Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

uf...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi na radiju polepšal dan s temlem odličnim komadom iz moje pubertete:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske narodne pa nobene in potem začudenje, zakaj niso ljudje s srcem za domovino :hmm:

...še vedno raje slišim Avsenikovo mednarodno uveljavljeno, na avtocesti ali na golici, kot te satanistične cigumigu 😀

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

slovenske narodne pa nobene in potem začudenje, zakaj niso ljudje s srcem za domovino :hmm:

...še vedno raje slišim Avsenikovo mednarodno uveljavljeno, na avtocesti ali na golici, kot te satanistične cigumigu 😀

Stvar okusa.

Jaz pa imam najraje ameriški bluesrock. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

slovenske narodne pa nobene in potem začudenje, zakaj niso ljudje s srcem za domovino :hmm:

...še vedno raje slišim Avsenikovo mednarodno uveljavljeno, na avtocesti ali na golici, kot te satanistične cigumigu 😀

...a dej no...tvoja patetičnost do slovenske narodne glasbe res nima nobene povezave z domovinsko privrženostjo😂...je pač tvoj glasbeni izbor😉...eni imamo radi tudi druge zvoke in ritme in "glasbene cukre"...pa zato nismo nič manj domoljubi 😎...

 

Popravljeno . Popravil Akito
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, vandrovec pravi:

slovenske narodne pa nobene in potem začudenje, zakaj niso ljudje s srcem za domovino :hmm:

...še vedno raje slišim Avsenikovo mednarodno uveljavljeno, na avtocesti ali na golici, kot te satanistične cigumigu 😀

a zdej boš ti meni povedal kako moram biti za domovino? Katero muziko moram poslušat ali promovirat, da bom Slovenc? :P Lahko sem z Zmelokovim ali Lačnim francem. Sam ne mi blesavih nabijat plis.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določeni boste prepoznali uvodno pesem odlične nemške policijske serije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!