo pošpilaš z upori in potenciometrom si lahko narediš da ti omejuje obrate in se pelješ 50, ko je potrebno :D

no, ko bom kj nucu se pr tebi oglasim... :D vidm da si pravi majstore za to :blink: :OK:

edit: stavim, da moj vbrizg ne bi znau spedenat :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jas sem kupil euro x-sa pred 3 dnevi pa zdaj kolko vidim ma neki omejevalec not ker gre obratomer do 8000 pol se pa ustav. Zanima me kako se ga odstrani. Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če znaš ti sam vn vrži, ker večina ljudi tega ne zna in potem tukaj gor terorizirajo točno kere šraufe morjo odšraufat da dobijo dol to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

iz variomata odstraniš podložko, pri štromu morš pa 2 zeleni žici prevezat

LP

p.s.Pa seveda auspuh zamenjat :D

alo ded! ki pa sta toti dve žici? to misliš za sym jeta euro x?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!