Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

Trenutno brez potrebe po nečem takem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, to bi jest mel. :OK: :wub: Na snegu ni panike, led je trd oreh ali pa še huje, led pod snegom. :wacko:

A delajo tudi za 21"?

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene zanima kje bi se dala dobit ta plastika za motor BMW R1100S, ki je obkrožena z rdečo barvo in kolikšna bi naj bila cena?

Lp, Aleš

Originalni del, komplet kot vidiš na sliki je cena pri nas cca 160.000 SIT . Vprašaj Motoristeka na PM, kje je nabavljal karbonske blatnike, mogoče se tam kaj dobi, znal bi pa tudi Pohajač kaj zrihtat.

[attachmentid=88281] [attachmentid=88282]

post-5391-1166388519_thumb.jpg

post-5391-1166388531_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, to bi jest mel. :OK: :wub: Na snegu ni panike, led je trd oreh ali pa še huje, led pod snegom. :wacko:

A delajo tudi za 21"?

:OK:

Schneeketten

Damit auch Extremtouren nicht am mangelnden Grip scheitern. Diese Ketten haben wir auf Winterfahrten durch Österreich, Serbien und bis nach Syrien ausgiebig getestet. Auch wenn die Autos sch... Mehr...

Schneeketten, 17-Zoll (130/80) Best.-Nr.: 9002193 | 94,90 €

Schneeketten, 17-Zoll (140/80) Best.-Nr.: 9002198 | Für R 1200 GS, Adventure & HP2 | 94,90 €

Schneeketten, 17-Zoll (150/70) Best.-Nr.: 9002195 | 94,90 €

Schneeketten, 19-Zoll (100/90) Best.-Nr.: 9002194 | 119,90 €

Schneeketten, 19-Zoll (110/80) Best.-Nr.: 9002196 | Für R 1200 GS, Adventure & HP2 | 94,90 €

Schneeketten, 21-Zoll (90/90) Best.-Nr.: 9002197 | Für R 1200 GS, Adventure & HP2 | 94,90 €

Schneeketten, 18-Zoll (150/80) Best.-Nr.: 9002199 | Für R 1200 GS, Adventure & HP2 | 94,90 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si moreš s temi ketnami felno poškodovat, beri skrampat. Noben me ne bo prepričal, da ko imaš te verige namontirane, nikjer ne pridejo v kontakt z mehkim aluminijem. Še ko daš gume menjat, se včasih zgodi, da so na felni kake sledi menjave, odtiski, risi itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si moreš s temi ketnami felno poškodovat, beri skrampat. Noben me ne bo prepričal, da ko imaš te verige namontirane, nikjer ne pridejo v kontakt z mehkim aluminijem. Še ko daš gume menjat, se včasih zgodi, da so na felni kake sledi menjave, odtiski, risi itd..

Motor je za vozit ne za gledat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalni del, komplet kot vidiš na sliki je cena pri nas cca 160.000 SIT . Vprašaj Motoristeka na PM, kje je nabavljal karbonske blatnike, mogoče se tam kaj dobi, znal bi pa tudi Pohajač kaj zrihtat.

[attachmentid=88281] [attachmentid=88282]

Hvala za odgovor!

Lp, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če kdo potrebuje ali si le želi seris manual za model K 1100 LT (tudi uporabno za K 75 / K 100), ga dobi natisnjenega v angleščini pri meni na domu v fasciklu zloženega.

Javijo naj se samo resni interesenti dostava na dom ni mogoča, pošiljanje po pošti ne pride v poštev !!

Imam pa za prodajo tu nemško knjigo BMW K 75 und K 100 nerabljeno (ni bla v šmirastih rokah) za 15 €, medtem, ko boš za enako v LOUIS-u odštel 24 € :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, gremo nazaj na boxerja... Jaz še vedno pravim, da je pravi BMW boxer BMW. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !Ima mogoče gdo naslov ali tel.št. od MS production Bled,kjer delajo carbonske blatnike.Firma je bila omenjena v rubriki R1200 GS.Hvala za pomoč in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !Ima mogoče gdo naslov ali tel.št. od MS production Bled,kjer delajo carbonske blatnike.Firma je bila omenjena v rubriki R1200 GS.Hvala za pomoč in lp

V imeniku poglej pod ZORNIK, BLED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, gremo nazaj na boxerja... Jaz še vedno pravim, da je pravi BMW boxer BMW. :naughty: :naughty:

:grim maš kar prav ja. To je moja želja že dooolgo časa. In sedaj se počasi uresničuje :OK:

Ali mi lahko poveste tisti, ki furate boxerje, katero olje je najprimernejše za mašino 1150. Razmišljam o uporabi Motul-a

Pa zanima me, kako je z nastavljanjem ventilov. Je res potrebno nekje na 10.000 nastavljat ventile ?

Samo vprašam. Če jih je treba jih bom tudi vsake 1000 štelal samo da poje :OK:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko poveste tisti, ki furate boxerje, katero olje je najprimernejše za mašino 1150. Razmišljam o uporabi Motul-a

jaz sem menjal originalnega Castrola z Motulom 5100 in

to je bila poteza desetletja..

v 10.000km servisnem ciklu sem dolil samo3-4 deci (prej slaba dva litra)

špil je zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo link do Repair manual-a za model R 1150 RT ??

Sam imam Repair manual-a za model R 1150 R a je pri RT-ju kar nekaj posebnosti.

Če ima kdo :OK:

Poklonim pa tiskan RM za K 1100 (75 , 100)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, gremo nazaj na boxerja... Jaz še vedno pravim, da je pravi BMW boxer BMW. :naughty: :naughty:

To ptaviš zato,ker pravega verjetno,še nisi nikoli imel ali vozil,moj predlog, probaj nekaj novega npr:K-1200-R-S-RS ali GT.Samo v naprej ti povem rabiš ne samo evrote tud jajca.

Ps. Boxerji proti k-ajem so res" freze" -pa nezameri.Velikokrat sem vozil boxerja in nikoli me ni prepričal,da bi se odločil za nakup!!!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ptaviš zato,ker pravega verjetno,še nisi nikoli imel ali vozil,moj predlog, probaj nekaj novega npr:K-1200-R-S-RS ali GT.Samo v naprej ti povem rabiš ne samo evrote tud jajca.

Ps. Boxerji proti k-ajem so res" freze" -pa nezameri.Velikokrat sem vozil boxerja in nikoli me ni prepričal,da bi se odločil za nakup!!!! :OK:

Brumer je že tako, da se nekomu dopade to in onemu drugo. Kakšna sreča da je tako, sicer bi vsi okoli hodili kot kitajci pred 10 leti v uniformah ...

Jaz prehajam iz K modela na boxerja in pred K-jem sem mel tudi boxerja. K je super motorček, pa čeprav je moj bil že malo v letih, ampak sem se pač odločil za zamenjavo s frezo :evilgrin:

Saj poznaš tistega starojugoslovanskega "Svaki cigan svoga konja hvali" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, če tisto zgoraj leti name,- sem imel tudi kaj drugega, tudi K100RT, pa me ni prepričal. Tako da...

Veš, pravijo: 100 ljudi, 100 okusov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje čisto iz firbca :whistle: zanima me koliko približno ali pa točno pride servis za bmw 1200 gs

Hvala za odgovore

p.s. čisto resno vprašanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje čisto iz firbca :whistle: zanima me koliko približno ali pa točno pride servis za bmw 1200 gs

Hvala za odgovore

p.s. čisto resno vprašanje

cca 200 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno na koliko Km.... :yes:

čisto povprečno pri 10k in pri 20k, 30k...

hvala za info

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer je že tako, da se nekomu dopade to in onemu drugo. Kakšna sreča da je tako, sicer bi vsi okoli hodili kot kitajci pred 10 leti v uniformah ...

Jaz prehajam iz K modela na boxerja in pred K-jem sem mel tudi boxerja. K je super motorček, pa čeprav je moj bil že malo v letih, ampak sem se pač odločil za zamenjavo s frezo :evilgrin:

Saj poznaš tistega starojugoslovanskega "Svaki cigan svoga konja hvali" :lol1:

Saj mamo tudi Slovenci pregovor: Vsak berač svojo mavho hvali. tu je že nekaj resnice vendar ,če ti starega K-aja primerjaš z novim K-ajem, potem spet pravim NEZAMERI ampak nimaš pojma to je povsem drug motor ima samo ca 50 Ks več, nima več porabe olja ,pri vžiganju nepodkadi,mašina ne leži več kot pri starih K-ajih do leta 2005,ostale tehnične rešitve nebi našteval - bo spet zamera kot vedno verjam,da si ga nemore vsak privoščit, lahko ga vsak proba na raznih predstavitvah. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!