Skoči na vsebino

Priporočene objave

Zanima me ce bi v prihodnosti bila kakšna možnost ,da skupaj organiziramo zbor motoristiv .Motosvet :OK: kot vodilna spletna stran SLO motoristov ,zasluži da bi od računalnikov preko motorjev organizirali skupni spoznavni dan, da v živo kakšno rečemo na račun naših konjičev.Vem da je mnogo motorističnih duš ,ki tako misli, samo organizirat se je treba in to je to. Vse ostalo pa bo prišlo samo . :)

Odpiram debato !!!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretekli vikend je že bil prolog v Sremski Mitrovici :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce bi v prihodnosti bila kakšna možnost ,da skupaj organiziramo zbor motoristiv .Motosvet :OK: kot vodilna spletna stran SLO motoristov ,zasluži da bi od računalnikov preko motorjev organizirali skupni spoznavni dan, da v živo kakšno rečemo na račun naših konjičev.Vem da je mnogo motorističnih duš ,ki tako misli, samo organizirat se je treba in to je to. Vse ostalo pa bo prišlo samo . :)

Odpiram debato !!!!!!! :hmm:

Seveda smo ZA,samo organizirati je treba :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....samo organizirati je treba

kdo se javi ?

ali dolocimo prostovoljca ?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam 9 litrski piskr za golaž in ga lahk nardim. :)

Ne, resno za kolko folka pa bi to bilo treba organizirat. Glede na skupno število MS članov lahko upoštevamo največ 5% (?) obisk, se pravi za cca 400 folka? A sem to približno prav predvidel?

To pa je že prava organizacija.

Sicer bi si želel čimvečji obisk, vendar če bo prišlo tolk folka da bo moj lonec dovolj za vse nahranit, potem se javim jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam 9 litrski piskr za golaž in ga lahk nardim. :)

Ne, resno za kolko folka pa bi to bilo treba organizirat. Glede na skupno število MS članov lahko upoštevamo največ 5% (?) obisk, se pravi za cca 400 folka? A sem to približno prav predvidel?

To pa je že prava organizacija.

Sicer bi si želel čimvečji obisk, vendar če bo prišlo tolk folka da bo moj lonec dovolj za vse nahranit, potem se javim jaz.

Jaz sem za,tvoj pisker naj bo poln! :OK:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam 9 litrski piskr za golaž in ga lahk nardim. :)

Ne, resno za kolko folka pa bi to bilo treba organizirat. Glede na skupno število MS članov lahko upoštevamo največ 5% (?) obisk, se pravi za cca 400 folka? A sem to približno prav predvidel?

To pa je že prava organizacija.

Sicer bi si želel čimvečji obisk, vendar če bo prišlo tolk folka da bo moj lonec dovolj za vse nahranit, potem se javim jaz.

Jaz sem za,tvoj pisker naj bo poln! :OK:

vedno. B)

Potem se pa tkole zmenmo, js nardim golaž pa prpelerm belo vino, Vrč zadostuje (žal le) za 20 ljudi, tko da prvih dvajset ko se prfočka lahko pride. Zment se moramo le še kje in kdaj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hy

ka dej je bil golaž al ga ni blo?

sej bi kj druga tud lahk blo kak striptis pa še kurit ni treba k je vroče

he he he bokk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem na izlet. A gremo u gardaland. Jst bi sel v gardaland :)

Jeeeej, u gardaland gremo.

:kva2: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

... no comment ...

kak sem pa jaz lahko tegale janija falil :? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Motosvetova Novoletna Zabava? :OK: a bo letos? :rolleyes:

Motosvetova Novoletna Zabava bo letos 16.12.2006 ponovno v Roll Baru (nasproti Koloseja)

Podrobnejša novica še sledi! Tudi tokrat se bo tekomvalo "za Veliko Nagrado Motosveta", izbirali pa bomo tudi novost leta 2007. Tokrat bodo nagrade še lepše, obe tekmovanji pa bosta potekali v dveh krogih.

Več o tem kmalu tudi na prvi strani!

lp, se vidimo...

post-570-1163696349_thumb.jpg

post-570-1163696436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nočem spet svinjat po temi, ampak dekle na zgornji fotki je pa kot kaže direktno iz krvodajalske akcije na striptease :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nočem spet svinjat po temi, ampak dekle na zgornji fotki je pa kot kaže direktno iz krvodajalske akcije na striptease :BUA:

v živo bi to težje opazil

:grim :whistle: :photo: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=86447][attachmentid=86446][attachmentid=86445]Planica bi lahko gostila nase vrle Motosvetovce :OK: .Imamo2 hotelcka, pa hud place .) za zurke ,tako da bi bilo prav fajn zamenjat , Ljubljano .) za naravno lepoto in se spustiti v eno zurko na vaski nacin :fredy: . Tesko verjamem ,da se bo to kdaj zgodilo ,samo nic nam ne bi manjkalo se z motornimi sankami zapoditi po izteku velikanke :eek: ,obiskati Tamar z sankami in ob krusni peci pojesti kaksno pristno gorenjsko klobaso ,popiti kuhano vino in ob zvokih glasbe uzivati do jutranjih ur!!! :hmm:

Če ne za novo letno zurko, pa kdaj v zimskemu casu ,ker pri nas je takrat lepse kot v Portorozu !!!

Pa se kepal se bomo :kva2: .To je samo ideja :whistle: in jo ne vzemite k srcu pozdrav vsem JALOVEC :wub:

[attachmentid=86448]

LEVO DOM DESNO ZUR PLACE

post-2638-1163879739_thumb.jpg

CA6RCLE3.htm

CAIBO5U3.htm

post-2638-1163882089_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pravo čago bo treba ven iz LJ, nekam kjer je mir in kjer se lahko prespi. tisti ki so bili na MS feštah na pohorskih treh kraljih že vedo o čem govorim, a se bojim da bodo spet zapleti z organizacijo ker bi nekateri radi za jurja cel vikend pili, jedli in spali :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ker bi nekateri radi za jurja cel vikend pili, jedli in spali :headbang:

you ARE joking, right ?! ........vse kar je cez SIT 500.- je predrago. :devil: :naughty: :photo: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........vse kar je cez SIT 500.- je predrago. :devil: :naughty: :photo: :lol1:

se strinjam.........

......wsak pir, ki je draži od 500 Sit je preweč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!