Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

vem da je mal offtopic, sam kolk ma rs250 zablokerana kw? da ce se lahk z a omejeno vozt (pod 25kw) thnx za odg :OK:

zabloketana 250 je mela 25kw, odprta pa 40kw.

v EU si lahko kupu obe verzije, v Slo pa samo 40kw

ammm neke sm ču da bi naj nehali delat RSke 250ccm zarad euro standardov... pa bi naj baje začeli delat RSke 500ccm 4 taktne... ve kdo več o tem?

res je, nehal so jo delat zarad EU standardov, se mi zdi da je šla iz prodaje po l. 03 :( :BUA:

letos je blo neki govora o RS450 al pa 550, upam da bo kej iz tega euroti že čakajo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabloketana 250 je mela 25kw, odprta pa 40kw.

v EU si lahko kupu obe verzije, v Slo pa samo 40kw

res je, nehal so jo delat zarad EU standardov, se mi zdi da je šla iz prodaje po l. 03 :( :BUA:

letos je blo neki govora o RS450 al pa 550, upam da bo kej iz tega euroti že čakajo :devil:

ej a ni mela okrog 60kw al 70kw?? men se zdi da sm neki bral da jih ma 74?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ni mela okrog 60kw al 70kw?? men se zdi da sm neki bral da jih ma 74?

ej pa ti veš kolk je 74KW? 101 konj, kaj mislš da je to jao!

Še 70KM je čist preveč za ubogih 250ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa ti veš kolk je 74KW? 101 konj, kaj mislš da je to jao!

Še 70KM je čist preveč za ubogih 250ccm

Pomoje je mal konje pa kW zamenal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 70KM je čist preveč za ubogih 250ccm

@burek, to pa ni res; nova je mela 40kw(55KM), zamenaš rore pa filter pa jih je na gredi zihr 70, na kolesu pa mal čez 60

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 kW noben zdrou 250 ccm motor nima. Možno pa da je mislu konje, ja. Ampak jih ma tota aprilia kr lepo 55 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@burek, to pa ni res; nova je mela 40kw(55KM), zamenaš rore pa filter pa jih je na gredi zihr 70, na kolesu pa mal čez 60

Hotu sm povedat da je to velik za četrt litrsko mašino, da se 100 iztisnt...

Vem za 60ccm Petko ki je šla 120km/h, ampak sam 5km :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh madona lol :D ja za konje sm zamenjal :D cjoooo se opravičujem za tko vlko napako :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta odprta ma 46kw...sam se da pa še več dobit iz motorja(menjaš auspuhe pa use to...)

drugač moj frend ma pa rs250 totalno predelano...pa bom ga uprašu kok ma u prometnem napisan...men se zdi da ma okol 70 konjev..bom preveru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma un žmigovc...sej ga poznaš..k je sosed od tvoja babice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi se dalo aprilio rs250 zablokirat na 11kw??

ker jas bi naredil izpit za 125cc, potem bi kupil aprilio rs 250 in jo zablokiral na 11kw, potem pa registriral kot 125, po registraciji pa bi ga spret odblokiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi se dalo aprilio rs250 zablokirat na 11kw??

ker jas bi naredil izpit za 125cc, potem bi kupil aprilio rs 250 in jo zablokiral na 11kw, potem pa registriral kot 125, po registraciji pa bi ga spret odblokiral

ja no ok .... in zej ti men povej kko bos iz 250 registriru na 125 ?? ma ne mors kar tko ustimat ... tud tista cifra k jo mas na grustu od motorja pove vse podatke od motorja .... dvomim da bi lahko to koga nategnu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.ne boš nobenga nateegnu da je to 125(tudče bo menju nalepke al pa karkol)..ker ljudje na tehničnem majo tud izkušne in slišjo tud po glasu...pa 2 auspuha maš pa 2 diska...razlika je prevelka

2.NIKOL ne boš mogu zaprt rs250 na 11kw..NIKOL!!!!tud če boš motorju zaprt mencin skor na nulo vejo oni kako se motor obnaša k nima bencina...

ti si kup kr rs125 če že hočš met ravno aprilio ..pa skoz jej žgance pa to pa boš zrastu pa še mal počaki pol si pa kup rs250...

pa brez zamere :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.ne boš nobenga nateegnu da je to 125(tudče bo menju nalepke al pa karkol)..ker ljudje na tehničnem majo tud izkušne in slišjo tud po glasu...pa 2 auspuha maš pa 2 diska...razlika je prevelka

2.NIKOL ne boš mogu zaprt rs250 na 11kw..NIKOL!!!!tud če boš motorju zaprt mencin skor na nulo vejo oni kako se motor obnaša k nima bencina...

ti si kup kr rs125 če že hočš met ravno aprilio ..pa skoz jej žgance pa to pa boš zrastu pa še mal počaki pol si pa kup rs250...

pa brez zamere :yea1:

saj ti ne zamerim, ker vem da je glupa ideja

sam tak sem mislo da bi se pač s 250-zko vozo s totim izpitom do 11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ideja ni tok glupa...glupa je naša država...

kup si eno 125-ko pa se bomo kej skup vozil...sam da jst najprj mitota kupm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ideja ni tok glupa...glupa je naša država...

kup si eno 125-ko pa se bomo kej skup vozil...sam da jst najprj mitota kupm :D

indeed :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje...125 ne gre tud približn tok...on je men najprej kmx-a pol je meu huso 125 zdej ma pa rs250..če je kdo zainteresiran nej pove k prodaja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm šou na en krog z njegovo rs 250...da vm na kratko opišem...

pr ns je ena ravnina dolga 1 kilometr...pa pred to ravnino je pa ful dobra cesta tko da sm meu že pred to ravnino ene 120 not...pol na tej ravnini pa sam 200 pa gasaaaaaaaaa...pa pr tem motorju morš pazt k če preveč pohodš gas te fukne na zadno in če nisi vajn vožne s takim motorjem po zadni pol je problem...k jst nism biu pa me je ful pressenetl...uglavm motor je res brutaln...sam pije pa toooooook da ne morš verjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm šou na en krog z njegovo rs 250...da vm na kratko opišem...

pr ns je ena ravnina dolga 1 kilometr...pa pred to ravnino je pa ful dobra cesta tko da sm meu že pred to ravnino ene 120 not...pol na tej ravnini pa sam 200 pa gasaaaaaaaaa...pa pr tem motorju morš pazt k če preveč pohodš gas te fukne na zadno in če nisi vajn vožne s takim motorjem po zadni pol je problem...k jst nism biu pa me je ful pressenetl...uglavm motor je res brutaln...sam pije pa toooooook da ne morš verjet

jah ... pol jebes ... kam bos pa pol sel s takim motorjem ko ti za naslednim ovinkom od bajte zmanka bencina in je sam se ...... boooooooooooooo boooooooooo booooooooo boo tk tk ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je največji problem pr temu motorju...k s tem frendo msva se ful vozila polet...in se spomenm skoz sva bla na pumpah..on tankou jst pa že naroču pivičko...pa miljonkrat sta njegov pa moj fotr vozila kantice z bencinom k nama je zmankal benza :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je največji problem pr temu motorju...k s tem frendo msva se ful vozila polet...in se spomenm skoz sva bla na pumpah..on tankou jst pa že naroču pivičko...pa miljonkrat sta njegov pa moj fotr vozila kantice z bencinom k nama je zmankal benza :BUA:

lol ...... najbols da bi odzadej prklopla se eno prikolico in bi mela razdeljeno v eni posodi pivicko v drugi posodi pa benz :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!