Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

Moddy Watters = Muddy Waters

Ko je bil mali, je bil stalno tako usran, da je od njega pri umivanju tekla samo blatna (muddy) voda (water).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moddy Watters = Muddy Waters

Ko je bil mali, je bil stalno tako usran, da je od njega pri umivanju tekla samo blatna (muddy) voda (water).

Brrrm

OK, da si star vem, da si pa po luzah skakal z Muddy Watersom ti pa nekak ne morem verjeti.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:(Ufo, to ni mišljeno samo tebi (beri: ker si Ice-u rekel, da je žalost, ce7ker še ni slišal za te skupine), ampak tudi vsem ostalim - Eiherjer, ti sigurno spadaš zraven).

Pupa malo sem bi lkritecen (se opravicujem) ampak skupine ki sem jih naštel so temelj bikerstva ... konc nakladanja

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole je jaz osebno nimam nic proti nobeni zvrsti glasbe in ce si bajker ni nujno da poslušaš rock in njemu sorodne zvrsti ker bistvo bajkerjev je po mojem mnenju njihov pogled na svet( zdaj pa že mal težim) jaz pa sem v srednješolskih letih poslušala samo heavy metal sedaj pa vse po vrsti najraje pa imam techno, rave in podobno in ni nujno da so vsi raverji na kemiji ko je nekdo omenil tako kot niso vsi rockerji na "travi" in podobnih zadevah a ne? zame je scooter zakon thats all folks!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... tako kot niso vsi rockerji na "travi" ...

Samo za intermeco:

Ustao tip ujutro, pa razmislja sta da radi... Izvadi dzoint, izadje na balkon, zapali, gleda grad... Zavrsi, ugasi, kad uzarena narandzasta kugla proleti s jedne strane na drugu... Gleda on, nije mu jasno sta se desilo... Los trip, zapali on jos jedan, kad se isto ponovi, opet kugla proleti... Hajd' samo za proveru, on jos jednom zapali... Opet ista stvar, kugla proleti i zakljuci on da je vreme da udje u kucu... Ulazi,zatvara vrata, a mati ga pita:

* Gde si ti bio?

* Na balkonu, pusio...

* Pa zar tri dana?

lp Easyrider

Edited by - easyrider on 14/06/2001 18:42:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...sedaj pa vse po vrsti najraje pa imam techno, rave in podobno in ni nujno da so vsi raverji na kemiji ko je nekdo omenil tako kot niso vsi rockerji na "travi" in podobnih zadevah a ne? zame je scooter zakon thats all folks!!!!

kmh, niso vsi na kemiji ampak dosti pa jih je, a ne???? vsi rockerji niso na travi, eni so na alkoholu, drugi na alko+trava, tretji nic,....

vsi motoristi niso barabe, eni pa so,...

MATER A NI TEZKO DOLOCENE MARGINALNE SKUPINE OKARAKTERIZIRAT!!!

ps: scooter je zakon! kateri aprilia RS ali peugeot speedfight?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa TUDI rave (a ma kdo kaj proti,a?)!!!

vse drugo ok,samo to pa ne! imam proti in to veliko.raj mam 8000/min pri masini kot 120 bpm.that´s not music,that´s just annoying noise.

end

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem musko iz srbske PINK TV.

To ti je prava bajkerska muzika (sploh je pa fino ce daš TV na mute, v radijo kaseto in gledaš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem šla do prijateljice in sem dala namenoma na radio Salomon, kjer vrtijo popoldne samo rave (saj ne vem, ce to je sploh to - al je dance). V glavnem petnajst minut sem nabijala tisto muziko, da se prepricam, ali se lahko vživim v to, ali ne.

Ma kako so me ušesa bolela. Pa pol sem spremenila program, pa mi je še kar bobnelo v glavi.

Svaka vam cast, da lahko to poslušate. Meni bi se utrgalo, pa uglusela bi totalno pa kap bi me zadela, ker bi mi zaradi spremenjenega ritma srce odpovedalo.

Ceprav Skuter je pa še meni vcasih všec.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najblizje rave-u pa da moja (ne ravno cisto) malenkost lahko slisi (ne poslusa) je ravno tako ta nov Pidzo... :)) (ja Scooter)

Al pa moby k ma en metal/hardcore band... sam tist ni glih (k)rave.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk kaj narobe z ravom je ja cist cool muska ušes pa te bolijo tudi roka jaz to vem ker sem ga oziroma ga še poslušam vendar ne vec v takšnem obsegu kot vcasih

PS katerga scooterja sem mislila - motorja ziher ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj RAVE je dober, eni hodimo v lendavo rockbitch gledat, drugi pa majo na vsakem ravu takih na kile, pa se vse ko so na koki al E-ju pravijo da jih ponavadi na horny mece. to mi delaj, bom vzel zamaske za usesa pa samo na rejve hodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sme vceraj gledal blues brothers 2000 na TV.suuuuuper! RB je v tej izvedbi zelo dobra in zivahna muzika (ne zamenjati s togostjo vecine,ki se rola po radijih).je ze kar klasika,sploh pa blues brothers (we are on a mission in the name of the lord....)

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sme vceraj gledal blues brothers 2000 na TV.suuuuuper! RB je v tej izvedbi zelo dobra in zivahna muzika (ne zamenjati s togostjo vecine,ki se rola po radijih).je ze kar klasika,sploh pa blues brothers (we are on a mission in the name of the lord....)

best

Ice

blues brothers so pa cista klasika, ampak 2000 se nisem gledal. na katerem kanalu so bli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vceraj sem šla do prijateljice in sem dala namenoma na radio Salomon, kjer vrtijo popoldne samo rave (saj ne vem, ce to je sploh to - al je dance). V glavnem petnajst minut sem nabijala tisto muziko, da se prepricam, ali se lahko vživim v to, ali ne.

Ma kako so me ušesa bolela. Pa pol sem spremenila program, pa mi je še kar bobnelo v glavi.

Svaka vam cast, da lahko to poslušate. Meni bi se utrgalo, pa uglusela bi totalno pa kap bi me zadela, ker bi mi zaradi spremenjenega ritma srce odpovedalo.

Ceprav Skuter je pa še meni vcasih všec.

Pupa

Naj ti povem le to, da na Salomonu niti slucajno ne vrtijo rave-a.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM??????

Ma ne me zajebavat. Od dveh/treh pa mislim da do šestih je skoz rave. No mogoce se tistemu ne rece rave, ampak danse/techno/... eno sranje pac.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se glasbe tice; se enkrat lep pozdrav iz Radia Student. Vsako tretjo sredo zvecer oddaja LEATHER&CHROME, to sredo zadnjic pred poletno programsko shemo v taksni obliki. V poletnih mesecih se bo predvidoma vrtela samo glasba, na podlagi ankete med motoristi. Ce bi kdo rad izpolnil anonimno anketo oz. vprasalnik, naj poslje svoj e-mail naslov na ledrinkrom@hotmail.com

Sicer pa priporocam glasbene oddaje na Radiu Student ( 89.3MHz ali v zivo na www.radiostudent.si , kjer si lahko tudi pogledate program.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radio Študent?

Ko sem sredi sedemdesetih prišel v Ljubljano so ravno koncali obdobje rocka in priceli nažigati punk tako, da sem se ga hitro odvadil poslušati, sedaj pa je na sreco izven mojega dosega.

(stara zamera press)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PROSIM??????

Ma ne me zajebavat. Od dveh/treh pa mislim da do šestih je skoz rave. No mogoce se tistemu ne rece rave, ampak danse/techno/... eno sranje pac.

kisses

Pupa

pupa imaš prav na salamonu vrtijo rave pravzaprav rave ni zvrst glasbe ampak so to party- ji na katerih se vrti trance dance house ipd da pa je vase skupaj bolj razumljivo pa vecina govori kar o rave muski

drgac je pa rave zakon!!!

dr. looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!