Skoči na vsebino

moto srecanje-Ivarcko jezero


DuBy

Priporočene objave

me praw zanima, zakaj je blo letos vse skupaj prestavljeno na Kope :blink:

sicer zanimiv ambient (motozbor na 1000mnv), se je poznalo včeraj zjutraj, je blo svinsko mrzlo (kot leta 64, ko smo se v škrinjah greli)

pa drugič, bo treba malo povečat zalogo laškega....... :glare:

Ker novi lastnik Ivarčkega ni preveč navdušen motorist,in je hotel obogatet z najemnino za plac? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ti kapitalisti so pač na denar vrženi... :hmm:

Meni je pa bilo všeč na Kopah, kako je bilo drugim ne vem. Večina je tarnala nad cesto, kako slaba da je. Skupina z MS tablicami je menda pol poti gor zasukala in šla dol... So mislili, da ne gredo prav? No, saj so prišli gor nazaj. Lokacija je bila odmaknjena od ljudi, ki imajo vedno kako pripombo čez glasnost motorjev. :whistle:

Za gretje je pač po lasni izbiri: kačja slina, ali pa kakšna lisička, ki jih je tudi bilo nekaj gor... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina je tarnala nad cesto, kako slaba da je.

:grrr

cesta je čist OK, sam motor morš met praw :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se je videlo, kakšni bajki so bili gor... Izredno malo plastike. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jaz prišel pogledat v hribe, pa te nisem prepoznal motofreak! Pravzaprav nisem poznal nikogar, očitno se je scena precej zamenjala... No vseeno sem se ob pravem času znašel na pravem mestu in dobil prvo porcijo "ovce"... Prej je blo govora o krutih kapitalistih? Porcija jagenčka 7 EUR, 7 čevapov 6 EUR, neka župa 4EUR...

Cesta? Vrhunska...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vseeno sem se ob pravem času znašel na pravem mestu in dobil prvo porcijo "ovce"...

le kako sem lahko jaz to zamudil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jaz prišel pogledat v hribe, pa te nisem prepoznal motofreak! Pravzaprav nisem poznal nikogar, očitno se je scena precej zamenjala... No vseeno sem se ob pravem času znašel na pravem mestu in dobil prvo porcijo "ovce"... Prej je blo govora o krutih kapitalistih? Porcija jagenčka 7 EUR, 7 čevapov 6 EUR, neka župa 4EUR...

Cesta? Vrhunska...

Res se je zamenjala 100%... Od stare garde je bil edino oni iz Carintije s prikoličarjem Diversion900...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!