Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

stiskali se bote z nejcem tudi če vas bo manj pa ne vem kolko placa :P

čamči govori iz izkušenj :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjeee dns sm šel probat plac kjer nej bi bla fešta...to se ga tak pijeee in sexa pa čepraw čist sprot :D

jao mothafuckas će vas ni zamujate čago leta!! :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjeee dns sm šel probat plac kjer nej bi bla fešta...to se ga tak pijeee in sexa pa čepraw čist sprot :D

jao mothafuckas će vas ni zamujate čago leta!! :evilgrin: :naughty:

na koncu bosta 2 pičke pršle za 1 urco mal pogledat pol bosta pa šle domov, pa pač nas ene 10 bo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu bosta 2 pičke pršle za 1 urco mal pogledat pol bosta pa šle domov, pa pač nas ene 10 bo :closedeyes:

Ja no ja če to mislš...sam kolkr jz vem pr nas ni takih pičk!K če se gre na čago je treba bit tm do jutra!Izlaza nema!

Pa ne no resno nek jih je za 100% mislm da 15 nimam spiska kle k so že plačale tko da pomoje če so plačale bojo pršle?

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no ja če to mislš...sam kolkr jz vem pr nas ni takih pičk!K če se gre na čago je treba bit tm do jutra!Izlaza nema!

Pa ne no resno nek jih je za 100% mislm da 15 nimam spiska kle k so že plačale tko da pomoje če so plačale bojo pršle?

ne verjamm dokler ne vidm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamm dokler ne vidm...

hehe prid pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj a kdo pride???

Uglawnm če je kdo za akcijo nej me kliče za točnejše podatke od ju3 naprej na tel. 031-744-365(ja tako je telefon sm si kupu :D!!

Vstopnina je 15€ muzko vrtim jz, pičke bojo če ne druzga, če bo vse prav striptizete, pijače bo več kot dovolj placa za spat je sam kako spalko pa šotor se rab!

No ja pa pokličte me vsaj do četrtka!

Da nau kdo reku da nism hotu narest fešte!

Lepo bi pa blo da bi pršli sam kaj k morte res bit na vseh motozborih pa drugih žurkah k eni pedri, za naše druženje vas pa boli kurac!

Kaj morem jz tak je..........bi še kj povedu sam aight ql je :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz razmišlam da bi prišo, ampak še ni 100%... šou pa bi z avtom, ker se ne mislim 200km furat z ono čebelico, ja pa če bo še kdo seveda zraun šou iz mojega konca, ker sam tud ne mislim it... pol pa me malo zanima, če je ki tam kaki normalni plac da bi avto pusto, pa če bo za hrano pa to poskrbleno, ker celi dan pa noč res ne mislil stradat (no jaz bi še nekak zdržal, ampak naš brodarček pa ziher ne :D )... no venom povej še skratka malo več glede organizacie:d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz razmišlam da bi prišo, ampak še ni 100%... šou pa bi z avtom, ker se ne mislim 200km furat z ono čebelico, ja pa če bo še kdo seveda zraun šou iz mojega konca, ker sam tud ne mislim it... pol pa me malo zanima, če je ki tam kaki normalni plac da bi avto pusto, pa če bo za hrano pa to poskrbleno, ker celi dan pa noč res ne mislil stradat (no jaz bi še nekak zdržal, ampak naš brodarček pa ziher ne :D )... no venom povej še skratka malo več glede organizacie:d

z avtom?? če nea delam bi js šo zravn :D

če boš šo te povej da ti js povem če mi morš 1 plac v avtu šparat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtom?? če nea delam bi js šo zravn :D

če boš šo te povej da ti js povem če mi morš 1 plac v avtu šparat :D

ja jaz bi šou, če bi šli vsaj trije, dans sn malo omeno doma, pa niso kaj preveč negodovali, tak da bi mi pomoje pustli it z avtom.... treba je še čamčija prepričat, da smo pol trije, pa se tile potni stroški malo bolj porazdelijo.... lahko pa še gre tudi kdo zraun seveda, iz tega konca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi šou, če bi šli vsaj trije, dans sn malo omeno doma, pa niso kaj preveč negodovali, tak da bi mi pomoje pustli it z avtom.... treba je še čamčija prepričat, da smo pol trije, pa se tile potni stroški malo bolj porazdelijo.... lahko pa še gre tudi kdo zraun seveda, iz tega konca....

kukec pa varderodriver pa je poln auto :D

al pa kdo drugi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj morem jz poklicat enga...k ste se nek zanimat začel...:P

vam res hitr pride...skor bi že zapil tisti kar sm šparu za založt!

Dj ala na msn me vržte pa vam bomo nek pokazal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!