Skoči na vsebino

moto srecanje-Ivarcko jezero


DuBy

Priporočene objave

.....pidem..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A bi lahko kdo kak zemljevidek napopal,da laže najdem....ne jaz, ne moja boljša polovica nisva neka uspešna navigatorja :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pidem..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A bi lahko kdo kak zemljevidek napopal,da laže najdem....ne jaz, ne moja boljša polovica nisva neka uspešna navigatorja :cry:  :cry:  :cry:

To ti je blizu Kotljah blizu Črna na Koroškem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  Kje čez Mozirje so ceste samo za enduro variante ... jaz se s svojo Divo prav fajn peljem ...

ja samo ti greš najbrž Mozirje, Velenje, Mislinja, SG

Enduro je tale:

od Mozirja greš čez Lepo Njivo, Bele Vode pa čez Podgoro v Kotlje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo ti greš najbrž Mozirje, Velenje, Mislinja, SG

Enduro je tale:

od Mozirja greš čez Lepo Njivo,  Bele Vode pa čez Podgoro v Kotlje B)

Ja, tam pa je enduro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduro je pa takle...

post-5241-1122892560_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če ne pride nič stranšnega vmes gremo s kolegi s šotori (od kolega sestra ima rok 5.8. sedaj pa upamo da bo do dogodka prišlo kak dan kasneje). Pa me zato še posebej zanima, če je že znan kaki program dogajanja?

Lani sem bil tam za 1.maj in ne na motozboru, zato tudi ne vem kako kaj izgleda le ta. Se mi je pa zdela super lokacija.

lp

v petek 5.8: -welcome bikers,-bikers games,-rock'n roll žur.... v soboto 6.8:-panoramska voznja,-bikers games,-rock'n roll žur,-table dance,-streeptease... nedelja 7.8:-nadaljevanje in zakljucek srecanja Apachi riders.... Letosnja panoramska voznja bo veliko daljsa kot lanska!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vam bo to kaj pomagalo?

A lahko še pot do Slovenj Gradca...............sem bukov,k bukov ostrigar :xx: :xx: :xx: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko še pot do Slovenj Gradca...............sem bukov,k bukov ostrigar :xx:  :xx:  :xx:  :wacko:

Po stari cesti proti Celju (trojane ali tuhinjska), levo proti velenju, skozi velenje proti sl. gradcu...

PS: ti ostrigar ti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko še pot do Slovenj Gradca...............sem bukov,k bukov ostrigar :xx:  :xx:  :xx:  :wacko:

pejdi rajši LJ - Kamnik - Černivec - Gornji Grad - Mozirje - Velenje - Mislinja - Slovenj Gradec - Kotlje :OK:

post-5241-1122897013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko še pot do Slovenj Gradca...............sem bukov,k bukov ostrigar :xx:  :xx:  :xx:  :wacko:

Kako lahko javno priznaš, da ne veš kako do mene prit :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko javno priznaš, da ne veš kako do mene prit  :fight2:  :fight2:  :fight2:

Tako te imamo vsi radi, da bomo celo Klimbra do tebe pripeljali, pa maker s štrikom za traktor zvezanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako te imamo vsi radi, da bomo celo Klimbra do tebe pripeljali, pa maker s štrikom za traktor zvezanega.

Ampak mene ni ta vikend v SGju :grrr ... bom se mastila s pljeskavicami ter jih poplakovala z rakijo v Guči :yea2:

Sej zato pa Klimbra upa prit v SG, ker ve, da mene ne bo :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko javno priznaš, da ne veš kako do mene prit  :fight2:  :fight2:  :fight2:

Ker me še nikol nisi povabla...........in to z vedenjem,da bi prišel z veseljem.......ves lep, stuširan in napet......za ŽURKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZATOOOOOOOOOOOO......srečna????????????

:004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me še nikol nisi povabla...........in to z vedenjem,da bi prišel z veseljem.......ves lep, stuširan in napet......za ŽURKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZATOOOOOOOOOOOO......srečna????????????

:004  :004  :004  :004  :004  :004  :004  :004

Javno te vabim v Slovenj Gradec :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno te vabim v Slovenj Gradec  :rolleyes:

JAVNO sprejemaM VABILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pijem LAŠKO....jem vse razen vampov..........in rad talam poljubčke!!!!!

:blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vidim da ste že o vsem obveščeni in vas vabim v imenu celotnega kluba, da nas obiščete v prihodnjem vikendu, boste videli ne bo vam žal. :yea2:

lp Apači

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vidim da ste že o vsem obveščeni in vas vabim v imenu celotnega kluba, da nas obiščete v prihodnjem vikendu, boste videli ne bo vam žal.  :yea2:

                                            lp Apači

vsega pa še tud ne vemo! povej kaj ste se zmenli vceri na sestanku! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim hehe dej pejt na chat pa da se pomenima.

Drugač pa standardno. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj 5.8. se vse skupaj začne. Če se dobimo še podnev na jezeru bi bilo še najboljš. Pa še vreme nam zna služit, tko da bi bilo lahko zelo fletno.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Tole pa piše v koledarju dogodkov:

05.08. - 07.08.

6. Bikers Meeting Apache Riders

Ivarčko jezero MK Apache Riders

Majk 031/633 272

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!