Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

Moj bikec se prodaja, pa ne sprašvat velik. Pač tako je !  :oops:

:? :? :? :? :? :? :?

Popravljeno . Popravil Moto32
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanimajo kje sov evropi (Avstrija, Nemcija, Italija ) kakšne BMWjeve trgovine za rezervne dele? Namreč sem počil sprednjo strehco (R1100s - KARBON ) z disclokerjem. Pri Avto Aktivu pride cca 75.000sit. V tujini pa pride tam od 180-250Eur.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem pa malo razmišljal pa bi dal na mojega GS-a 1150 eno mal večjo šipo pa me zanima kaj priporočate. Od mra sem gledal, cena 150eur, je še kakšen tak ponudnik??

1150GSVA1-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tako, je dosti višja kot originalna. Piha sicer malo manj, samo vrtincev pa se še vedno nisem rešil in mi še vedno bobni v čeladi.

Ena varjanta je še šipa od Adventure-ja, je tudi visoka, samo tam še rabiš druge adapterje ker originalni ne pašejo:

post-689-1128275690.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to sem tudi že razmišljal od adventure tavisoka, morm jutri prašat na AA, pa še za bele žmigovce pa za zaščito cilindrov.

A je to najbolje original a je touratech kaj cenejši? Obstaja še kak drug ponudnik??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm tale wunderlich se mi zdi dobra. Sem pa najdu polo-motorrad ma podobno kot mra skoraj identicen model za 119eur. Morm mal preverit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm tale wunderlich se mi zdi dobra. Sem pa najdu polo-motorrad ma podobno kot mra skoraj identicen model za 119eur. Morm mal preverit

Koliko je pa originalna(večja) za 1150GS??? Pri AA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sem bil na AA, od adventure šipa stane 44.000sit, morm pa še prebrat na kakšnem forumu, oz če kdo ve kaj še rabiš točno imet da to paše na mojega GS. V ETK katalogu ima napisano kao da paše tud na navadnega.

Pa še točno razliko, kolk je sploh adventure višja od navadne morm zbrskat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tako, je dosti višja kot originalna. Piha sicer malo manj, samo vrtincev pa se še vedno nisem rešil in mi še vedno bobni v čeladi.

Ena varjanta je še šipa od Adventure-ja, je tudi visoka, samo tam še rabiš druge adapterje ker originalni ne pašejo:

hmm a ti maš šipo od adventureja pa ti še vedno piha in ustvarja vrtince, a maš navadno šipo???

A potem obstajajo tri vrste. Normalna, povišana in adventure???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Nekje sem že napisal pa zdej ne najdem kje da dokončam.

V Celju se pri BMW prodajalcu da naročiti roba od Wunderlich-a .

Cena cca 10 % višja kot v katalogu . Sam sem pred dnevi naročil eno malenkost za 9 € in dobil naročeno robo . Cena cca 2500 SIT . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem že napisal pa zdej ne najdem kje da dokončam.

V Celju se pri BMW prodajalcu da naročiti roba od Wunderlich-a .

Cena cca 10 % višja kot v katalogu . Sam sem pred dnevi naročil eno malenkost za 9 € in dobil naročeno robo . Cena cca 2500 SIT . :OK:

A je to ta? http://www.bmw-motorji.si/html/middle_fram...sceni/06_ce.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Mene zanima kje bi se dala dobit ta plastika za motor BMW R1100S, ki je obkrožena z rdečo barvo in kolikšna bi naj bila cena?

IPB Slika

Ta plastika bi šla na ta moj motor

IPB Slika

Lp, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!