Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

Kaj je pa s tabo blo :? Kr se motorja tiče ti bojo kot totalko zelo mal ocenil, saj men si jo. Ena šansa je da tist denar obdržiš pa tak motor prodaš druga pa je da sam dodaš nekaj denarja in motor popravš.

Mene pa zanima če je možno dodatno vgradit električni zaganjač na motor. Pa povejte mi kakšne mate izkušnje z kick starterjem, vam gre na živce, vas kdaj ovira, itd. Zanima me tudi če morda kdo ve koliko je razlika v pospešpih med letnikom 97 in 98 oz. naprej. In pa pospeški med rs 250 al pa kakšnim 600ccm. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS250 imajo na splošno okoli 4s do 100 (3,9 do 4,5 so nekako podatki) in 23s do 200 (nekje pri 180 začne nabirat).

600cc motor pa ima verjetno okoli 3 do 3,5s do 100 in recimo 10s do 200.

Do 100 ali malo več so si RS250 in 600cc zadevce še nekako blizu, prav tako v ovinkih, kjer ima RS250 zaradi teže prednost. Seveda je pa žalostno da ima RSka lahko precej višjo porabo od 600cc 4T mašine, pa tudi ne da prav veliko od sebe glede na to kolko pije :)

kickstarter mislim da nikogar še ni motil. Ker je RS250 (v tujini) namenjen predvsem wannabe dirkačem, ki bi motor imeli samo za na proge in ne vožnjo po mestu, so se odločili za kickstarter, ker naj bi bil lažji od elektronskega vžiga.

Drugače pa, če ti je odveč na kickstarter vžigat lahko zadevco dol pobereš, pa motor vsakič zarineš. Zastonj telovadba vključena :lol:

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm zdej že mal bolš, sicer še ne morm hodt (mam bergle za pomoč).

če koga slučajno zanima, bi ta motor prodav.

bom dav še pod male oglase.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

se nekaj tehnikalij: shema masine (ki sicer izvira iz Suzukija RGV 250 Gamma):

post-28-1094124719.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kaksen .pdf users manual - po moznosti v anglescini, k makaronarscine ne obvladam, al pa ce mi kdo pove, kaksne funkcije vse ma dashboard pr RS 250 (kaj prikazuje - razen obratov in hitrosti seveda). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kaksen .pdf users manual - po moznosti v anglescini, k makaronarscine ne obvladam, al pa ce mi kdo pove, kaksne funkcije vse ma dashboard pr RS 250 (kaj prikazuje - razen obratov in hitrosti seveda). :hmm:

http://www.serviceaprilia.com/public/lumAp...0%20English.zip

http://www.serviceaprilia.com/public/lumAp...ish%20-1998.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k se je to zgodil me zanima kaj se bl splača: motor prodat, al ga popravt?

ocenjen je na totalko. leva stran je čist razsuta (plastike mislm) hladilnik počen, sprednja maska z šipco in lučjo, desna stran samo podrajsana.

mam pa drgač letnik 99, cca 70 km, srebrne barve.

Jasmin, tvoja aprilia se že v 2. prodaja :) ....sm skoraj sigurn da je tvoja, sam je popoloma obovljena ;)

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=15779#

Pa čim prej okrevej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasmin, tvoja aprilia se že v 2. prodaja :) ....sm skoraj sigurn da je tvoja, sam je popoloma obovljena ;)

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=15779#

Pa čim prej okrevej!

A ni tole letnik 98 glede na rit in sirino maske pri ogledalih? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelno leto '98. delal so jih do '99. .) zal jih ne izdelujejo vec - full je lepsa od novejsih! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nak, Igralec, tole je 250ka, ne 125ka. :) tasvohna ima 56 konjev, tamocna 70 (al 71) - rabis neomejeno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno da se moj sošolc, ki je pred dvema mesecema naredil za do 350cc, veselo vozi in mu polcaji nč ne težijo. V prometni mu pa sigurno ne piše 50 ali celo 70 konjev :)

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nak, Igralec, tole je 250ka, ne 125ka. :) tasvohna ima 56 konjev, tamocna 70 (al 71) - rabis neomejeno. .)

Drzava sluzi kjer se le da :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za 250ko. 25 kW pise pri 125ki.

Baje so tri obstojece A kategorije tkole razvrscene:

A kategorija do 125ccm - max 11kw

A kategorija do 350 ccm - max 25kw

A neomejeno pa vse kar je vec od tega

Lahko se pa motim :hmm:

<zok> rahlo smo off topic. tista 350 ni 350, ampak 25 kW oz. 0,16 kW/kg. RS 250 spada pod neomejeno, ker ne ustreza ne dolocilu o 11 kW, ne o 125 ccm, ne 25 kW; se najmanj pa 0,16 kW/kg. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasmin, tvoja aprilia se že v 2. prodaja :) ....sm skoraj sigurn da je tvoja, sam je popoloma obovljena ;)

http://www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=15779#

Pa čim prej okrevej!

ja res je moja ja

so se mi kr uči zasvetle k sm jo pst vidu - celo :)

moja prej ni mela nalepk, pa tud šipca se mi zdi mal temnejša kokr je prej bla gor.

bi jo kr nazaj kupu, sam kaj mi bo če je ne morm vozt z berglami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če ni skrivnost, kdo je prvi lastnik te Aprilie RS 250; katera se na zgornjem naslovu prodaja, ker isto oz. vsa podobno sem imel tudi sam dokler nisem naredil totalke! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!