Skoči na vsebino

Čistilna sredstva, čiščenje, pranje


hotschko

Priporočene objave

axxxi

Član

Član od: četrtek, 07.02.2002 9:41

Objav: 131

Kraj: Antigua and Barbuda

Objavljeno: 29 jul 2002 11:07 Zadeva: ČIŠČENJE MOTORJA

--------------------------------------------------------------------------------

Kakšen dober nasvet pri pucanju motorja.

Kakšno krpo uporabljate, prašek, a ga perete za štrajfiksom...???

Kako odstranjujete madeže olja in svinarije iz platišč?

In vse ostale dobre nasvete ter izkušnje...

P.S. Admini sorry če ste o tem že govoril!!!

_________________

+ motorček

Nazaj na vrh

vragica

Vseved

Član od: sreda, 20.06.2001 8:49

Objav: 1013

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 11:41 Zadeva: Re: ČIŠČENJE MOTORJA

--------------------------------------------------------------------------------

axxxi je napisal:

P.S. Admini sorry če ste o tem že govoril!!!

Jp, smo, iskalnik uporabi...

_________________

BLJEK... but go on reading... I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Nazaj na vrh

hotschko

Vseved

Član od: četrtek, 07.06.2001 15:43

Objav: 1728

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 11:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz ga pucam tako, da rečem "preden boš olje zamenjal pa ventile naštelal, še eno generalno čiščenje prosim ... ni blema plačam ure " ... torej čiščenje mojega motorja vsakih 10k km na rednem servisu ...

_________________

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Nazaj na vrh

Horjo horjulis vulgaris

Vseved

Član od: ponedeljek, 18.03.2002 13:06

Objav: 1009

Kraj: Bezenica

Objavljeno: 29 jul 2002 12:11 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

He,he, saj zato je pa Hotschko kupil "Dark" varianto. Da mu ga ni treba ves čas pucat. Njegov Monsterček vedno nekam "dunkel" izgleda.

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 66

Kraj: Freakland

Objavljeno: 29 jul 2002 13:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Plastiko pucam z MOTUL silikon cleaner- om.

Krom, platišča in ostalo železje pa z polirpasto (Auto magic)...je neka profesionalna in tut deluje tako

Platišča samo obrišeš s to pasto in vsi mastni madeži in svinjarija gre takoj dol.

LP

Nazaj na vrh

ftp

Novinec

Član od: sreda, 22.05.2002 14:04

Objav: 32

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 14:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Najprej vse mastne madeže, mušice, itd pošpricaš s čistilom za motorje (trenutno imam čistilo ki ga izdeluje Total), počakaš 15-20min in potem opereš z vodo in avtošamponom. Obrišeš z "jelenjo kožo" in če imaš možnost še spihas s kompresorjem vse bolj skrite točke.

Pa je motor čist in svetleč.

Nazaj na vrh

SF

Član

Član od: ponedeljek, 10.09.2001 16:56

Objav: 499

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 14:53 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ftp koliko košta takale seansa čiščenja in sušenja? Tko... za motosvetovce no...

_________________

Pet jih pade, ko porine, sin slovenske domovine!

Nazaj na vrh

igralec

Član

Član od: četrtek, 18.07.2002 21:50

Objav: 172

Kraj: Ljubljana - Novo Polje

Objavljeno: 29 jul 2002 16:17 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

moto_freak je napisal:

Plastiko pucam z MOTUL silikon cleaner- om.

Krom, platišča in ostalo železje pa z polirpasto (Auto magic)...je neka profesionalna in tut deluje tako

Platišča samo obrišeš s to pasto in vsi mastni madeži in svinjarija gre takoj dol.

LP

ok, se bom po tebi zgledoval

_________________

Nazaj na vrh

moped

Član

Član od: ponedeljek, 22.07.2002 16:43

Objav: 177

Kraj: Palestina

Objavljeno: 29 jul 2002 16:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Moped čistim vedno ko je umazan, pa še vmes malo.uporabljam vodo, gobo, vedno šampon s voskom, za mašino, feltne, zavore,... pa je najboljši in najugodnejši Meglio. Dobiš ga v šparju (v BTC-ju ga nimajo ) ali pa v Merkurju, stane pa cca 500 sit. Če imam čas ga na koncu še spoliram s tekočim voskom, drugače pa ga samo obrišem z viledo.

Nazaj na vrh

elbarto

Član

Član od: sreda, 04.07.2001 17:12

Objav: 247

Kraj: Netherlands Antilles

Objavljeno: 29 jul 2002 19:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sam uporabljam eno zadevo ne vem imena, neka mašina je gor narisana, dobi se v Šparju na avto oddelku, plastenka 1l s šprico, rumenega izgleda, dela fantastično. Na suho in toplo mašino malo pošpricam, okoli zadnjih vilc umazanijo od ketne tudi, pa seveda felne. Pustim 5 minut (vmes wap pripravim), dol pošpricam, spucam z navadnim cetom (vseeno kaj mi pride pod roke, mamka tazadnjih itak ne kupuje) še s tistim vse spucam, pošpricam,kanebo vso vodo dol popije, dam na stojalo, v drugo, gasa da ketno spajtla (posuši), našpricam z ketenšprejem, pospravim utizilije (cef za vodo, wapa, empar, gobe, špreje...), pol ponavadi umijem še sebe pod tušem (higiena je pol zdravja), medtem se je ketenšprej že tolko strdil, da se lahko odpeljem brez da bi ga na hrbet dobil, na pumpo, do kompresorja, vzamem iz žepa nastavek za bicikle pumpat (oni oranžni) spiham detajle (okoli števcev, čudne robove, pod masko...) in to je to.

LP, El Barto

Nazaj na vrh

ftp

Novinec

Član od: sreda, 22.05.2002 14:04

Objav: 32

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 30 jul 2002 07:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

STARI FAKER je napisal:

Ftp koliko košta takale seansa čiščenja in sušenja? Tko... za motosvetovce no...

Čistilo 1l (5 - 10 krat čiščenja) 3000sit, avtošampon, voda, zrak, elektrika, 1 delovna ura (v kateri je všteto čakanje 15-20min)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

axxxi

Član

Član od: četrtek, 07.02.2002 9:41

Objav: 131

Kraj: Antigua and Barbuda

Objavljeno: 29 jul 2002 11:07 Zadeva: ČIŠČENJE MOTORJA

--------------------------------------------------------------------------------

Kakšen dober nasvet pri pucanju motorja.

Kakšno krpo uporabljate, prašek, a ga perete za štrajfiksom...???

Kako odstranjujete madeže olja in svinarije iz platišč?

In vse ostale dobre nasvete ter izkušnje...

P.S. Admini sorry če ste o tem že govoril!!!

_________________

+ motorček

Nazaj na vrh

vragica

Vseved

Član od: sreda, 20.06.2001 8:49

Objav: 1013

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 11:41 Zadeva: Re: ČIŠČENJE MOTORJA

--------------------------------------------------------------------------------

axxxi je napisal:

P.S. Admini sorry če ste o tem že govoril!!!

Jp, smo, iskalnik uporabi...

_________________

BLJEK... but go on reading... I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Nazaj na vrh

hotschko

Vseved

Član od: četrtek, 07.06.2001 15:43

Objav: 1728

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 11:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz ga pucam tako, da rečem "preden boš olje zamenjal pa ventile naštelal, še eno generalno čiščenje prosim ... ni blema plačam ure " ... torej čiščenje mojega motorja vsakih 10k km na rednem servisu ...

_________________

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Nazaj na vrh

Horjo horjulis vulgaris

Vseved

Član od: ponedeljek, 18.03.2002 13:06

Objav: 1009

Kraj: Bezenica

Objavljeno: 29 jul 2002 12:11 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

He,he, saj zato je pa Hotschko kupil "Dark" varianto. Da mu ga ni treba ves čas pucat. Njegov Monsterček vedno nekam "dunkel" izgleda.

Nazaj na vrh

moto_freak

Član

Član od: četrtek, 14.03.2002 19:18

Objav: 66

Kraj: Freakland

Objavljeno: 29 jul 2002 13:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Plastiko pucam z MOTUL silikon cleaner- om.

Krom, platišča in ostalo železje pa z polirpasto (Auto magic)...je neka profesionalna in tut deluje tako

Platišča samo obrišeš s to pasto in vsi mastni madeži in svinjarija gre takoj dol.

LP

Nazaj na vrh

ftp

Novinec

Član od: sreda, 22.05.2002 14:04

Objav: 32

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 14:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Najprej vse mastne madeže, mušice, itd pošpricaš s čistilom za motorje (trenutno imam čistilo ki ga izdeluje Total), počakaš 15-20min in potem opereš z vodo in avtošamponom. Obrišeš z "jelenjo kožo" in če imaš možnost še spihas s kompresorjem vse bolj skrite točke.

Pa je motor čist in svetleč.

Nazaj na vrh

SF

Član

Član od: ponedeljek, 10.09.2001 16:56

Objav: 499

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 29 jul 2002 14:53 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ftp koliko košta takale seansa čiščenja in sušenja? Tko... za motosvetovce no...

_________________

Pet jih pade, ko porine, sin slovenske domovine!

Nazaj na vrh

igralec

Član

Član od: četrtek, 18.07.2002 21:50

Objav: 172

Kraj: Ljubljana - Novo Polje

Objavljeno: 29 jul 2002 16:17 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

moto_freak je napisal:

Plastiko pucam z MOTUL silikon cleaner- om.

Krom, platišča in ostalo železje pa z polirpasto (Auto magic)...je neka profesionalna in tut deluje tako

Platišča samo obrišeš s to pasto in vsi mastni madeži in svinjarija gre takoj dol.

LP

ok, se bom po tebi zgledoval

_________________

Nazaj na vrh

moped

Član

Član od: ponedeljek, 22.07.2002 16:43

Objav: 177

Kraj: Palestina

Objavljeno: 29 jul 2002 16:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Moped čistim vedno ko je umazan, pa še vmes malo.uporabljam vodo, gobo, vedno šampon s voskom, za mašino, feltne, zavore,... pa je najboljši in najugodnejši Meglio. Dobiš ga v šparju (v BTC-ju ga nimajo ) ali pa v Merkurju, stane pa cca 500 sit. Če imam čas ga na koncu še spoliram s tekočim voskom, drugače pa ga samo obrišem z viledo.

Nazaj na vrh

elbarto

Član

Član od: sreda, 04.07.2001 17:12

Objav: 247

Kraj: Netherlands Antilles

Objavljeno: 29 jul 2002 19:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sam uporabljam eno zadevo ne vem imena, neka mašina je gor narisana, dobi se v Šparju na avto oddelku, plastenka 1l s šprico, rumenega izgleda, dela fantastično. Na suho in toplo mašino malo pošpricam, okoli zadnjih vilc umazanijo od ketne tudi, pa seveda felne. Pustim 5 minut (vmes wap pripravim), dol pošpricam, spucam z navadnim cetom (vseeno kaj mi pride pod roke, mamka tazadnjih itak ne kupuje) še s tistim vse spucam, pošpricam,kanebo vso vodo dol popije, dam na stojalo, v drugo, gasa da ketno spajtla (posuši), našpricam z ketenšprejem, pospravim utizilije (cef za vodo, wapa, empar, gobe, špreje...), pol ponavadi umijem še sebe pod tušem (higiena je pol zdravja), medtem se je ketenšprej že tolko strdil, da se lahko odpeljem brez da bi ga na hrbet dobil, na pumpo, do kompresorja, vzamem iz žepa nastavek za bicikle pumpat (oni oranžni) spiham detajle (okoli števcev, čudne robove, pod masko...) in to je to.

LP, El Barto

Nazaj na vrh

ftp

Novinec

Član od: sreda, 22.05.2002 14:04

Objav: 32

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 30 jul 2002 07:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

STARI FAKER je napisal:

Ftp koliko košta takale seansa čiščenja in sušenja? Tko... za motosvetovce no...

Čistilo 1l (5 - 10 krat čiščenja) 3000sit, avtošampon, voda, zrak, elektrika, 1 delovna ura (v kateri je všteto čakanje 15-20min)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 8:27

Objav: 1112

Kraj: revirski kraji

Objavljeno: 29 avg 2002 23:35 Zadeva: ČIŠČENJE MOTOCIKLA

--------------------------------------------------------------------------------

Kako čistite svoje motorčke ...

- čiščenje plastike

- čiščenje koles in ostalih manj dostopnih delov

- svetlečih (kromiranih) površin

- ali lahko kakšno čiščenje oz. čistilo kvarno vpliva (npr. visokotlačni vodni curek)

- s čim odstranjujete mast (okoli verižnikov)

- katera čistila uporabljate in kako

- kako/s čim očistite hladilna rebra, ki so zamašena z mušicami in po možnosti še težko dostopna

- čiščenje verige

... če tema že obstaja se opra*icujem

_________________

ce podatki niso tocni se obrnite na POPTV

Nazaj na vrh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 8:27

Objav: 1112

Kraj: revirski kraji

Objavljeno: 29 avg 2002 23:39 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sam najprej z rahlim vodnim curkom splahnem motor, ga z gobo očistim po plastiki, potem pa še s "Shell advance bike cleaner-jem" pošpricam mušice, nedostopne in zamaščene dele.

Še enkrat splahnem in s suho čez, pa namažem verigo.

Imate boljše metode ?

Kako točno se ta čistila uporabljajo. Koliko časa ga moraš gor pustit, da deluhje?

_________________

ce podatki niso tocni se obrnite na POPTV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heja

Vceraj sem pri Aunerju nabavil neki "Putoline dirt bike super cleaner". Nakar doma skuzim da je gor neki cross motor narisan. Poleg tega pise da se ne sme uporabljati na lakiranih ali barvanih povrsinah (odstranjuje pa tudi musice ... :?: -> tako je prodajalec rekel.)

Kaj hudica pa bojo delale musice na moji felgi ce ga ne smem drugje spricat? Je kdo ze imel to zadevo? Lahko s tem tudi oklep perem ali je res samo za .... kaj pa vem kje!!

lp Loyo

Lahko kdo prosim prepise kaj je napisano na S100 total reiniger ali na katerem drugem cistilu ki ga preverjeno uporabljate na oklepu motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk!

Jaz bi dodal samo to, da vezir čelade in pa vse na motorju, kjer je plastika, čistim po vožnji s sredstvom za čiščenje monitorjev. Povem vam, deluje super, ni agresivno in samo z vato.

No veriga je pa svoj problem, ki ga rešujem z "S 100".

Obilo uspeha pri čiščenju.

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič, kar se malokrat zgodi ko se vozim po mokri cesti in je motor ves umazan od umazanije s ceste ga operem z vodo in avto šamponom.

Po vsaki vožnji ga spredej po maski obrišem z mokro krpo in tudi drugje kjer je umazan oz. prašen, predvsem zadenje kolo je kritično, potem pa kjer so fleki ki nastanejo zaradi posušene vode obrišem z eno polir pasto za suho čiščenje ki sem jo pred leti kupil v nemčiji na parkingu od enga švaba. S tisto stvarjo gre pa tud šmir iz feltne stran pa iz plastike ki je umazana od ketne.

Drugače se pa ob slabem vremenu vsedem v garaži na tla pa se relaksiram tko da mal motor pucam ene 2 al pa 3 urce, tko da praktično skorej nikol ni umazan in ne rabim ne vem kakšnih močnih preparatov za čiščenje! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko poglej na http://www.slomoto.com. V tej trgovini imajo nekaj podobnega kot je opisal Ice. Prodajajo gel ki ga našpricaš na motor in čez nekaj časa spereš. Preverjeno.

Meni ga očistijo vsakih 10k km na rednem servisu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A mi lahko nekdo prosim svetuje, če obstaja kakšno namensko sredstvo, ki bi ga lahko recimo namazal ali posprejal na črno barvane dele motorja, torej tank, oklep, strehce itn...Zanima me nekaj z antistatičnim delovanjem...odboj praha itn... :roll: mislim, če obstaja? - pa ne za pohištvo, in da dela, ker vem, da prodajajo en kup p......j in vsaj pol jih ne dela! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je napisal ledeni cokpit spraj. na vsakem petrolu velika črna piksna z neki rdečim napisom se mi zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo prosim svetuje, če obstaja kakšno namensko sredstvo, ki bi ga lahko recimo namazal ali posprejal na črno barvane dele motorja, torej tank, oklep, strehce itn...Zanima me nekaj z antistatičnim delovanjem...odboj praha itn... :roll: mislim, če obstaja? - pa ne za pohištvo, in da dela, ker vem, da prodajajo en kup p......j in vsaj pol jih ne dela! Lp.

Motul silicon cleaner (odličen je predvsem za vse naravno ali od sonca matirane dele) :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko poglej na http://www.slomoto.com. V tej trgovini imajo nekaj podobnega kot je opisal Ice. Prodajajo gel ki ga našpricaš na motor in čez nekaj časa spereš. Preverjeno.

To je tudi S100 čistilo,stvar je super,pa še po pranju ostane na motorju film,da se svinarija slabše prime.Uporabljam ga že dve leti.

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Do sedaj sem uporabljal spray za mazanje ketne od Motula in mi skoz paca po kolesu ter feltni. Zanima me, kako je s tem pri S100 proizvodih?

No, pa da povem še eno negativno izkušnjo pri čiščenju mojega bivšega motorja(kawasaki el). Ponavadi sem ga vedno čistil na suho s pomočjo kakšnega wd-ja ter suhe ali malo vlažne krpe. Potem pa sem se ga spravil oprat z vodo. Uporabil pa sem avtomobilski šampon od Petrola. Kaj mi je naredilo? Na kromiranih delih mi je začel odstopati krom. Pojavile so se majhne bele pikice, na otip pa je npr. auspuh postal hrapav. Res grdo.

Najbrž je bil šampon premočen, a v navodilih za čiščenje motorja je pisalo, da se lahko uporabi katerikoli šampon za pranje avtomobilov. :?

Ima še kdo kakšno podobno izkušnjo?

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da povem še eno negativno izkušnjo pri čiščenju mojega bivšega motorja(kawasaki el). Ponavadi sem ga vedno čistil na suho s pomočjo kakšnega wd-ja ter suhe ali malo vlažne krpe. Potem pa sem se ga spravil oprat z vodo. Uporabil pa sem avtomobilski šampon od Petrola. Kaj mi je naredilo? Na kromiranih delih mi je začel odstopati krom. Pojavile so se majhne bele pikice, na otip pa je npr. auspuh postal hrapav. Res grdo.

Najbrž je bil šampon premočen, a v navodilih za čiščenje motorja je pisalo, da se lahko uporabi katerikoli šampon za pranje avtomobilov.  :?  

Ima še kdo kakšno podobno izkušnjo?

lep pozdrav

Edino, kar ti lahko zagotovim je, da noben šampon ne more poškodovati kromiranih delov :? :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Do sedaj sem uporabljal spray za mazanje ketne od Motula in mi skoz paca po kolesu ter feltni. Zanima me, kako je s tem pri S100 proizvodih?

Našpricaj verigo samo po valjčkih, ko je vroča (po vožnji) ... in potem s krpo obriši verigo ... vse mazivo, ki je drugje kot na valjčkih in med členki, je brezveze ... zato stran z njim.

brisanje lahko ponoviš po vsaki vožnji oz. po potrebi, maži pa verigo tako, da bodo valjčki vedno enakomerno temno sivi (ne svetleči od olja) ... bolje mazati večkrat po malo kot manjkrat veliko ... ali pa kupi ScotOiler ... to je pa itak najboljš ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da povem še eno negativno izkušnjo pri čiščenju mojega bivšega motorja(kawasaki el). Ponavadi sem ga vedno čistil na suho s pomočjo kakšnega wd-ja ter suhe ali malo vlažne krpe. Potem pa sem se ga spravil oprat z vodo. Uporabil pa sem avtomobilski šampon od Petrola. Kaj mi je naredilo? Na kromiranih delih mi je začel odstopati krom. Pojavile so se majhne bele pikice, na otip pa je npr. auspuh postal hrapav. Res grdo.

Najbrž je bil šampon premočen, a v navodilih za čiščenje motorja je pisalo, da se lahko uporabi katerikoli šampon za pranje avtomobilov. :?

Ima še kdo kakšno podobno izkušnjo?

lep pozdrav

Edino, kar ti lahko zagotovim je, da noben šampon ne more poškodovati kromiranih delov :? :wink: .

Ok, sej se men tud mal čudno zdi, sam to se je pojavilo takoj po pranju, prej nikoli. Pa tudi na plastičnih delih so se poznale majhne bele pikice. Sicer je bil ta pojav res minimalen, ampak vseeno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sej se men tud mal čudno zdi, sam to se je pojavilo takoj po pranju, prej nikoli. Pa tudi na plastičnih delih so se poznale majhne bele pikice. Sicer je bil ta pojav res minimalen, ampak vseeno.

lp

Da ga nisi vrocega z vodo sprical? Krom lahko kar dol pade, ce ga na hitro ohladis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo to počel? Pri nas tega še nisem videl, v ZDA je pa zadeva očitno zelo popularna - na vsakem njihovem motorističnem forumu najdem en kup objav na to temo. Končni produkt pa zgleda takole:

done4.jpg

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: da. to sem tudi napisal pod "zadeva".

Andrej

huh.......yep,videl.sorry,samo prej tega nisem prebral....... v bistvu sploh ne vem,kdaj sem tisto pod zadeva sploh prebral. :oops:

na temo: diablo je enkrat ze odprl temo na to,pocheckiraj malo z iskalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!