Skoči na vsebino

Gilera Runner 180


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Te Runnerce, 2 taktne trgajo totalno :worship: Končno mislim da nekje 140,150 po števcu. Majo hude pospeške, po zadnji se voziš kak češ (čefo style). Skratka hud skuter ki bi ga takoj mel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo kej spozna na števce pr telih runnercah.Strgala se mi je zajla dam gor novo in števec dela samo če polža na roko vrtim , ko ga dam pa na kolo pa se grem pelat pa nedela več. Kdo ve v čem je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tut jaz bi to reku. :trance_33_sleep: Moj prijatelj je imel podoben problem. S tem da je imel on Tomos Automatic A3KLS. Menda eden redkih automaticov s števcem tistega časa. :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo, trenutno sem čisto nov tu, in ponosn lastnik runner 180, zanima pa me, če je "nevarna" balanca (nekakšen nestabilen občutek ko zavijaš - kar je pomoje najvrjetneje samo tak občutek ker je pač še nisem navajen) standard pri 180kah, kar mi je blo rečeno s strani "poznavalcev" runnerce 180.

hvala vam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina 180-k ma gištel mal zamakjen pa maš mogoče zarad tega tak občutek .Mene predvsem tresljaji motjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, trenutno sem čisto nov tu, in ponosn lastnik runner 180, zanima pa me, če je "nevarna" balanca (nekakšen nestabilen občutek ko zavijaš - kar je pomoje najvrjetneje samo tak občutek ker je pač še nisem navajen) standard pri 180kah, kar mi je blo rečeno s strani "poznavalcev" runnerce 180.

hvala vam

ce mas tak filing, ko zapeljes v ovinek, da te bo povlekl dol z motorja, bodo vrjetno kr krive vilce al pa zadnji amortizer.

Malo te stvari preglej..drugače pa..geštel pokrivljen..nč novga :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas tak filing, ko zapeljes v ovinek, da te bo povlekl dol z motorja, bodo vrjetno kr krive vilce al pa zadnji amortizer.

Malo te stvari preglej..drugače pa..geštel pokrivljen..nč novga :closedeyes:

Hmm... JA mogoče res vilce, ker model pa imaš? Jest mam od tanove vilce gor, pa so zakon. Sicer se v ovinku še mal čut ker je zadnji amortizer tak kot pač je. Bo treba kej bolšega dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo za prodt cevko za zadnjo bremzo na disk od 125/180 ;)

Na bolhi ma zihr kdo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabm pomoč!

Odloču sm se da zamenjam gume na runerju 180 vxr 4t l.01 in sm pršu do sledečega problema!Nikakor ne morem snet zadnjega nosilca,na katerega pride drugi armotizer pritrjen!vse lepo in prav,ko pa pride do snemitve pri ležaju na osi pa ne morem potegniti nosilca dol.A je kak apciger potreben ali kaj podobnega?Kako ste vi to nardil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo

Pr naši runnerci 180 fxr, je dons neki fajn usekal k sm ga hotu na kurbl užgt, pol sm ga še probavu in je šele tm u ene 10o užgow, pa me zanima če ma kdo kej izkušnj s tem. En kolega prav da je možno da je to neki z elektronko narobe, nekej z zgorevanjem bencina in da nej bi se pol ga nekej nabiral u izpuhu in da nej bi zato tko užgal?? bi vedu kdo kej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Zdejle pa malo bolj "široko" vpršanje, če bi kdo vedu kaj ponavadi vpliva na pospeške pri runnerci 180, kajti mašina teče normalno vendar se mi zdi da ima bolj globok zvok(precej lep zvok, vendar preveč umirjen), prej pa se mi zdi da je imela dosti bolj agresiven zvok ter bolj rezek (kot da bi se ji mudilo priti na velike obrate), kakšne ideje so lepo zaželjene.

Lp juvan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!