Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
bLuZoNdEr

ON-LINE vremenske napovedi

Recommended Posts

strom

Tole dela zame. Mejhn tray progy, pobere info z ARSO in prikaže kot tray ikonco temperaturo/vreme. Radarska slika padavin je zakon, updata se na 20 min, da se pogruntat kam na hitro turco, da ne boste mokri. Svaka čast.

LP

GhostRR

Ena boljših zadev za motoriste sploh!!

Z animacijo se tud vidi, kam padavine gredo...! Včasih blo tud na "planetu" (mobitel), zdej ga pa ne najdem več... Je blo res fino, ker si lahko ad-hoc na telefonu pogledu, kam se moraš zapeljat, da se izogneš hudi uri!

radar_anim.gif

Ozzie

napovedi za 1-2 dni naprej so kar točne, ob takem nestanovitnem vremenu, pa jo jaz enostavno pogledam kar kamere prometa.... :) ... Takoj vidiš situacijo, in pe še vedno več jih je.... tako so na za Slovenijo

DRSC - http://www.drsc.si/default1.asp?l=2&n=68&p=content

potem pa še na DARSU (AC) in še marsikje.... Z

Za krajše, poldnevne do enodnevne ture so take kamerce zakon.... doma pogledaš v "luft" :rolleyes: ... vidiš da je oblačno, pogledaš kamero za podvin, vidiš da je dež,... pogledaš drugam... in letiš za kakšno uro v boljši smeri... :ninja:

Ice

hebes vremenske napovedi......... bil kljub najlepsim napovedim konkretno moker danes dopoldne.

zdaj pa tukaj sonce sije....... go figure. :whistle:

moto rider

Vreme gor - vreme dol...

To je že fajn, da se malo obvestimo! Vsaj naprej veš, kdaj boš moker.

Meni se pa "jebe" za vreme! Če rečem grem - grem! Pa če je vreme, ali pa, če ga sploh ni! Lahko je tudi brez vremena... Jaz kar grem

Vreme je pa še vedno bil!

Vremen(oslovski) pozdrav!

"fajhten" motorist

Robert

Kaj limate te strani. Vam jst povem kako vreme bo. 75%, da bo dež :P

Kaj te boli koleno :D :P

Pozdrav od Roberta

P.S.: Jaz velikokrat pogledam sem, posebno če imam namen furat po Avstriji. Drugače napoved tudi za druge države.

Edited by Robert

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Guest Anahh
      Pozdravljeni    Zanima me, če obstaja kakšen servis, ki popravlja interphone oziroma skušalke. Imam par interphona in ena slušalka že nekaj časa ne dela, naprava pa je stara samo 2 leti.     Hvala in lep pozdrav
    • Grut
      edino zdravo živilo sta una dva jabčka tm u koti ...
    • DinDiin
      A smo se mi pozdravljal v Karlobagu na parkingu?   Sta se ustavila in sla takoj naprej...
    • ftp
      Kakšno priporočilo v okolici Velenja ?
    • drmr69
      Ker mam "svojo" za kraljico😂 (morm tko napisat, če ne mi bo ključe odvzela), sem v soboto nalovdov bembaro, včeraj pa še kraljico in sva pičila v dalmacijo do naslednje nedelje. Meja (Petrina)s predhodno najavo vsega skupaj 3 min. Mi je več cajta pa tud nekaj denarja pobral uslužbenec MUP HR,  v Mariji Trošt (71km na 40) no ampak veselja, do tripa mi pa ni vzel...jebi ga, če že vlagam v njihov proračun pa naj bo tko da se reče. Čez Delnice proti  G.Jelenju, tam pa levo na Križišće, pa vse do Vinodolca po cesti zadaj. En je že pisal o novem asfaltu od Delnic do Jelenja....mast božja jaz sem že prve metre "novega" pozabil, da me je 6km prej policaj štrafal, pa še rekel je, da če bom naslednji kontroli pokazal pildek, da ne bo veljalo. No "naslednjih" ni bilo .  Prvi kafe pri Captainu potem dalje pa wiiiijjjjuuu. Karlobag pri BB vse zaprto tako da samo VRHUNSKI  produžetak do Pakle. H karirastim prtom ne hodim, je razgled v "Dalmaciji" tik ob vodi precej boljši... Ob 17h pa dalje do Jezera-Murter, ki bo baza do srede, ko pičiva še južneje...danes malo hikinga po murterskih gričih in uvalah ter razvajanja in poležavanja v, na, spred, not nastanitve  p.s. če je kdo od  tu (radij 30km) pa komot kje kakšnega po grlu spustimo.....kofe sem mislu😉  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!