Skoči na vsebino

BLOKADE PRI SYM EURO


speed

Priporočene objave

aja pa še to .. ono blokado iz variomata se splača ven vzet .. prej sem se pelal po ravnem okoli 47 na okoli 7.5k obratih ... po hribu dol je šlo okoli 65 pri 12k obratih ...da ne pravim kak je skutera treslo = / ... zaj pa se peljem po ravnem 55 pa počasi nabira gor pri okoli 8k obratih .. Po hribu pa komot 70 pa tam okoli 9-10k obratih ... Tak da se kr pozna za tistih 15min dela ... No če se bo kiri spravo jemat blokado ven iz variomata ... Rabiš samo gedore 8kluč pa 17ko za zobnike ( tam ko nožni kurbl požene mašino) .. samo tu moreš pazit ker se zobniki sučejo v isto smer kot šraufaš .. zato je priporočlivo met ono pištolo na pritisk drugače se lahko kaki zobnik stere ... = ) tolko o tem kaj sem jaz vido pa občuto na Sym Euro X letnik 07 ... = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa grem počasi tudi na tecnigas next r 50 ... pa poročam kolko kaj gre .. če še kiri bere tote poste sploh .. oz. čekira toti forum = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova zadeva = ) HeHe ... 3x8g + 3x6g valčki ... 8g je v originalo oni 3je pa so lažji .. + stišjena slepa cev na avspuhu .. skuter gre komot 60 pol pa počasi nabira .. odvisno od situacije ... spleje tudi hitreje zaradi valčkov ... tak da se splača to naredit .. ker obrati v bistvu sploh ne grejo čez 8k . po ravnem malo več ko 7k = ) ... Tak da pubeci hitro rihtat = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo vsem!

Sem nov tukaj in pac vidim da se ta tema nanasa na Sym EURO X.

In zanima me sledece .. ker si nameravam kupit ta skuter ce je vreden nakupa pa kolk je kaj zanesljiv ta model oz. nasplosno kvaliteta ..

bi proso za kake nasvete pa info ker imajo se v akciji letnike 2007 in se morem bol hitro odlocit ce ga kupim ali ne ..

Pac nebi mel za neko dirkanje ampak za bol po mestu pa tut da potegne kolk tolk v breg kaki da nebi ostal sredi brega ..

Hvala vnaprej za komentarje ..

Lp ziga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz ga mam .. in sem ga pač odblokiral pa valčke lažje dal noter in mi zdaj gre 65 po ravnem .. v breg ko sem sam tudi potegne .. okoli 30-40 .. odvisno od brega .. Jaz sem še kr zadovoljen z njim ...Če še te kaj zanima kr vprašaj = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz ga mam pa sem kr zadovoljen z njim .. vsaj za taki dnar ... zajebavle me nena nič .. vse dela lepo = ) edino vžig je čudni na cajte ... saj vedno vžge samo včasih prej včasih pozneje .. Zdaj potegno ti nebo nikamor.. Vsaj dokler ga ne boš odblokiral pa lažje valčke noter dal .. To ti priporočam da takoj narediš ne ... Ker blokada samo jebe mašino pa nič drugega .. Saj to boš tak sam vido ko se boš pelal kje malo več ko 45(na tolko so naštelane blokade) in ti bo skutera tak hudo vibriralo da brezveze ... Če še te kaj zanima kr prašaj = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ..

kolk so kaj servisi recimo "€" ,menjava olja pa te zadeve ..

pa komu je to najbolse dat da se vzame blokada ven?

(kolk so kaj valcki pa te reci) ..

policija zna kaj tezit? al pol samo na tehnicnem ko vidi da vec leti ..ampak tak dam eletronsko blokado...ce gre na ta skuter..

pri skuterjih sem bol novinec .. bol sem za avte sraufat :D

nebi pa rad sam kaj probaval pa experimentov delal da nebo me kaj nehote prehitevalo pri voznji :) kaki deli skuterja :D

zdaj v kratkem bom ga nabavo .. da se dobim 07 letnik ..

Popravljeno . Popravil moto007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Um tak je zaj to .. Na servis še ga nisem pelal ker ga nimam dolgo .. sicer bi ga že mogo samo ga rabim vsaki dan pa še nisem utegno tako da to nwm .. Olje te stane 20e .. Če kupiš dobro olje.. kolko stanejo blokade da ti jih dajo ven nebi vedo zato ker jaz sem si jih dal sam oz. mi jih je dal en kolega ko pač zna to ... Za valčke ti tudi ne znam povedat zato ker mi jih je kolega dal ker jih je mel on preveč = ) samo menda ne stanejo več ko 10e ... Zdaj če nočeš garancije zgubit boš ga pelo da ti ga odblokirajo pa jim boš tam plačal .. Če pa hočeš reskirat pa daj kakemu kolegu ko zna da ti on naredi ... Garancijo zgubiš če ti tam dokaže da je skuter že bil odprt gor.. Drugače še jo maš vedno = ) ... Em policija .. Ja znajo ti težit če na radar priletiš... Drugače pa dvomim .. Za tehničnega pa samo blokade nazaj not pa je to to = ) ali pa fuul lahke valčke tako da skuter nima končne hitrosti = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jest bi uprašu kako bi lahko najbolj enostavno sym euro x 50 ki malo povišal končno hitrost pa prosim čim bolj enostavno ali pa podrobno razložtek sm čisti začetnik

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi uprašu kako bi lahko najbolj enostavno sym euro x 50 ki malo povišal končno hitrost pa prosim čim bolj enostavno ali pa podrobno razložtek sm čisti začetnik

hvala

Ven daš blokade .) če jih pa neznaš sam pa vprašaj kakšnega frenda ki to zna :D drgač pa pejt do kakga servisa za motorje in mu rečeš nej ti da blokade wen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tehničnega pa samo blokade nazaj not pa je to to = ) ali pa fuul lahke valčke tako da skuter nima končne hitrosti = )

Al pa podložko ki ima 10mm(8mm) luknjo nasred pa ti dvomim da bo šov več kot 50km/h, pa še lažje je to dati kot blokade nazaj not :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ajde .... na hitro mi razlošte, kako naj dam blokado (plastično podloško) nazaj v skuterja SYM EVRO 50???? Menda pride nekam pri jermenu. Lahko sam naredim, al je potrebno kakšno posebni orodje ali znanje???

LP

hitro... hčerka ima jutri tehničnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš znanja lahko zadevo zafrkns. Raje probaj cim bolj zoziti aupuh pri koncu in ko das na cilinder das podlozko ki ima zelo majhno lukno to ti bo lazje nato pa testiraj koliko gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde .... na hitro mi razlošte, kako naj dam blokado (plastično podloško) nazaj v skuterja SYM EVRO 50???? Menda pride nekam pri jermenu. Lahko sam naredim, al je potrebno kakšno posebni orodje ali znanje???

LP

hitro... hčerka ima jutri tehničnega

mislim da nebi smel bit ne problem :)

prvo odšravfaš tole :

18i-Slika8.jpg

Js sem na drugi strani s klučom prjel za magnet da se ni vrtelo. Da se tud na druge načine probaš pač ka gre. podložka pride na os, ki je zadaj (pod jermen). sestaviš vse nazaj skup in bi mogl bit. pa dobr zašravfat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da nebi smel bit ne problem :)

prvo odšravfaš tole :

Js sem na drugi strani s klučom prjel za magnet da se ni vrtelo. Da se tud na druge načine probaš pač ka gre. podložka pride na os, ki je zadaj (pod jermen). sestaviš vse nazaj skup in bi mogl bit. pa dobr zašravfat ;)

eejj... hvala ... sem vedel da moram pei skuteraših vprašat. Odšraufal sem.. na nek načun... mal s šraufncigerjem pridržal pri zobniku... nekak je šlo.... podložil... sestavil.... in zdaj gre dobrih 45km/h. Sam ko je gas do konca pri največji hitrosti , kot bi ga malo dušilo... al pa kot da bi mal trokiral. je to normalno, al bi še kaj moral naredit.???

cpi50 HVALA si se potrudil...tudi slikovno :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PS. Pa še na prometni sem videl, da ima šele drugo leto tehničnega :slap:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eejj... hvala ... sem vedel da moram pei skuteraših vprašat. Odšraufal sem.. na nek načun... mal s šraufncigerjem pridržal pri zobniku... nekak je šlo.... podložil... sestavil.... in zdaj gre dobrih 45km/h. Sam ko je gas do konca pri največji hitrosti , kot bi ga malo dušilo... al pa kot da bi mal trokiral. je to normalno, al bi še kaj moral naredit.???

cpi50 HVALA si se potrudil...tudi slikovno :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PS. Pa še na prometni sem videl, da ima šele drugo leto tehničnega :slap:

haha :worship: boš vsaj znal za naprej :D

men pa jutr poteče registracija :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme;

Ima kdo izkušnje z odstranjevanjem blokad in kje sploh so pri Sym Orbit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 9 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!