Skoči na vsebino

Čistilna sredstva, čiščenje, pranje


hotschko

Priporočene objave

pred 11 urami, Danilo D pravi:

Profesionalni čistilni pripomoček za amaterja :D

20160509_184313.jpg

DaniloD kje se to kupi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

DaniloD kje se to kupi ?

Lahko kr grupni nakup...ker tista šprica iz hoferja za pršenje rastlin ni buh ve kaj :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Lahko kr grupni nakup...ker tista šprica iz hoferja za pršenje rastlin ni buh ve kaj :P

Dej naroč , jaz vzamem pa še tisto kanto čistila , ki si mi jo nazadnje poštimal , tudi tam okrog 50 evrov ......pliss:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Dej naroč , jaz vzamem pa še tisto kanto čistila , ki si mi jo nazadnje poštimal , tudi tam okrog 50 evrov ......pliss:)

Dej če se ti ne mudi, bi zbral eno naročilo, vsaj ene 10 kosov. Bi prosil kolega Kitajca, da mi sproti ene par kosov vrže v kontejner :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HyperJack pravi:

Dej če se ti ne mudi, bi zbral eno naročilo, vsaj ene 10 kosov. Bi prosil kolega Kitajca, da mi sproti ene par kosov vrže v kontejner :D 

Zmenjeno nč ne mudi, spomni se na mene ko boš naročeval, hvala!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, cikadina said:

Če je treba prat BMW-ja je strogo neprimerna. (cenovno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, StaraFeltna pravi:

Če je treba prat BMW-ja je strogo neprimerna. (cenovno)

Ti bom naredil BMW nalepko..za na šprico..če ti bo pol lažje =)...aja moraš najprej BMW.ja met...mislim, kaj vam v pizdo hodjo te znamke ej...sploh to posploševanje pa to..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HyperJack pravi:

Ti bom naredil BMW nalepko..za na šprico..če ti bo pol lažje =)...aja moraš najprej BMW.ja met...mislim, kaj vam v pizdo hodjo te znamke ej...sploh to posploševanje pa to..

Prej ko se boš nehal vžigat lepše boš živel .....:D preverjeno ...................to kaj moraš pa najprej imeti :lol1: no ja, najprej moraš imeti , da skužiš , da v bistvu ni potrebno imeti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Kmet2 pravi:

Prej ko se boš nehal vžigat lepše boš živel .....:D preverjeno ...................to kaj moraš pa najprej imeti :lol1: no ja, najprej moraš imeti , da skužiš , da v bistvu ni potrebno imeti :)

ma js sm skužil že predn ga mam :P

sej bi ga mel, sam pol bi me prijatelji zajebavali :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2016 at 11:18, sayo pravi:

 z izredno močnim čistilom DIMER

Dimer--cistilo-za-motorje_53c380bb139b7.

uporabljam tud jest...

Žal sem enkrat malo "premočnega" naredil in mi je ratalo "šekasto" po aluminiju.

Kako to odpraviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, cikadina pravi:

mene zanima za kej se rabi ta spricalka?

Za belo penco, da se nanese na vse tiste kotičke, kjer je težko z roko pridt...čim globje tm bolje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm....

....penco? ... :huh:

.....pr men ne rata pence naredit....pa lahko stepam celo uro.... :huh:

....nakonc samo popljuva ...pa konc... 

...eh...nima veze...važno da doseže tja...kamor s prsti ne moreš... :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, cikadina pravi:

mogoče maš problem s prtiskom :P

Ma ! Sem probal za njim pa je bila 2cm znucana , naprej pa čist nova, nerabljena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Danilo D pravi:

Z polir pasto :)

Mal sem narobe napisal; ne po aluminiju ampak po eloksirani površini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, HyperJack said:

Ti bom naredil BMW nalepko..za na šprico..če ti bo pol lažje =)...aja moraš najprej BMW.ja met...mislim, kaj vam v pizdo hodjo te znamke ej...sploh to posploševanje pa to..

Meni res ne, imam toliko različnih stvari doma takih znamk ki se jih še ne da izgovorit ne vredu pa delujejo odlično. Sarkazem si spregledal očitno. :)

Moji hondici je vse čisto prav samo da je čista, urejena z dobrimi čevlji in dobro namazana. :D Moja šprica je prvi klump v akciji v iz OBI-ja za še niti ne 5€ (dvolitrska sicer) pa deluje odlično že tretjo sezono. Vmes še žena kaj ponuca ali pa tamala zaliva plevel okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no_name ... isti drek, polir pasta dela čudeže :).

Če hoče človek met penco, more met pravi šampon in pravo razmerje, še bolj kot to je pa pomemen penomat (foam lance), maš one za pumpat ali one na karcherja.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da bom komu pokvaril veselje ampak bi bil že zdavnaj čas da nehajao dajati v detergente penilna sredstva (ki nimajo nobene veze s pralno močjo) samo zato da povprečen John misli uuuu kako fajn... :/

Za otroške kopeli ne rečem, za vse ostalo pa brezveze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zajebu prej z dvema istima videama, tole je drugi pravi ki je bil mišljen :)

 

 

pred 28 minutami, StaraFeltna pravi:

Sej vem da bom komu pokvaril veselje ampak bi bil že zdavnaj čas da nehajao dajati v detergente penilna sredstva (ki nimajo nobene veze s pralno močjo) samo zato da povprečen John misli uuuu kako fajn... :/

Za otroške kopeli ne rečem, za vse ostalo pa brezveze.

Kako da nimajo penila veze z pranjem? Ta so ravno zato, da se ti zadeva dlje časa obdrži na površini, kar posledično bolj razgradi umazanijo, in z tem je tok manjša možnost, da potem pri pranu z rokavico porajsaš lak.

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!