Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

Zdravo,

 

Zanima me kaj je potrebno odstraniti v orginal izpuhih da jih odpreš gor na polno moč? Pozna kdo koga ki prodaja športne ?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Sigurno je potrebno odstraniti katalizator iz vsakega izpuha posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Morda kdo proda kakšno RS250?

tudi jaz bi nabavo RSko 250...sam je noben ne prodaja :D zakaj ne? so tak hude pa je škoda prodat? al jih je tako malo....neznam si pojasnit :D prav nobene ni na avto.net :D svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bi nabavo RSko 250...sam je noben ne prodaja :D zakaj ne? so tak hude pa je škoda prodat? al jih je tako malo....neznam si pojasnit :D prav nobene ni na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :D svašta

 

Ena je: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9267138&show=1

 

Sicer je potrebna popravila ampak mene mika že nekaj časa. Čakam, da jo kdo kupi in me reši muk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

a ti samo tisto žensko gledaš ki jo "voziš"?

No, tale rs250 mi definitivno manjka..pa če je najbolj neuporaben motor na svetu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš, pomeni, da si želiš tudi peljati. Čestitam za nakup! 

P.S. Pa kdaj ga le zapelji na pisto, da ne bo preveč žalosten!

Prijatelj je imel takega kar nekaj let, potem se je odločil, da ga proda iz istega razloga kot naš Urban. Mogoče je celo isti motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem nalepke za mojo RSko. Želim jo naredit v originalno stanje, kot je na sliki. Zaradi redkosti motorja je tudi ponudba rezervnih delov, nalepk itd zelo skromna in nič pametnega ne najdem, še par let nazaj pa je bilo tega na tone :mad:

Iskal sem tudi v Ita in UK. Varjanta s plotanjem ne pride v poštev, ker je nekaj nalepk barvnih na krom podlagi. Ima kdo idejo, kje naj še pogledam?

000cao6rcjf4p032.jpg.d65d20e9d725d69a20f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni. Sem nov član tega foruma. Kupujem Aprilio RS 250 od letnika 1996 dalje. Ker je motor redek vas sprašujem, če mogoče veste za kakšno v Sloveniji. Lahko je tudi v okvari. Hvala za odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, azigon pravi:

Pozdravljeni. Sem nov član tega foruma. Kupujem Aprilio RS 250 od letnika 1996 dalje. Ker je motor redek vas sprašujem, če mogoče veste za kakšno v Sloveniji. Lahko je tudi v okvari. Hvala za odgovor. 

sem te premaknil v ustrezno temo, tako da ni potrebe po odpiranju nove.

isto vprašanje lahko zastaviš tudi tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/02/2016 at 1:49 PM, Sam dePihlja said:

Iščem nalepke za mojo RSko. Želim jo naredit v originalno stanje, kot je na sliki. Zaradi redkosti motorja je tudi ponudba rezervnih delov, nalepk itd zelo skromna in nič pametnega ne najdem, še par let nazaj pa je bilo tega na tone :mad:

Iskal sem tudi v Ita in UK. Varjanta s plotanjem ne pride v poštev, ker je nekaj nalepk barvnih na krom podlagi. Ima kdo idejo, kje naj še pogledam?

000cao6rcjf4p032.jpg.d65d20e9d725d69a20f

Če se nisi našel:

http://www.bike-stickers.com

Tele naredijo vse, kvaliteta primerna originalom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pred 3 urami, sesir pravi:

Lep mopi a cena...pravo zlato na njem?

Ja, cene so kar narasle tem motorjem. Že ko so bili novi so bili redki in dejstvo da je to eden zadnjih dvotaktnih cestakov je vzrok za takšne cene.

 

Takšen je trg v Nemčiji: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=1500&makeModelVariant1.modelDescription=Rs+250&pageNumber=1&scopeId=MB

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

😁Morda je slika naslednjega: 6 oseb, motorno kolo, na prostem in besedilo

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!