Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ja te nalepke bi blo dobr, sam tale tvoj stavk v oklepaju se mi zdi tko nekam  <_< ) ˝kao nismo resni˝

amm... s tem sm mislu na festo... (premal $ za festo, ce bi bla clanarina sam 2k, pa ce bi se nalepke pa nasitke kupl ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo ksnga odvetnika al pa notarja? da se mal pozanimamo kok birokracije je ce ustanovis cist preprost MK. K ce bi ga uradno ustanovil, bi mel tud stempl, pa bi si lohk opravicila delal :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imate elan, ampak svoj klub narest ni čist simpl.

mi vemo, da to ni simpl, zato te prosm da greš na prvo stran in preberš prvo objavo, pa ti bo jasn, da bi bli mi ena podružnica ali suport nekega že ustanovljenega moto kluba! pa kolkr jst vem, maš kot podružnica lahko svoj logo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral tudi prvo stran, ampak moram mal nabijat, ker sem si zadal cilj, da nocoj napišem 1500ti post. :OK:

Imam pa le še slabe pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se mi zdi da piše par stvari ki jih potrebuje društvo, če se prav spomnim pa tudi klub in club: MAKSI

Pa še malo ker vem da se nobenemu ne da nikoli nič poiskat.

prvič

drugič

Lahko pa da se je kaj spremenilo ker je tole že precej staro.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ampak meni gra na qurac to preziranje 125 in 250 ccm motorjev s strani lastnikov večjih motorjev, za večje motorje so drugi predeli tega foruma.

Sam da bi mel eno uber navito 250 pa bi jim že lahko pokazal zobe :devil: . Z 125 sm lahko pa samo tiho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale logo killer bee je ful dober :OK: :devil:

Mislm da bi se mogl taresni dobit vsi na eni ornk pjači al pa magari na eni kratki furici pa da se na eni pici ustavmo pa vse skup predebateramo...predlagam 1X ta teden ker bo folk počas začel hodt na dopuste(kokr jih ni že šlo) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale logo killer bee je ful dober :OK:  :devil:

Mislm da bi se mogl taresni dobit vsi na eni ornk pjači al pa magari na eni kratki furici pa da se na eni pici ustavmo pa vse skup predebateramo...predlagam 1X ta teden ker bo folk počas začel hodt na dopuste(kokr jih ni že šlo) .)

js mam skos cajt, tko da se res mormo dobit, pa predebaterat! jutr grem do enga da mi razloži te pravne zadeve pa da vidmo kako to stoji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš prov pa da se ve kok je resnih. Če bo kdo za bo pršu tist k ne bo resn ne bo pršu da vidmo kok prbližn ns je edin če kdo res ne bo mogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud resn... sam to komi pol k dobim motor <_< tko da se ene 10 let nebo 0 z mano :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm tut za!! grem lahko pa vsak popoldne k dopoldne delam...pa vrjetn še kdo drug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte kaj je zdj s tvojim motorjem?

En dan povejte kdaj mate res največ časa jst ga mam skor skos pa se dobimo da se še spoznamo tisti ki se še ne k niste bli na zboru v medvodah pa tko naprej, pa se dobimo v enmu lokalu mal pogledamo motorje pogovorimo o klubu, nalepkah, našitkih in tako dalje, pa glede financiranja kok bo pršl denarja na osebo. Učer smo se že dobl sam smo bli sam jst pa grčar pa probiker. Tko da povejte če vm petk ustreza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte kaj je zdj s tvojim motorjem?

En dan povejte kdaj mate res največ časa jst ga mam skor skos pa se dobimo da se še spoznamo tisti ki se še ne k niste bli na zboru v medvodah pa tko naprej, pa se dobimo v enmu lokalu mal pogledamo motorje pogovorimo o klubu, nalepkah, našitkih in tako dalje, pa glede financiranja kok bo pršl denarja na osebo. Učer smo se že dobl sam smo bli sam jst pa grčar pa probiker. Tko da povejte če vm petk ustreza?

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup rabljenega mitota letnik 2000 za okol 700k pa se voz dokler se ga ne naveličaš pa dobr ti bo delu k je le dost nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men petk ustreza sam zmenmo se mal bl pozn popoldne k me do ene 7ih,8ih zvečer ne bo doma...lahk pa naknadno pridem da naute vsi samo mene čakal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No folk pomojem bi blo najbolš da se dobimo v nedeljo nekje v Ljubljani magari pri paviljonu. Lahko pa tud kje drugot. Dobr bi blo tud če bi šli na bled pa se gor vsedemo in s pogovorimo glede kluba.

No jest poznam enga kt bi nam lahko majce sešil pa lahko bi nam zrihtu našitke!

Tko da se mormo organizirat pa se nekje dobit.

Men osebno najbolj odgovarja nedelja ali pa sobota popoldne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem  :angry:

popravek... zdele fotr klicu u menges... zvedu da je motor dons prsu u nemcijo (JUPI!!!), kar pomen da bo verjetn nasledn pondelk pr men :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk če ste za, bi sestank naredl to nedelo, in sicer šli bi eno turco na bled, tm bi se usedl in zmenil glede kluba. to srečanje bi blo tut dobr, da vidmo kok je sploh folka zaintereseranga, k šele takrt k je dost folka lahko sploh kej začnemo delat na klubu. tko da vableni to nedeljo, 10.7.2005. jst, pa mitja + njegova 2 frenda smo sigurn, tko da zdej tisti k ste zaintereserani za klub povejte, pa se bomo zmenil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ste me zajebali :slap: ne jz bom probu pridt sam bom vidu kko bo mam lih date z eno pičko na morju :cry: jo bom pa kr s sabo vzeu :OK: no če bom lahko bom pršow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!