Skoči na vsebino

Yamaha XJ 600 Diversion


RAF
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Uporabniški priročnik: 13188.pdf

Priporočene objave

Da malo obudimo staro temo.

Koliko članov foruma se še vozi z Diveržni? Nekaj nas je še, verjetno. Lahko bi organizirali kakšno skupno furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo,

mam eno vprašanje glede drugih izpuhov za ta motor...

sem pogledal že čuda firm avspuhov pa nobena nima za ta model... :cry:

kaj za enih mate gor tisti ki ste jih menjali :?

me je imelo da bi sam naredo lonce pa izgleda da se bom res mogo lotit tega :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mam eno vprašanje glede drugih izpuhov za ta motor...

sem pogledal že čuda firm avspuhov pa nobena nima za ta model... :cry:

kaj za enih mate gor tisti ki ste jih menjali :?

me je imelo da bi sam naredo lonce pa izgleda da se bom res mogo lotit tega :unsure:

lp

Sem že videl BSM izpuhe na xj,včasih so jih v Lojzu imeli.

http://www.bsm-exhausts.com/main/index.html

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam na Diversionu AKRAPOVIČA gor :naughty: :naughty: :naughty:

imaš samo 1 lonec? ali 2?

jaz hočem imet 2 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še to: sem pogledal na strani od louis-a pa ni nobenih rorov za xj-ja razen če bi se dalo naročit kaj ker imajo enih par BSM-jov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še to: sem pogledal na strani od louis-a pa ni nobenih rorov za xj-ja razen če bi se dalo naročit kaj ker imajo enih par BSM-jov...

Ti čisto verjamem, da jih ni :whistle: Moj XJ sm namreč kupu ko je meu že akrapoviča gor, ma drugače je vse narejeno doma in mislim da je akrapovič od Fazerja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še res je,pa prav lepo izgleda pa še hudo lepo delapost-12931-1195019841_thumb.jpgVIDI PA SE ČUDI!!

se prodaja-menda

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še res je,pa prav lepo izgleda pa še hudo lepo delapost-12931-1195019841_thumb.jpgVIDI PA SE ČUDI!!

se prodaja-menda

TA JE MOJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a je kdo dal zadaj gor širšo gumo? kakšno, kako se je obneslo?

kaj za olja vlivate not?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 900tki je serijsko zadaj 150, okvirja pa sta si precej podobna, mogoče ne bi bilo preveč narobe.

Če ni še nihče drug zamenjal probaj pa poročaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še res je,pa prav lepo izgleda pa še hudo lepo delapost-12931-1195019841_thumb.jpgVIDI PA SE ČUDI!!

se prodaja-menda

Prvo kot prvo...kar je tukaj Akrapovičevega, je samo nalepka. pa še ta je šlampasto nalimana...

Na 900tki je serijsko zadaj 150, okvirja pa sta si precej podobna, mogoče ne bi bilo preveč narobe.

Če ni še nihče drug zamenjal probaj pa poročaj.

Drugo kar je, 900 diversion ima tudi širšo feltno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo...kar je tukaj Akrapovičevega, je samo nalepka. pa še ta je šlampasto nalimana...

Drugo kar je, 900 diversion ima tudi širšo feltno...

Hudiča. ni nujno. ja de je šlampasto nalimana je res. ampak, slip-on je nataknjen s fedri. rešitev ki ni zelo pogosta. lahko da je akrapo iz devedesetih. ko vidim kakega res starega takrat še skorpiona, se zasmejem in si mislim YOU CAME A LONG WAY, BABY. nebom pa trdil kaj je in kaj ni....

glede XJja pa....ko sm bil mulc, in je ta motor pršu na trg, sm kupil Motociclismo, za bajnih 10 000 lir, na naslovnici so ble dve, ena temna in ena rdeča. ful lepa fotka...motorist pa je plezal po skladnici drv. V motor sm bil zaljubljen na smrt...gustinčič jo je testiral za avtomagazin, in slike so ble s poroke....res sm tel met ta bajk! Ko sem KONČNO dobil frendovo XJ za furo, me je veselje do tega vozilca minilo v trenutku. Tako de...nevem če si bom še kdaj kak motor taakooo želel kot sm si Diversiona. Kislo vesel, da ga nisem imel nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča. ni nujno. ja de je šlampasto nalimana je res. ampak, slip-on je nataknjen s fedri. rešitev ki ni zelo pogosta. lahko da je akrapo iz devedesetih. ko vidim kakega res starega takrat še skorpiona, se zasmejem in si mislim YOU CAME A LONG WAY, BABY. nebom pa trdil kaj je in kaj ni....

Škorpijon praviš da je...sem tudi sam opazil, da je pritrjen s fedri, vendar je vseeno premali fi cevi za le tega. Sem ga imel pred časom, pa je bil večji ror...Razen, če je kakšna začetna verzija, v kar pa kar malo dvomim...bi bil prvi, ki bi ga videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2002 ima dva diska.

2 diska imajo ze od '97 ali '98 naprej...

kaj tankate not? jaz sicer 95, me pa zanima če je kdo ki tanka 98 ali 100 opazil kakšno razliko?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 diska imajo ze od '97 ali '98 naprej...

kaj tankate not? jaz sicer 95, me pa zanima če je kdo ki tanka 98 ali 100 opazil kakšno razliko?

lp

Ne bi rekla, da ima letnik 97, 98 spredaj dva diska ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vključno z '98 naprj imajo po 2 diska spredaj, preveril med rabljenimi motorji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

97 NE 98 PA takrat se je serija prenovila 100%, če ne verjamete pridite v mojo garažo pogledat 97 letnika, je pa sedaj tudi na prodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

97 NE 98 PA takrat se je serija prenovila 100%, če ne verjamete pridite v mojo garažo pogledat 97 letnika, je pa sedaj tudi na prodaj.

ti imaš gor en vredi avspuh se mi zdi (je bla enkrat slikica gor...?) a prodaš samo ror ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!