Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

ta teden sem mal friziral na motorju, pa sm si naredil nov nosilec za tablico, pa še novo luč + mini žmigavce sm gor dal. Če koga zanima kak zadeva zglade, bi slike gor dal, sam ne vem kak to gre :P

SEBY: katero olje pa kuriš ke? pa js tebi želim tud veselo sezono, mogoč pa se boma ke vidal, pa rekla kako o mali zverini :OK:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi je uspelo!

Bikepics

Bikepics

LP

glede olja.. Shell advance

Glede nosilca za tablico.. 1A :OK: , samo verjemi da najbolše zgleda brez tablice (jas je nimam ker v bistvu nimam izpita pa nisem registriral O:-)

Vidim da maš druge lajtunge gor. Se splača?? z MB si? jas študiram tu, tak da može kaka vožnja, ker je zunaj idealnih 20stopinj, samo še umazanijo pa šoder naj ščistijo še dol s ceste :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa meniš kaj glede TTS (Castrol).

Sm pa iz Slov.Konjic(motor sm kupil v MB). aja, daj mi neki povej: kak glas bi mel motor ke, če bi dal sam športne filtre gor?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi da najbolše zgleda brez tablice (jas je nimam ker v bistvu nimam izpita pa nisem registriral O:-)

Če se voziš, potem čestitam :slap:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se voziš, potem čestitam  :slap:

če pa je zakon butast in do 21 nemoreš vozit rs250, tak da se ne splača it delat izpita.. Priznam pa da me pošteno stisne ko opazim kako plavo-belo vozilo na cesti :grim Ob takem primeru gas do konca pa čim prej domov O:-) Drugače pa Pannonia ring pa Grobnik :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa meniš kaj glede TTS (Castrol).

Sm pa iz Slov.Konjic(motor sm kupil v MB). aja, daj mi neki povej: kak glas bi mel motor ke, če bi dal sam športne filtre gor?

ajd

Nevem, ker do zdaj še nisem drugega kot Shell vlival not..

Ko sem kupil motor, je že mel not K&N pa tud auspuhe gor, tak da nevem.. Po moje se s filtrom kaj dosti glede zvoka nebi spremenilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa je zakon butast in do 21 nemoreš vozit rs250, tak da se ne splača it delat izpita.. Priznam pa da me pošteno stisne ko opazim kako plavo-belo vozilo na cesti :grim Ob takem primeru gas do konca pa čim prej domov O:-) Drugače pa Pannonia ring pa Grobnik :OK:

grobnik? kk prides sploh cez mejo ce nimas registreranga???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grobnik? kk prides sploh cez mejo ce nimas registreranga???

To se da cist normalno, samo ne smes se prpelat glih z njim .) Ce je na prikolici in mas urejene papirje za zacasen izvoz (stanejo nekaj tisoc sit) dobis par stampiljk na meji in to je to B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pred kratkim sem nardil izpit za A (350cm-26kW), zaj pa bi rad kupil Aprilio RS 250. Problem pa je v tem, kr ima motor preveč kW za moj izpit. Kako bi lahk to rešil? Mogoče kakšna blokada(kdo bi mi to naredil, kolk je cena)?A je že kdo imel podoben problem s policijo?kakšen drug predlog?

LP, mirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te dobi policaj si obravnavan kot da si brez ispita, oziroma nimaš ispita za ta motor :). Edina ti je, da se motor zablokera in na novo homoligera v avtoplusu, koper. Pol se pa registrera s temi kilowati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja dva dni sem pridno "seciral" mojo RS250 :naughty:

Rezultat B)

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok kW ma agregat?

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja dva dni sem pridno "seciral" mojo RS250  :naughty:

Rezultat  B)

no ce hoce kdo gokart narest... :OK: bo kr vlekl :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok kW ma agregat?

40kw - original

no ce hoce kdo gokart narest...  :OK:  bo kr vlekl  :devil:

Sm tut sam ze razmislju v to smer.. sm si pol premislu, bo su denar rajs drugam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvarjenje teh motorjev je odvisno od načina vožnje in kvalitete vzdrževanja...

Če zanga lepo skrbiš, se ne bo upiral... :)

Če pa kupuješ rabljenega, je pa vse odvisno od tega kako je za motor skrbel prejšnji lastnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend je šou gledat ta vikend isti motor (replica Agusta), pa pravi da zgleda huda, na 5 metrou. Ko pa prideš bliži da so use plastike bol na bogo zložene gor, glih da stoji :hmm:

Sicer je tud men nasploh rs 250 full všeč, sam pr tem motorju me motjo edin stroški vzdrževanja in porabaaa :wacko: cca vsakih 100km na benzinski <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misls bol na bogo gor zlozene? A misls da ne stojijo dobr ker je biv kdaj motor razbit al kaj? A slucajno kej ves u kaksnem stanju je masinca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend je šou gledat ta vikend isti motor (replica Agusta), pa pravi da zgleda huda, na 5 metrou. Ko pa prideš bliži da so use plastike bol na bogo zložene gor, glih da stoji  :hmm:

Zlo mozno, da se zato brez uspeha prodaja ze skor eno leto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40kw - original

Sm tut sam ze razmislju v to smer.. sm si pol premislu, bo su denar rajs drugam  :naughty:

:hmm: kere so ble pa tiste z 70HP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so predelane plastike (izgled MV Aguste), niso original od aprilie in kot zgleda se mu ni ravno posrečilo pri predelavi :slap:

Glede mašine pa nevem, se bom pa pozanimal

P.S: tko je reku frend, zdej loh da so za koga plastike dobro zložene, za njega pač ni blo dovolj dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!