Skoči na vsebino

KešPi*ke


Tepko

Priporočene objave

mi mamo DTWja radi :004

in ljubljančanke so samo ljubljančanke....

....ostale deklice pa upajo da bodo tokom študija v prestolnici lahko "ubodle eno fino partijo" za ožent :) ....

upa :blink: ....tole zveni pa kot etiketiranje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeee ne zdaj ljubljančank tu noter mešat. Ljubljančanke čisto hitro in zastonj dajo vsem RAZEN LJUBLJANČANOM! In prav tako štajerke v LJ ali kje izvem štajerske dosti prej razširijo noge ne-štajercem, itd.

že dolgo znana modrost je da imajo vse doma zlate pičke, v tujini pa jim devalvirajo!

torej moreš keš in ne-keš pičke loviti izven njihovega teritorija kjer je bolj ugodni menjalni tečaj! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plehpičke. Izraz so izumili tipi s pomanjkljivo samozavestjo, bolanimi pogledi na družbo in prepričanjem, da beseda šarm pomeni sladoledni preliv. Vzrok za izum besede plehpička, je bil kronično pomanjkanje fuka (...lani skoraj enkrat, letos malo manj... ). Za uspešno prekrivanje bolane osebnosti in vzrok neprostovoljne spolne abstinence, je bila zelo prikladna krivda drugih. Vsega so bile krive plehpičke.

Kešpičke. Tudi ta izraz so izumili tipi z podobnimi osebnostnimi lastnostmi kot v prvem odstavku. Razlika je le ta, da so jim bančne ustanove s pomočjo kreditov ali lizingov omogočile nabavo povprečne avtomobilske pločevine. Prepričani, da jih do superiornosti loči le majhna vrzel, so le to vešče izpopolnili z alufelnami, odžaganimi vzmetmi in nalepkami kričečih barv. Ko spolna raven teh tipov vseeno ni presegla mej mastrubiranja, je bilo potrebno ponovno najti krivce neprostovoljne spolne abstinence. Vsega so postale krive kešpičke.

lp DTW B)

Hmmm. Jaz pa mislim, da ta izraz ni čisto iz trte zvit. Baj the way, sem že slišal iz ženskih ustec nekaj v stilu "Gremo malo v Opera bar ... odvetniki oz. zdravniki...." Pa ne mi rečt, da vse miške zanimata pravo ali medicina? :hmm:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm. Jaz pa mislim, da ta izraz ni čisto iz trte zvit. Baj the way, sem že slišal iz ženskih ustec nekaj v stilu "Gremo malo v Opera bar ... odvetniki oz. zdravniki...." Pa ne mi rečt, da vse miške zanimata pravo ali medicina?  :hmm:

Urbi

mogoče pa so imele zdravstvene ali pravne probleme? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa so imele zdravstvene ali pravne probleme?  :devil:

Aha. Omenjeni tipi pa bi se v prvi vrsti posvetili njihovim (oz. svojim) fiziološkim potrebam in problemom. Ni pa za rečt, da iz tega ne bi nastali pravni ali celo medicinsko - zdravstveni zapleti... :D

Dejstvo je, da eni fukajo dobre babe, ker imajo dosti keša. No, časi se spreminjajo in tut kak gospa lahko po moje lažje pride do dobrega fuka, če ima dovosti keša, da "tamalega parkrat na morje pelje". :krneki:

Urbi

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol zanimivo pri keš in pleh pičkah je...da so po opravljeni zadevi navadno revnejše kot prej :afro1:

tako, da tisti ki mu dajo ker ma dosti keša, ali fantastik pleh naj kar izkorišča to danost, jst se bom pa matral z mojo CBR 97 letnik in opel corso 1.0 letnik 98, precej znucano. tudi to funkcjonira, preverjeno. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da eni fukajo dobre babe, ker imajo dosti keša. No, časi se spreminjajo in tut kak gospa lahko po moje lažje pride do dobrega fuka, če ima dovosti keša, da "tamalega parkrat na morje pelje". :krneki:

Urbi

a govoriš iz lastnih izkušenj :naughty:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol zanimivo pri keš in pleh pičkah je...da so po opravljeni zadevi navadno revnejše kot prej 

To misliš ti duhovno ali materialno ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol zanimivo pri keš in pleh pičkah je...da so po opravljeni zadevi navadno revnejše kot prej 

So ja ker jim se lule pr vsakem fuku še mal bolj raztegnejo, znanstveno je dokazano da ženske k fukajo zarad materialnih dobrin imajo bolj razširjene ta male :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ja ker jim se lule pr vsakem fuku še mal bolj raztegnejo, znanstveno je dokazano da ženske k fukajo zarad materialnih dobrin imajo bolj razširjene ta male :naughty:  :devil:

Imaš verjetno dosti izkušenj s takimi in drugačnimi bajbikami, a ne? Mislim....saj veš....vzorec mora bit dovolj velik za statistično obdelavo in tako trdne zaključke.

Drugače pa..... :xx: :xx: :xx: in spravi se na delo, da dobiš in preizkusiš dovolj velik "vzorec".

:SS

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kolk si ti glupa....

Tadej

sem si zapisala :)

...da je štos vržen stran, če ga naslovnik ne razume... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!