Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

No uni komad Vijolice itak je legendarni......   ma tudi ta je zakon,dobro besedilo :whistle:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel mimogrede med iskanjem rabljene 919. Sem drugače povsem rockersko nastrojen a kjub vsemu mi je video dvignil adrenalin.

 

 

Strogo subjektivno ker nastopa moj omiljeni motor in kot bivši pro/amaterski videomontažer še zelo okusno skupaj sestavljeno.

Muzika je nek dubstep a skupna kompozicija je všečna.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 1. 2016 at 18:23, Toni pravi:

Kdaj bo Dami lahko zapel tole?

 

https://www.youtube.com/watch?v=bW5M5xljdCI

I hope in 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično mi je hudo. Priznam,zjutraj se je oko kar zarosilo. Bil na njegovih treh fantastičnih koncertih. Prav posebej mi je bila všeč njegova ekstravagantnost, bil je Boem in požvižgal se je na določene klišeje, ki večini povprečnim godbenikom pomeni vrhunec. Zagotovo so kar se same glasbe tiče še večji virtuozi kot je bil sam. Ampak bil je zvest samemu sebi, svojemu širokemu opusu ustvarjanja, ki ga je in boza zapustilo malo glasbenikov. 

David, vem, da je danes tam zgoraj med zvezdami eden najglamuroznejših partijev, kar so jih doživela zvezdne višave!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!