Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

70HP do mele tam okol letnika 99. Še tastara oblika. Pa še to niso mele vse, sam nekatere, k so ble že tovarniško navite in so mele tud posebno značko od aprilie na okvirju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos,

mam en mali(upam) problem; ko motor (rs 250) vžgem laufa en 5 min čist o.k., ko pa se peljem par metrov pa začne iz izpuha pokati in motor ne gre nikamor. Kaj bi blo to?Svečke sm dans nove not dal, tak da svečke niso problem. če kdo ve kaj bi bilo narobe, naj prosim pove.

LP, borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo mozno, da se zato brez uspeha prodaja ze skor eno leto  .)

tist motor je biu steran 100%

vidu sm slike na avtomobilizem.com ko ma sliko pa se drsa po kolenu

pomoje je biu tist motor ze fajn zbit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je logicno da je bil zbit sej to ze takoj vsak vid ko ga pogleda rs 250 pa od mv avguste plastike ni cudn ce je bil pa razbit pa je mogu neki gor dat!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos,

mam en mali(upam) problem; ko motor (rs 250) vžgem laufa en 5 min čist o.k., ko pa se peljem par metrov pa začne iz izpuha pokati in motor ne gre nikamor. Kaj bi blo to?Svečke sm dans nove not dal, tak da svečke niso problem. če kdo ve kaj bi bilo narobe, naj prosim pove. 

LP, borut

a mi lahk kod pomaga?zuni je tak lepo vreme, aprilia pa v garaži čaka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

instalacija vzigalnega sistema? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.5.05 Aprilia še vedno ne dela :angry2:

po več urah šraufanja sm prišel do zaključka, da je največja vrjetnost da je modul(ona mala črna škatlica pod keslom) šel v tri .... . Zaj pa iščem možnost kje bi dobili drug modul, da se prepričam ali je res moj zanič? A kdo ve kakšno pametno idejo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A pozna kdo koga, ki ima tester za testiranje elektronike (glavni računalnik)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kok casa se pri teh motorjih dela ksne servise pa to..kaj je treba pazit pri teh motorjih?A je treba tut bat menjat pa kok tole kej pije me zanima??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kok casa se pri teh motorjih dela ksne servise pa to..kaj je treba pazit pri teh motorjih?A je treba tut bat menjat pa kok tole kej pije me zanima??

  lp

bata je treba isto menjavat ko na 125ki nekje isto, spije pa res dosti skoraj duplo ko 125ka 2takna 10-15 vse odvisno od sofera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdj si predstavli: Recimo aprilia RS 125ccm ma en cilinder pa bat je treba menjavat na kakih 15.000km če ga šparaš, za razliko 125ccm ma Aprilia RS 250 dva cilindra popolnoma ista in temu sledi ko maš 15.000km morš kupt dva bata, ubistvu k da bi mel dve RS 125ccm tok te stane vzdrževanje za 250ko. Pije čist preveč, en moj frend k je bl norc nardi okol 120Km tko je on reku sicer pa nevem, kok drugim žre. Moje mnenje je da nikol nebi mel RS250 k vidm že z mojo 125ccm nardim 180Km z enim tankom kaj oa šele pol. Ni šans <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sm slisu neki o 12500 km za menjavo obeh batov, za 125ko je 16k...

pije ti pa lahk 6, lahk pa tud cez 13, bog ne daj it na dirkalisce... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da bi se dalo spravit na 6 l/100km. Frendu pije ob spremstvu 125cc (torej tempo, tak kokr ga premore 125cc motor) cca 10 litrouv. Če ga pa stiska, se pa dvigne tud do 15 :wacko:

Res je da so stroški, sam tud nekej dobiš za to...pospeški so taki da res dobesedno trže gate :kva2: :kva2: Pa tud bremze, 2X brembo serie oro (iste kot na RSV) :OK:

Sam vseeno se bolj splača met kako 600 alpa 1000cc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst bi pa rabu podatek,kje točno so blokade v auspuhu oz. kje ga odrezat,da bo čimmanj dela? blebetanj o tem,da se tega ne splača delat ker lahko auspuh pozneje poči,ne rabim.hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa rabu podatek,kje točno so blokade v auspuhu oz. kje ga odrezat,da bo čimmanj dela? blebetanj o tem,da se tega ne splača delat ker lahko auspuh pozneje poči,ne rabim.hvala :)

Kar reži.. če ti poči ti jst ugodno prodam originale :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst se tud čedalje bolj zanimam za ta motor. Če ga je kdo imel naj mi pove, kolk

stane registracija, ker se mi ne da tega izračunavat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenuh si. A je tako težko na amzs kliknit :? :doze: Vem, pa ti zanalašč ne povem :P :nono:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud čedalje bolj zanimam za ta motor. Če ga je kdo imel naj mi pove, kolk

stane registracija, ker se mi ne da tega izračunavat  .)

Sej vem da me boš popljuvu, sam a se ti ne zdi bolj smotrno kupit 600?

Zdej itak že maš 125ko in maš verjetno neki izkušenj....

Pa še vzdrževanje in poraba je tle prej kot ne huliganska :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud čedalje bolj zanimam za ta motor. Če ga je kdo imel naj mi pove, kolk

stane registracija, ker se mi ne da tega izračunavat  .)

Okol 40k za celo leto.. se sploh ne splača odajavljat.. rajši nabiraš bonifikacije .)

Kok se ta motor splača? Men se v primerjavi z cbr900 totalno ne splača... po enih izračunih k sm jih delu enkrat ko mi je blo dolgčas, so obratovalni stroški (bencin, 2t olje) brez servisov približno še enkrat večji kot pri cbr900. Če računaš, da boš letno naredil 8.000 km že pri teh stroških prineseš not razliko v registraciji in eno zadnjo gumo, da bolj pogostih servisov pri rs250 v primerjavu s cbr900 niti ne omenjam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud čedalje bolj zanimam za ta motor. Če ga je kdo imel naj mi pove, kolk

stane registracija, ker se mi ne da tega izračunavat  .)

Registracija za motor pride 55.000sit.

Imam ja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam poleg registracije bo vrjetno še dal kaj zavarovat al ne?? tak da z zavarovanjem voznika pa sopotnika pride prek 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!