Skoči na vsebino

Danes bi bil...


Priporočene objave

.... bil bi :hmm: kaj že  :?  aha, bil bi nekdo, kateremu ni treba zjutraj ob pol šestih vstati  .)

potemtakem želiš biti jaz..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi bila na dopustu (al pa vsaj na bolniški).... Ob takiem tednu, kot je bil talele (dež, čuden pritisk, dež, mraz, dež... ), bi blo treba prepovedat v službo hodit... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povšter  :zzz:

Si prepričana? Kaj pa ko bi se šle majhne (pa tudi večje) punčke uno foro iz ameriških filmov -> klofanje s pouštri?? Al pa k te kuža dobi, pa mal zgrize... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričana? Kaj pa ko bi se šle majhne (pa tudi večje) punčke uno foro iz ameriških filmov -> klofanje s pouštri?? Al pa k te kuža dobi, pa mal zgrize...  :naughty:  :naughty:

edina stvar do katere moj pes pa pride je povšter na pojstli......

kloftanje s povštri naj pa kar ostane rezervirano na "punčke"....jest bi pa lepo mirno ležala pod odejo na postelji in čakala na večer :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bila ti penis jaz nočem bit muha v tvoji sobi..... :)

jst sem muha...sam ne če je sanda penis..... :)

čist resno danes v šihtu,se je znašla med mojimi nogami ena muha na tleh da ne bo pomote oz pod nogami,revca je bla kr velika in vsa nemočna tko da tud odletet ni mogla malo je falilo da je nisem poteptala,oz prkurla z neko rečjo,a v hipu sem se spomnila da bi bila lahko era ki je prišla mal k men na obisk al pa tc čeprov ni bil na stropu pač pa na tleh.očitno sta me gledala od spodi gor :grrr ,uglavno sem mislila da me bo pobralo od smeha :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edina stvar do katere moj pes pa pride je povšter na pojstli......

kloftanje s povštri naj pa kar ostane rezervirano na "punčke"....jest bi pa lepo mirno ležala pod odejo na postelji in čakala na večer  :zzz:

Edina res dobra stvar v temi pojšter je; Pojšter pod žensko ritko in :OK: .....naj fantazija gre svojo pot.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek , ki NE smrči...........

Ali prosim preveč :?  :?  :?

baje se daš lahko operirat...... sicer pa: ljubezen kao premaga vse - al ne :hmm:

zakva sem potem jaz tako trpela cel čas? :hmm: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želje so se uresničile.... spet sijem  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Daj bodi srce, pa posij še malo name :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diabolični Dennis in bi pobijal pod krinko naravne katastrofe...juhej

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!