Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 1300 Hayabusa


vicko

Priporočene objave

Pa kako turbinco pa smo čez 300 :krneki:

Sam podatki v spodnem videu so pa po moje mal napihneni-ali pač ne?? Gre pa za ghostriderjevo hayabuso 500hp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa da ne lih.. če se mudel 300+ po zadnji voz.. v enmu videu je, ko en z yamahco r1 pelje top speed (299 na števcu ker več pač ne kaže :whistle: ) on pa grez z to mašino po zadnji mimo ko puščica.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlani sem vozu testno. Motor je zelo dobro vodljiv in tudi sedenje na njem ne povzroča bolečin v križu. Zelo udobno se vozita tudi dva, saj je med voznikom in sopotnikom dosti prostora. Slabše so ble prednje zavore, katere je potrebno konkretno stisnit pri zaviranju, pa takrat zelo drage pneumatike, ki so ble prav posebej narejene za ta motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

za to so mali oglasi, pa drugič ne vpij..........lahko še kdo ogluši :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto,net ;)

Drugač je pa busa zanimiv motorček-si jo prov želim enkrat probat.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP POZDRAV. ZANIMA ME ČE KDO SLUČAJNO VE DA KDO PRODAJA SUZUKI HAYABUSA 1300. ZANIMAJO ME MOTORJI IZDELANI DO 2005.

Da ne kupuješ to za Avtocross,ker je zlo iskana roba,tut kolega jo išče,če kdo ve za kšno naj mi pošlje PS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
LEP POZDRAV. ZANIMA ME ČE KDO SLUČAJNO VE DA KDO PRODAJA SUZUKI HAYABUSA 1300. ZANIMAJO ME MOTORJI IZDELANI DO 2005.

Ali te zanima samo "mašina" ali cel motor?

Spomladi bo moj naprodaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20301-1228250440_thumb.jpgEvo ene slikce. :naughty: Dopredsednik Omiških Gusarjev :yea2: ! Mali ali opasan! :afro2:

Ko ga j..e ako je opasan. ....pa saj ne kupuje dopredsednika, kako pa busa izgleda pa vemo.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zadn konc bi lahk bil en čink bolj "masiven". Drugače pa lušno.

malo off :topic: patko malo zahec :P. Samo ena dobro rejena se vsede zadi pa je :S :P.

Drugače pa zelo drugačno kot smo jo vajeni. Pa tko drgač mi fotografije delujejo full photoshopane. V originalu sigurno ne bo taksnih izpusnih, prej kakšđen dimnik.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!