Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Slovenija & Avstrija (Auner, Louis), v SLO samo ce nimam zivcev cakat in ce res nujno rabim...in ce sem tolk nor da zadevo preplacam (kar pri meni ni redkost) :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorica, Trst, zaradi IVE malo ceneje in večja je izbira.

Popravljeno . Popravil BoBo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, Habat in AUT (hlače). Me pa mika Italija (menda zelo poceni) pa še bliz je.

Bo treba mal v Trst in Gorico pogledat.

A lahko kdo svetuje kje v IT je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A - Kropfitch, Celovec - veliika izbira, malo dražje, če ne odračunaš MwSt - mnogokrat ugodna ponudba zaradi akcij, kot staara stranka imam pa še dodaten popust (12 let živel tam)

SLO - Habat, Lj - ugodne cene, velika izbira - male zaloge = čakanje na naročeno (različna dod. oprema za XJR 10 do 30 dni)

pa saj pri čakanju ne delam nikoli frke.. je pa recimo zoprno takole pri Habatu naročiti škornje in kasneje ugotviti, da te na določenem delu noge tišče

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem nov motorist in nimam še velik izkušenj (ne s cesto, pa tudi z nakupi ne), vendar sem večji del opreme (čelado, rokavice, ledvični pas) kupo v Delta teamu v Krškem, jakno pa sm kupo v TC-ju. Seveda sem zapravo velik denarja. Mogoč bi se dal dobit ceneje. Zato bom šel po hlače verjetn v It.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pri sosedih mokaronarjih natanko v Trstu,MOTO racing via Milano 12

www.motoracing.it,je večinoma opr,ma dobiš pa glih use,samo gume so dol full dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas razen enkrat enih hlač nič. Veliko Italija, veliko Nemčija. Pa ne le zaradi cen, pomembneje je da so stvari na zalogi, da lahko opremo preizkusiš, potipaš, dobiš občutek... Tudi pod razno si ne predstavljam da bi moral npr škornje naročiti ta in ta model, ta in ta številka. Vse motoristične škornje imam namreč iz gore-texa, teh pa praviloma pri nas ni na izbiro. V Nemčiji ( Polo ), pa imaš ponavadi vse Alpinesta. škornje na zalogi, če pa naletiš na akcijo, pa so lahko še ugodnejši kot v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji se včasih najde celo kdaj kak artikel ki je cenejši kot isti artikel v tujini!Večino stvari imajo že kar na zalogi ali pa ti dobavijo v roku parihdni!!!

Predvsem so cene v Slo malo dražje le na račun kvalitetnih imen in zanesljive robe!!!

Nakupi v tujini so bolj primerni za izlet in za firbc past!!! ;)

Ko pri trgovcu v Slo dobiš popust za 'stalne stranke' si skor na istem če ne celo na boljšem!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je že ta habat?

Smatrinska c. 199, ce gres iz BTCja, preckas obvoznico in cez kratek cas zagledas v izlozbi motorje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer je ceneje in kva... :P no ja res pa ne hodim v Avstrijo pa vsako pakungo ketn spreja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se vso opremo preceeeej splača kupovat zunaj. Naj samo kovčke omenim. V Italiji so že po polni ceni cenejši kot v **. Pol pa še IVO dobiš nazaj in prišparaš vsaj za en kovček. Enako je z kombinezoni, da ne omenjam čelad. Pa še odnos do stranke bodo morali pri nas malo dodelati. Ne bom omenjal imen, ampak, ko kupiš četrti motor pri istem trgovcu, pol te pa proba nategnit, smo končali. Žal, ampak grem tja kjer človeku zaupam in predvsem PRIŠPARAM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ne bom omenjal imen, ampak, ko kupiš četrti motor pri istem trgovcu, pol te pa proba nategnit, smo končali.....

Mogoče pa ne bi bilo slabo tut imena omeniti... <_<

Čeprav bi blo mogoče bolj primerna kaka tema o dobrih in slabih trgovcih... :angry:

Sorry, ampak verjetno nihče ne želi bit nategnjen...

LP (boljepreventivakotkurativa press :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo kovčke omenim

V AUT pa pol drazji kor pri nas... :unsure:

,kaj pa čelade baje so v italji najcenejše??? Je to res?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo kovčke omenim

V AUT pa pol drazji kor pri nas... :unsure:

,kaj pa čelade baje so v italji najcenejše??? Je to res?

Ne, ni res. Schubertke sigurno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija: - Gorica - Moto Mauri B) , pa pri oni teti, ki ima Dainese (samo ne vem kako se točno reče :unsure: )

Kakor pride priložnost pa tudi Louis in Gericke...

Slovenija... hmmm let me think... Habat, pa Fismo ;) ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija: - Gorica - Moto Mauri B) , pa pri oni teti, ki ima Dainese (samo ne vem kako se točno reče :unsure: )

Kakor pride priložnost pa tudi Louis in Gericke...

Slovenija... hmmm let me think... Habat, pa Fismo ;) ;) :D

U, ja, fismo je res zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!