Jump to content
  • Sign Up
  1. Tedybear

Tedybear

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Mos
      problem vožnje v kontra smer je da ni povsod kolesarske steze. kako bi na cesti vozil kontra? če je cesta preozka za prehitevanje in vozita kolesar in avto v isto smer ni panike ker avto lahko malo upočasni in vozi nekaj časa za kolesarjem dokler nemore varno prehiteti (pustimo zdaj koliko malo se to v praksi dejansko pocne). Če pa ti kolesar pride po cesti nasproti po tvoj strani in ni dovolj prostora za srečanje (recimo na drugem pasu avto in ozek vozni pas) pa se lahko oba samo ustavita in čakata na prostor
    • RobiRoberto
      Vsako sekundo bolj zmeden  , seveda po lastni krivdi.  Ali bi se do Robidišča res moral pripeljati skozi Breginj, ali bi bila vožnja lahko tudi krajša in seveda z manj klanca? V steri vasi mi je gospod katerega sem prosil za "navodilo" rekel, naj v Breginju vprašam za naprej ...  
    • DAMI34
      bo kar tule prava tema, drugače pa obstaja še tema sam svoj mehanik ali kaka podobna
    • maus
      Vem, da ti vse veš ... odgovarjal sem Ukici, da ne bi neveden tavu po Balkanu in iskal migracijske kanale za prehod preko BiH
    • DAMI34
      več kot eno leto sem trpel bolečine v kolenu (napačno zaceljena poškodba, pa nisem hotel več pod nož in sum  na natrgane zadnje križne) Ko sem opazil samo kaj lahko naredijo v zdravilišču, sem vedel, da se da marsikaj, tja sem šepal nazaj tekel bp. Občasno še zateče noga, predvsem ko se ulenim ali ko veliko vozim kombi (več dni skupaj, prisiljena drža pa to) Osebno mi pomaga že redno veslanje na napravi (vsak dan vsaj 15min), niti ostalih vaj za moč ne rabim. Kaj hočem povedat je, da naprava al pa tak tip vaj, ne obremenjuje pretirano kolena (tudi kolo je dobrodošlo, sam jaz ga ne maram), hkrati ga pa lepo razmehča in razgiba. Ampak to meni pomaga, kaj drugim, morajo ugtoviti sami.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!