Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

linka nimata več povezave...

mata mata

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1283622

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1485024

pazi na presledek med piko in NET...to mors zbrisat

linki od njega ne delajo ker ma motosvet zablokiran direktn linkage na avto,net...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mata mata

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1283622

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1485024

pazi na presledek med piko in NET...to mors zbrisat

linki od njega ne delajo ker ma motosvet zablokiran direktn linkage na avto,net...

znam bit taprav tele, na te presledke pozablam...k o n s t a n t n o

motorjev ne poznam, 99l. je pa dokaj ugoden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znam bit taprav tele, na te presledke pozablam...k o n s t a n t n o

motorjev ne poznam, 99l. je pa dokaj ugoden

hehe poznamo to ja :>

drgac pa nekdo prodaja rsko k jo je zadel na enmu nagradnmu zrebanju. 11000km pa cist nova u bistvu....

kle na forumu je.un zna bit dost ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poznamo to ja :>

drgac pa nekdo prodaja rsko k jo je zadel na enmu nagradnmu zrebanju. 11000km pa cist nova u bistvu....

kle na forumu je.un zna bit dost ugodno

sm jo vidu ja, sej tud tema o tem motorji..

mene je mnil za rs250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jo vidu ja, sej tud tema o tem motorji..

mene je mnil za rs250

najprej hvala za povezavo linka

zakaj ta je minil do 250-ke??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej hvala za povezavo linka

zakaj ta je minil do 250-ke??

v to temo sm se mal spustu, pa zvedu da rad kej crkne (relativno nizka kubitura, navita mašina), nehal so jo delat (vedno večji problem bo nastal z rezervnimi deli, ki so za aprilijo že tako dragi - osebne izkušnje), letošnja novost glede registracije motorja (višje kubiture pridejo dosti pocen za registrirat) z ipitam bo u vsakem primeri počaku do 21-tga leta (se mi prepiše),......

....in ko to seštejem me premam večja kubitura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poznamo to ja :>

drgac pa nekdo prodaja rsko k jo je zadel na enmu nagradnmu zrebanju. 11000km pa cist nova u bistvu....

kle na forumu je.un zna bit dost ugodno

ja ampak tega dečkota ni nič več za čut, midva sva se nekaj pogovarjala o nakupu, pa sn ga povprašal malo kako bi lahko prišel do prvega lastnika tega motorja, ker on nima pojma o njem, pa mi zdaj nič ne odpiše že par dni, motorja pa tut več ni gor na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), tak da ne vem... tisti motor je vsekakor zanimiv, ampak glede na to da že ima 11k km, bi se blo fajn pozanimat, kdo je bil prvi lastnik motorja, in če so bli že kaki servisi opravljeni(kar dvomim), saj bi počasi že morali biti... in če niso bili, bi cena temu motorju takoj strahovito padla, ker bo po kakih 3,4k km treba podnujno delat generalno...

_Nejko_

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak tega dečkota ni nič več za čut, midva sva se nekaj pogovarjala o nakupu, pa sn ga povprašal malo kako bi lahko prišel do prvega lastnika tega motorja, ker on nima pojma o njem, pa mi zdaj nič ne odpiše že par dni, motorja pa tut več ni gor na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), tak da ne vem... tisti motor je vsekakor zanimiv, ampak glede na to da že ima 11k km, bi se blo fajn pozanimat, kdo je bil prvi lastnik motorja, in če so bli že kaki servisi opravljeni(kar dvomim), saj bi počasi že morali biti... in če niso bili, bi cena temu motorju takoj strahovito padla, ker bo po kakih 3,4k km treba podnujno delat generalno...

_Nejko_

3,4k??? skor raj takoj, saj narazn dat, pa se pol odločt za naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3,4k??? skor raj takoj, saj narazn dat, pa se pol odločt za naprej...

ja no...rs 250 bi naj mele prvo generalno, pri okol 14-15k km... sej zato bi rad prišo do prvega lastnika, da ga malo povprašam če je že kaj menjaval, ker če ni, ta motor nikakor ni vrede 3000€, kolikor hoče zanj novi lastnik...

_Nejko_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no...rs 250 bi naj mele prvo generalno, pri okol 14-15k km... sej zato bi rad prišo do prvega lastnika, da ga malo povprašam če je že kaj menjaval, ker če ni, ta motor nikakor ni vrede 3000€, kolikor hoče zanj novi lastnik...

_Nejko_

ja prva generalna...prej je pa še neki manjših servisu...če pa teh ni blo je pa generalna prej, pa tud cena vrtoglavo pade... :wacko:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prva generalna...prej je pa še neki manjših servisu...če pa teh ni blo je pa generalna prej, pa tud cena vrtoglavo pade... :wacko:

ja no to itak, da bi skor mogo kaki manjši servis narejit....no brez da dobim informacije iz prve roke od tega lastnika, se itak ne bi dalje spuščal v nakup, najbolj fajn pa bi blo da bi servisno knjigo imel ta motor...

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 250kah se bati menjujejo na 25-30k km ne pa na 15. na 15 se samo batni menjajo.

ja kaj pa vem no, sam še nisem imel izkušenj z tem motorjem, sam kolko sem do zdaj slišal od drugih lastnikov, naj bi se bati menjali tam pri okol 15k km...odvisno tut kak je vožen motor...

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no to itak, da bi skor mogo kaki manjši servis narejit....no brez da dobim informacije iz prve roke od tega lastnika, se itak ne bi dalje spuščal v nakup, najbolj fajn pa bi blo da bi servisno knjigo imel ta motor...

Nejko

js sm sm si itak premislu glede 250 (zakaj preber cca. 5 mojih postov nazaj v tej temi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm sm si itak premislu glede 250 (zakaj preber cca. 5 mojih postov nazaj v tej temi)

ja ja sej vem, sej je vse res kar si napisal, samo jebiga ko je tak lepa prasička tale,... :D

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sej vem, sej je vse res kar si napisal, samo jebiga ko je tak lepa prasička tale,... :D

Nejko

:worship: CBR600, NINJA 6, R6, HORNET 600, FAZER 600,.......... :worship: ti pa niso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: CBR600, NINJA 6, R6, HORNET 600, FAZER 600,.......... :worship: ti pa niso?

ninja je itak moj sanjski motor, ampak za tisti letnik ki mi je ekstra všeč 05/06, je še zaenkrat preplitek žep in še lep čas bo...pa ne mi zaj spet govorit tak ko večina, kak so z dvotaktniki večji stroški, ker sn že 100 krat povedal da je lažje počasi neke skup krampat dnar ko pa naenkrat dat vlko vsoto... :D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja je itak moj sanjski motor, ampak za tisti letnik ki mi je ekstra všeč 05/06, je še zaenkrat preplitek žep in še lep čas bo...pa ne mi zaj spet govorit tak ko večina, kak so z dvotaktniki večji stroški, ker sn že 100 krat povedal da je lažje počasi neke skup krampat dnar ko pa naenkrat dat vlko vsoto... :D

Nejko

ne bom ti stoprvič povedu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bate menjaš na sezono - dve praviloma al pa na 15k ker po tolkih km nima več take moči kot z novimi (na tujem forumu je pisal da se lahko tut do 10KM zgubi, kao) tko da bi jst že zarad tega menal bate. Pa par kovanih batov je 220€ kar ni drago, vsaj za moje pojme ne, je pa vredna vsakega € če jo vzdržuješ kot se šika (vsaj zame) in če znaš vozit tko kt je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bate menjaš na sezono - dve praviloma al pa na 15k ker po tolkih km nima več take moči kot z novimi (na tujem forumu je pisal da se lahko tut do 10KM zgubi, kao) tko da bi jst že zarad tega menal bate. Pa par kovanih batov je 220€ kar ni drago, vsaj za moje pojme ne, je pa vredna vsakega € če jo vzdržuješ kot se šika (vsaj zame) in če znaš vozit tko kt je treba.

2t mašine....moč :grim

dnar :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim Točno tako.

V vsakem primeru je pametno da vsakih 5-7k kilometrov razstaviš izpušne ventile in jih očistiš saj (zarad tega tut ribnejo večinoma), tko da takrat ko odstranjuješ ventile lahko vidš v kakem stanju je bat in se odločiš če je treba menat.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!