Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

Če se zmenmo eno lepo sobota po 15-tem aprilu vam dam jaz v Nm delavnico z vsem orodjem,dvigalko za motor in moje znanje na razpolago ca 5 motorjev seveda ves potrošni materijal prinese vsak s seboj,to bi naredili v dopoldanskih urah popoldne pa mal do Kočevja in pol kuda koji mili moji.Lahko me držite za besedo moj GSM 040/702370.Vse orodje pustite doma imam vse kar boste potrebovali.

Velja samo za BMW-ejaše Max-4-5 motorjev sicer bo dela za cel dan in delavnica bi bila premajhna OK.Namreč ob sobotah imam zaprto in bom eno reskiral za BMW-ejaše s foruma.

Jaz sem instrumentalist in dajem infuzijo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikro jermen je bi zamenjan pred cca 2000 km, ostalo kot vsa olja filtre i.p.d. pa planiram v kratkem.

Praviš Tetec, da se da vse odčitat s pomočjo LED preiskuševalca ?? Lahko to malo bolj opišeš ali te lahko mogoče pokličem za razlago ??

Ni problema, če ti kaj ne bo šlo me kar kontaktiraj na PM. Za začetek si poglej eno Nizozemsko stran, na njej imaš točno opisane kode in kako povežeš s slikicami, tako da mislim, da ne bo pretežko. Nizozemščina in nemščina sta si pa kar precej slični. Glej pa pod Motronic Injecte!

http://www.bmwgsclub.nl/artikelen.htm

No pa še ena stran, ki ti bo zelo prav prišla:

http://powerboxer.de/

Koliko pa ima tvoj motor km?. Glede na zamenjavo mikro jermena verjetno več kot 50000?

Če boš menjal filtre, obvezno zamenjaj še filter goriva v rezervoarju. Jaz sem ga letos, pa je bil stari tako zabit, da sem komaj pihnil skozenj, v glavnem priporočam zamenjavo. Paše pa od Nissana, dobiš v vsaki avtootrgovini.

LP Tetec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikro jermen je bi zamenjan pred cca 2000 km, ostalo kot vsa olja filtre i.p.d. pa planiram v kratkem.

Praviš Tetec, da se da vse odčitat s pomočjo LED preiskuševalca ?? Lahko to malo bolj opišeš ali te lahko mogoče pokličem za razlago ??

Ni problema, če ti kaj ne bo šlo me kar kontaktiraj na PM. Za začetek si poglej eno Nizozemsko stran, na njej imaš točno opisane kode in kako povežeš s slikicami, tako da mislim, da ne bo pretežko. Nizozemščina in nemščina sta si pa kar precej slični. Glej pa pod Motronic Injecte!

http://www.bmwgsclub.nl/artikelen.htm

No pa še ena stran, ki ti bo zelo prav prišla:

http://powerboxer.de/

Koliko pa ima tvoj motor km?. Glede na zamenjavo mikro jermena verjetno več kot 50000?

Če boš menjal filtre, obvezno zamenjaj še filter goriva v rezervoarju. Jaz sem ga letos, pa je bil stari tako zabit, da sem komaj pihnil skozenj, v glavnem priporočam zamenjavo. Paše pa od Nissana, dobiš v vsaki avtootrgovini.

LP Tetec

Nizozemščina :eek: mam še z nemščino težave :lol1: OK bom pogledal kako in kaj. Motor ima 41000 km in je v servisni knjigi pri servisu na 40.000 zapisana zamenjava mikro jermena .

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zmenmo eno lepo sobota po 15-tem aprilu vam dam jaz v Nm delavnico z vsem orodjem,dvigalko za motor in moje znanje na razpolago ca 5 motorjev seveda ves potrošni materijal prinese vsak s seboj,to bi naredili v dopoldanskih urah popoldne pa mal do Kočevja in pol kuda koji mili moji.Lahko me držite za besedo moj GSM 040/702370.Vse orodje pustite doma imam vse kar boste potrebovali.

Velja samo za BMW-ejaše Max-4-5 motorjev sicer bo dela za cel dan in delavnica bi bila premajhna OK.Namreč ob sobotah imam zaprto in bom eno reskiral za BMW-ejaše s foruma.

Stari, lepo od tebe :OK: . Jaz bi prišel, sam ne šraufat, tega imam doma zadosti :D . Potrošni material (Laško pivo) bi prinesel s sabo, za furco ni problem, pa še kako gospodarsko bi rekli. Tako da jaz sem za.

LP vsem :yea1: Tetec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj KLKNI pa so komplet navodila za R1150RT (cca. 60 MB) žal v italijanskem jeziku. Nemška še pobira dol, angleških pa ne najdem.

Čim manj šraufanja želim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!Prosim vas,da če naletite na navodila za R1200GS po možnosti v nem. jeziku,da to objavite.

Hvala in lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tukaj KLKNI pa so komplet navodila za R1150RT (cca. 60 MB) žal v italijanskem jeziku. Nemška še pobira dol, angleških pa ne najdem.

Čim manj šraufanja želim.

lp

:OK: Vsaj nemško ja, najboljše zame bi blo pa angleško :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer za April maš že nekaj prjav in to

1. Giant

2. Brrrm

3. BMWSLO

Tetec kot vir dodatnih informacij :OK:

P.S.

Firbci in instrumentalisti niso všteti :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je r 1150 gs adventure, BMW pol ja :grim. bom popravo profil.

LP

Popravljeno . Popravil Giant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je r 1150 gs adventure, BMW pol ja :grim. bom popravo profil.

LP

Tak je prav nič se skrivat BMW je zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je r 1150 gs adventure, BMW pol ja :grim. bom popravo profil.

LP

Najboljši motor... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer za April maš že nekaj prjav in to

1. Giant

2. Brrrm

3. BMWSLO

Tetec kot vir dodatnih informacij :OK:

P.S.

Firbci in instrumentalisti niso všteti :beer1:

Za informacije ni problem. Bom s sabo vzel poleg že navedenega potrošnega materiala še kombinezon, da ne bo pri Brumerju sam veselica. Računam pa na to, da nas ne bo Brumer na probno vožnjo gnal, da bomo naše propelerje nagibal do Kočevja pol pa kud gde mili moji. Valjda bo kot domačin našel na poti še kako zidanco :grim , da bomo še kaj nagnil pa kaj nasekal :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za informacije ni problem. Bom s sabo vzel poleg že navedenega potrošnega materiala še kombinezon, da ne bo pri Brumerju sam veselica. Računam pa na to, da nas ne bo Brumer na probno vožnjo gnal, da bomo naše propelerje nagibal do Kočevja pol pa kud gde mili moji. Valjda bo kot domačin našel na poti še kako zidanco :grim , da bomo še kaj nagnil pa kaj nasekal :P :D

Tam okol Kočevja so dobri ovinki za probno vožnjo pa tudi ene pujseke tam nekje pečejo če jaz kaj vem. Bomo napadli z vsemi silami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe skoraj bi bil tvojega bivšega kupo...

LP

A res :OK: je dober :worship: kdo ga bo dobil bo zadovoljen... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okol Kočevja so dobri ovinki za probno vožnjo pa tudi ene pujseke tam nekje pečejo če jaz kaj vem. Bomo napadli z vsemi silami :OK:

Yessssss. Tam pri Dvoru nekje. Je pa tudi Bela krajina blizu. Bomo videli, kam nas bo Brumer popeljal. Naj mi oprosti, ker sem ga kar določil. :D

Pri Slovenceljnih je tako, da prvo daš delavnico, pol mal počastiš, mal pošraufaš, potem bando nekam pelješ, na konc so pa še nezadovoljni :hmm: :lol1: .

Mal heca mora bit, ne me jemat resno.

:yea1: Tetec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yessssss. Tam pri Dvoru nekje. Je pa tudi Bela krajina blizu. Bomo videli, kam nas bo Brumer popeljal. Naj mi oprosti, ker sem ga kar določil. :D

Pri Slovenceljnih je tako, da prvo daš delavnico, pol mal počastiš, mal pošraufaš, potem bando nekam pelješ, na konc so pa še nezadovoljni :hmm: :lol1: .

Mal heca mora bit, ne me jemat resno.

:yea1: Tetec

pozabil si dopisat da nakoncu še za večerjo da :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res :OK: je dober :worship: kdo ga bo dobil bo zadovoljen... :yea1:

Brez pripomb, lepo vzdrževan, sam je punca denarnico odprla in so se mi odprla vrata višje za adventure :OK: .....zdaj pa nimam več o čem sanjat :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!