Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

Takole, ko hodim po zborih in poslušam bende in muziko, ki jo vrtijo me zanima ali bikerji dejansko poslušajo vsi enako glasbo ali se motim ? Torej na plano z vašimi glasbenimi okusi.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno poslušam skoraj vso glasbo, od klasike ki mi je zelo pri srcu, pa vse do rapa. Še celo trans me vcasih prevzame, ne prenašam pa house-a, dance-a, rave-a.

Je pa res, da sem bolj usmerjena na rock, metal in to sceno, približno tako muziko, kot jo vrtijo na zborih in pa recimo v Ortu.

Sicer pa na teh manjših zborih skoraj vedno igrajo isti bandi, oz. se jih kake 15-20 malih bandov menja.

Razen ce ni band res dober, skoraj ne poslušam glasbe na zborih, v bistvu mi je samo za spremljavo, na vsake toliko casa se grem pa celo malo razmigavati pred oder.

Sorry hots... ampak tudi tvojega izvajanja nikoli ne poslušam.

Predvsem mi gre na živce, ker je na zboru pet razlicnih bandov in vsak band po svoje interpretira Born to be wild. Sicer mi je komad zelo všec, ampak, prosim lepo... 5X v enem veceru? PREVEC!!!!

Se pa letos veselim v Lendavi The stroj, ki so mi carski in sem jih že enkrat v živo poslušala, pa sem imela cel cas vse kocine pokonc.

Všec so mi skupine, ki so nekoliko drugacne od ostalih. v Sloveniji je nažalost prevec enakih bandov, ki so si podobni kot jajc jajcu, tako da ti je cisto vseeno katerega poslušaš, ker je vse enako.

To je moje skromno mnenje.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Orto je res kul. Sicer pa najraje poslušam trdi kitarski rokenrol z dobrim vokalom. Elektronske stilov glasbe pa itak ne locim med sabo, zna pa kakšna vcasih dobr vžgat.

Ce koga zanima naj preveri http://o-s-t.net , je gor nekaj muzike, ki bo za marsikoga morda zanimiva.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splosno: vse, razen heavy metala.

V avtu (predvsem skozi ovinke): techno

V dvoje: glasba z radia Antena 1 ali CD z bolj normalno glasbo

V sluzbi: Antena 1

Na motorju: svoje misli in glas motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde,de se en pametnjakovic neki zram prnese: vecinoma rock/hard rock 60/70/80ta,elektronska muska (yello,jarré itd.),kaksen rapcek in vcasih se najde kaksen pameten pop stiklc.to si kopujem.poslusam pa po pocutju.

sam ne mi z rave-om pa takimi pridet.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, pri meni tega definitivno ne boš našel. Imamo kar podobne okuse. Yello so pa res dobri. Si moramo koncno njihov CD kupit za v avto. Hvala Ice za predlog.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock /50,60,70,80, revival 90/, muzika na zborih, dober latino jazz, deber jazz sploh, žameten bluez, Laibach v 80-tih in zdaj, muzika Radia Trbovlje, muzika Snopa (lokalci po polnoci), Vanilla Fudge, ELP, Eric Burdon.... in še kaj Richard Strauss, Ravel, Kozina, odbite pleh muzike (Van alles watt) in ta dobre DGT, Viva, Kreslin... muzika, muzike

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yello so res super. Mimogrede: a je kdo slisal priredbo Moby-a? Saj vem, da ne poslusate techna, ampak za v avto pa seka noro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, daj no daj, Pupa, ne bodi tako enostranska! Mogoce komu tudi heavy metal seka, pa ceprav meni pac ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yello so res super. Mimogrede: a je kdo slisal priredbo Moby-a? Saj vem, da ne poslusate techna, ampak za v avto pa seka noro!

Noro dobra stvar, agree ...

PS: Sicer poslušam *.*, torej vse od A do Ž, razen goveje muzke.

Od Mobyja, trenutnih hitov, ravea, filmske muzke, Oliverja Shantija, 60's/70's/80's (stari rock, disco, dance), pa do etno Deep Foresta, aja, pa jasno Bregovica, ki je res zakon... V glavnem, vse.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...razen goveje muzke...

Ampak goveja se pa prileže ob nedeljah, ko si na kakšnem hribu v kratkih hlacah, s palico v roki in stran od mestnega hrupa.

hotschko

Edited by - hotschko on 11/06/2001 00:16:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Eh, daj no daj, Pupa, ne bodi tako enostranska! Mogoce komu tudi heavy metal seka, pa ceprav meni pac ne....

Sorry Gregs, jaz sem to izkljucno zase govorila. Kaj je pa tebi všec, je pa tvoja stvar in lahko samo upam, da uživaš.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...razen goveje muzke...

Ampak goveja se pa prileže ob nedeljah, ko si na kakšnem hribu v kratkih hlacah, s palico v roki in stran od mestnega hrupa.

hotschko

Edited by - hotschko on 11/06/2001 00:16:57

V katerem filmu si to videl?..... a ja,.... si gledal ponovitev Kekca?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METAL!!!! Zagajne, ropot, drajtsponanje....

'nuff said.

PS: Hotschko: zdej k vem, da si res povezan z OST, kot sem mislil, te lepo pozdravljam, ker se tako pac spodobi za kolege (Us)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi BIKER posluša le in samo Rock glasbo in njegove podveje(heavy, speed, trash,.. metal, stari rock, rock'n'roll,...). Elektronske muske ne prenese.

MOTORIST lahko posluša kar se mu zljubi (od kravje do trans).

Goveda so pa itak zakon - si predstavljate vaško veselico brez tovrstne glasbe(in pretepov). Ce si pravi HRIBOVC je to muska zate.

Kravji trans = zakon (Alfi Nipic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bull-shit. Pravi biker se definira po motorju in nacinu zivljenja... Ne pa po glasbi...

Men osebno je rock nekaj najbolj annoying na svetu... S posebnim poudarkom na Born to be wild, ki je povod za slabo pocutje.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poslušam rock(60,70,80,klasicni, rocknrooll,... - Depp Purple, Dire straits, Led Zeppelin, Whitesnake, Satriani, Status Quo, G'N'R,...), metal(Judas Priest, Iron Maiden, Metalica, Manowar, AC/DC, Motorhead, Pantera,.....), kakšne bolj umirjene (REM, Cranberries, Doors,Police,...), nekaj novejše alternativne glasbe(Marilyn Manson, Kovenant,...), nekaj klasike(saj bi je vec, a ne poznam toliko komadov) pa tudi kak POP in tehno podzvrst kdaj pride v ušesa, vendar kmalu ven pade.

p.s. Ce ima kdo kake MP3 za menjavo, naj mi sporoci (sploh kake slo, ex-yugo, ki se ne dobi na interneti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim ce ne podpiras piratstva... Sem ponosen lastnik 580 CDjev in se ne ukvarjam z mp3-ji...

Kovenant moderna alternativa? Hmmm, mislim, da ne govoriva o isti skupini. To je cist fajn metal... je pa res da tudi Marilyn Manson ni alternativa ampak navaden smink-pop.

btw: ce te zanima (nepopoln)spisek cdjev v moji lasti si poglej na www.sweet-sorrow.com/cd.html

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bull-shit. Pravi biker se definira po motorju in nacinu zivljenja... Ne pa po glasbi...

Men osebno je rock nekaj najbolj annoying na svetu... S posebnim poudarkom na Born to be wild, ki je povod za slabo pocutje.

Sory pac taka je definicija PRAVEGA BIKERJA (MC V AMERIKI) in taka muska spada k njegovemu nacinu življenja - poleg predelanega HD, piva in veselic. Sam nisem in tudi nocem biti biker, ker se ne strinjam z njihovim pojmovanjem sveta.

Poleg bikerjev so zanimivi še café racerji in streetfighterji, ki so za moje pojme bolj primerni za evropska tla.

Sem, sem bil in bom za vedno ostal voznik, ljubitelj motorjev, svobode, potovanj, adrenalina,... in skušal biti obziren do soudeležencev v prometu in tistih z drugacno miselnostjo.

Kadar sem na motorju sem pac tako kot vsak MOTORIST. Vecina tistih, ki se ima za prave bikerje pa še približno ne ve kaj to pomeni.

Sicer sem pa vkup že skoraj zmetal nek clanek o bikerjih. Še nekaj slik pa bo objavljen na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC strela vdarla DC! To je bajkerska muzika. Rokenrol da gate trga, cist, surov pa poln energije, tak ko mora bit pravi bajker.

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prosim ce ne podpiras piratstva... Sem ponosen lastnik 580 CDjev in se ne ukvarjam z mp3-ji...

Kovenant moderna alternativa? Hmmm, mislim, da ne govoriva o isti skupini. To je cist fajn metal... je pa res da tudi Marilyn Manson ni alternativa ampak navaden smink-pop.

btw: ce te zanima (nepopoln)spisek cdjev v moji lasti si poglej na www.sweet-sorrow.com/cd.html

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Imam rad musko, komade najprej poslušam v MP3 in ce mi je zelo všec CD kupim.

Namesto 580 original cedejev = ca. 1.700.000sit pa bi si že raj nov motor kupu. Tolk mi pa res ni do muske, pa rajš radijo poslušam. Sicer pa nisem pirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!