Skoči na vsebino

BLOKADE PRI SYM EURO


speed

Priporočene objave

K da smo na pašniku :D :D

ej jas nisn uličar tak kak ti tak da mi neje hoji s takimi okole! če veš ke za to ke sn napisa napiše če ne pa se ne oglaše. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jas nisn uličar tak kak ti tak da mi neje hoji s takimi okole! če veš ke za to ke sn napisa napiše če ne pa se ne oglaše. :angry:

Ja sej je uredu sam u normalni slovenščini bi pa lahko napisal da bi še kdo drug razumel ane :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jas nisn uličar tak kak ti tak da mi neje hoji s takimi okole! če veš ke za to ke sn napisa napiše če ne pa se ne oglaše. :angry:

sej k bi to kdo zastopu, bi blo tud uredu, jebac-car ma cist prou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jas nisn uličar tak kak ti tak da mi neje hoji s takimi okole! če veš ke za to ke sn napisa napiše če ne pa se ne oglaše. :angry:

podnapise prosim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jas nisn uličar tak kak ti tak da mi neje hoji s takimi okole! če veš ke za to ke sn napisa napiše če ne pa se ne oglaše. :angry:

prevod: :D

ej jaz nisem uličar :? tako kot ti, zato mi nehaj pisati take komentarje! če veš kaj o tem kar sem napisal napiši, če pa ne pa rajši bodi tiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevod: :D

ej jaz nisem uličar :? tako kot ti, zato mi nehaj pisati take komentarje! če veš kaj o tem kar sem napisal napiši, če pa ne pa rajši bodi tiho

Tnx K0ci zj sm ga sj zastopu drugač pa če bo še kdaj pisu toti hribar podnapise nalimi zram uspodih :OK:

:grim

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx K0ci zj sm ga sj zastopu drugač pa če bo še kdaj pisu toti hribar podnapise nalimi zram uspodih :OK:

:grim

ok zdaj bom pa pisal po slovensko se bom naučil. kje smo ostali? aja. toti dve žici sta na euro x?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdaj bom pa pisal po slovensko se bom naučil.

A se nisi tega u šoli učiu??? No ja variomat pa izpuh sigurno za kej več pa newem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. sn vprašo na servisu pa je rekel da ma sym jet euro x samo dve blokadi. edino katalizator bi naj bil gor kot še en dušilec kao. to pa še nevem točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. sn vprašo na servisu pa je rekel da ma sym jet euro x samo dve blokadi. edino katalizator bi naj bil gor kot še en dušilec kao. to pa še nevem točno.

Menjaj izpuh bo najmn problemov! Al pa iz katalizatorja dej vn tisto stekleno volno mislm da maš notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj izpuh bo najmn problemov! Al pa iz katalizatorja dej vn tisto stekleno volno mislm da maš notr

aha. bom zaenkrat vzel samo volno ven. se bo kaj poznalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj malo če nedaš blokade vn

aha. jas sn vzel zdaj eni dve ploščici ven pa mi je manj letel. kak pa pridem do volne če mi tisti pokrov noče it dol. al je tak močno skup naret? ker ga nočem odtrgat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. jas sn vzel zdaj eni dve ploščici ven pa mi je manj letel. kak pa pridem do volne če mi tisti pokrov noče it dol. al je tak močno skup naret? ker ga nočem odtrgat!

Kašni ploščici???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašni ploščici???

če se postaviš proti katalizatorju na desni strani je kot neka sonda al kaj je tisto ki blokira luknjo ali kaj dela nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jas imam syma jet ecro x in me zanima koliko leti ko je brez blokad.. z originalnim izpuhom.. brez slepe cevi in katalizatorja ter brez podložke ?' letnik 2005 ?? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jas sem dal zaj na syma gor tecnigas avspu pa mi gre 10 km/h več,pa obrate tudi fajn nabija :trance_33_sleep: zaj še samo blokado ven pa bo!!! zanima pa me kolko mi bo šel skuter???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

60-65 maksimalno, z drugim auspuhom pa 70. Mogoče 72 ^_^ če je res idealno vse nastavljeno. Ah ne, vzamem nazaj, <=70

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Em meni gre okoli 59 - 60 po ravnem .. pa sem samo iz variomata ven dal blokado ...Euro x 07 ... Em če kiri wannabe hoče met nwm kaki zvok z originalom .. samo pokrovček od katalizatora daj dol .. pa boš vido kak se skuter dere = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!