Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 1300 Hayabusa


vicko

Priporočene objave

olje za R1 je 300V 15w/50 tako svetuje Štern v Kranju in moj kolega se že 8 let vozi nanjga BP.Busa pač ne.

super za tvojga kolega, Štern je res najboljši serviser daleč naokol :( se umikam iz teme .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej,zakaj tak agresivn post.Sam sem pršu na ta forum,da še kaj dodatnega preberem in od viška pameti me še nikoli ni glava bolela.Meni osebno je super da ste tu nekateri poznavalci in vas želim spremljat z vašimi mnenji in nasveti.Povem lahko le,kaj moj prjatu toči in zakaj,ne hvalim pa serviserja,čeprav je tudi meni 3 FZ1 servisiral od l02-07 in nimam nobenih pripomb in tudi meni je točil motul-a 15/50/10k no in moped ni spil olja,ter deloval u nulo.Je pa res,da sam nikoli nisem kupil rabljenega motorja,torej sem sam skrbel zanjga in delal z njim kak je treba.

Ta zadnga mopeda sem kupil v MB in glede na to,da ste mi tukaj svetovali servis v Kranju bom odpeljal na prvi servis tja,ker verjamem da nihče ni najbolj pameten.Hkrati pa upam,da se vrneš na to temo,ker verjamem da veliko veš in tvoji nasveti mi znajo olajšat odločitve za naprej.

Lp-peace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljen s Kranjom, sicer nimam buse mam pa njeno konkurenco.

Jest tudi,naredu prvi servis in nalil so mi olje,ki sem ga tudi sam mel za prvi izbor -- motul 5100 15w50 :grim :grim .Majo pa na dvuriš finga Lesi-ja,psič u gobcu nos ragbi žogo in non stop teži,da mu jo mečeš na travnik.

Ma je blo kr hecn,sploh ko sem po servisu mal ožeu falcona.Tudi fantje so mi všeč,saj kažejo dober vtis brez besed.

Popravljeno . Popravil reno99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me, ali ima kdo izkušnje s tem motorjem. Precej zverina zgleda, močna in težka, kakšna je vožnja z njim, kako se na cesti obnaša...................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš vsaj po izgledu (vozil ga še nisem) je to motor za ameriko oz avtocesto skoz ovinke ne more glih blestet

ja tako zgleda, sam predstavljajo ga pa kot "močan in zelo okreten" ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvakrat vozil za eno Buso po stari Primorki: (Postojna - Viki Burger (Črni kal))

deloval kot krasen motor za dolge ovinke in pri višjih hitrostih

prav lepo ju je bilo videt (sopotnica) in suvereno odpeljano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 let pozneje...

Po treh letih uporabe si drznem napisat:FANTAZIJA

Z lahkoto obvladuje kačje ride, marijo reko ipd kolovoze.Primeren za potovanja v dvoje,sopotnik/ca ne trpi.Peleš ga kot skuter al pa kot reaktivca.Za slabe vremenske pogoje uporabiš mode B/C(listje,dež...).Kar je pa najbolj pomembno,vsaj meni,popravlja napake pilota!!!! Glede na "kantast"videz izredno okreten.Pije od 6,5-12l/100,gume ubije na4k z lahkoto,jest sem dvignu na 6,5k,servisiranje cenovno isto kot kaki tisočak RR,armaturka pregledna tudi pri višji hitrosti,vsa stikala priročna,sedenje pilota odlično,bolećin ni tudi po 400km pokanja do cilja,sopotnik te ne ovira,ker nima možnosti, razen pri zeloooooo nizkih hitrostih do 40km/h,pa še to z minimalnim dodajanjem plina uravnavaš z lahkoto.......,skratka,ta pravi BOMBNIK.

Manjša hiba so zavore,pa še to za prave pilote(ultra tišače) in zadevo so že odpravili oz.zamenjali z abs brembo.

Če koga še kaj zanima slučajno...........,drugače bom konču,da ne bo vidit ko da ga kažem tuki!

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 11/24/2012 at 8:24 PM, gsxf750 said:

dvakrat vozil za eno Buso po stari Primorki: (Postojna - Viki Burger (Črni kal))

deloval kot krasen motor za dolge ovinke in pri višjih hitrostih

prav lepo ju je bilo videt (sopotnica) in suvereno odpeljano :OK:

Zdaj ju boš videval na belem RRu. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!