Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

jaz sem spraseval na ptuju!-habjanic.. zadeva bi se dala dobit pride cca 100€ potem je tu se montaza ter homoligacija in prides krepko cez 250€ rano toliko je pa polovicka kazni ce te dobijo brez izpita..oz kot pri meni ki imam ipit do 35kw ne pa do 40 kot jih ima rs! tako da bom raje raskiral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem spraseval na ptuju!-habjanic.. zadeva bi se dala dobit pride cca 100€ potem je tu se montaza ter homoligacija in prides krepko cez 250€ rano toliko je pa polovicka kazni ce te dobijo brez izpita..oz kot pri meni ki imam ipit do 35kw ne pa do 40 kot jih ima rs! tako da bom raje raskiral..

Z globo najmanj 500,00 EUR se kaznuje za prekršek voznik, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil tiste kategorije oz. tistih kategorij, v katero spada vozilo, ki ga vozi oziroma vozi vozilo v nasprotju z omejitvijo, vpisano v vozniškem dovoljenju. Vozniku motornega vozila se izreče tudi najmanj 8 kazenskih točk.

Tistih 250€ že preživiš, točke so pa druga zadeva.

Sicer pa hvala za informacijo glede blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z globo najmanj 500,00 EUR se kaznuje za prekršek voznik, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil tiste kategorije oz. tistih kategorij, v katero spada vozilo, ki ga vozi oziroma vozi vozilo v nasprotju z omejitvijo, vpisano v vozniškem dovoljenju. Vozniku motornega vozila se izreče tudi najmanj 8 kazenskih točk.

Tistih 250€ že preživiš, točke so pa druga zadeva.

Sicer pa hvala za informacijo glede blokade.

Kaj te točke so po novem? Vkljućno z menoj nas je že 5 kolegou dobilo kazni zaradi vožnje brez izpita, samo eden je dobil 3 pike, ker je v nasleju 70 s skuterjm prletu. :) Tak da nevem no.

Pa kaj ni večina teh RSk zablokirana na 25kW?

Pa homologacija je 100€, pa blokada 100€, montaža pa zna pridet tut kšnih 50-100€ odvisno od mehanika ( 2 ure pizda če mu ni dovolj potem pa res nevem! ) in je to to ... 250€ pa si BREZ SKRBI. Sicer pa ... tut odvisno kje živiš ... v Beli krajini si nemoremo dovolt vožnje brez izpita saj te v roku enega tedna plavi dobijo ( pač jih je tok kot trave! Nevem s kje podatek, da je samo v Metliki 600 policajev, pa 3200 prebivalcev :P ( možno da je tudi pretiran podatek, samo verjetno ne za veliko, glede na to da so jih v dveh valih pripeljali po 100-150 ( torej je to že 200-300 ))

Skratka ... ni to nek strošek ta blokada ... v primerjavi s kasnejšimi težavami ki te lahko doletijo ;)

Ehm ta Aprilija ima gume 120 pa 160? Kere pa kaj mečete gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te točke so po novem? Vkljućno z menoj nas je že 5 kolegou dobilo kazni zaradi vožnje brez izpita, samo eden je dobil 3 pike, ker je v nasleju 70 s skuterjm prletu. :) Tak da nevem no.

Pa kaj ni večina teh RSk zablokirana na 25kW?

Pa homologacija je 100€, pa blokada 100€, montaža pa zna pridet tut kšnih 50-100€ odvisno od mehanika ( 2 ure pizda če mu ni dovolj potem pa res nevem! ) in je to to ... 250€ pa si BREZ SKRBI. Sicer pa ... tut odvisno kje živiš ... v Beli krajini si nemoremo dovolt vožnje brez izpita saj te v roku enega tedna plavi dobijo ( pač jih je tok kot trave! Nevem s kje podatek, da je samo v Metliki 600 policajev, pa 3200 prebivalcev :P ( možno da je tudi pretiran podatek, samo verjetno ne za veliko, glede na to da so jih v dveh valih pripeljali po 100-150 ( torej je to že 200-300 ))

Skratka ... ni to nek strošek ta blokada ... v primerjavi s kasnejšimi težavami ki te lahko doletijo ;)

Ehm ta Aprilija ima gume 120 pa 160? Kere pa kaj mečete gor?

1)http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=123&sid=83

Kle sem prebral, če velja drugače, naj me kdo popravi.

2)Jaz bi tud raje dal tistih ca. 300€, pa da nimam skrbi, ker tud pr nas so policaji na vsakem vogalu (bližina meje).

3) Zadnjo gumo ma 150, prvo pa 120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je po blokiranju? ce blokade odstranis? a velik potem gledajo ce ze mas blokiranega ce so pac blokade odstranjene..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je po blokiranju? ce blokade odstranis? a velik potem gledajo ce ze mas blokiranega ce so pac blokade odstranjene..?

V primeri nesreče se zakomplicira, drugače pa ni problemov ker totih par kw nebo noben policja opazil da jih ima motor več kot piše v prometni. Njemu je važnoda izpit pa kw štimajo. Drugače je pri 600kah ko je razlike za 100 ps.

Drugače pa kak lahko garantirate da bojo vas v dveh letih ustavli samo 1 krat. Lahko mate srečo in vas 5 krat v mesecu, al pa niti enkrat v 2 letih. Boljše dat tistih 250€. pa se lahko voziš brez skrbi doma in po tujini. Je pa 3 opcija, registrirate motor nemontirate pa tablice na njega. In vedno pod polnim gasom. :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prižgi motor brez termostata, da bo voda že od zaćetka krožila po mašini pa boš videl kaj točno je krivo.

Tale bi znala bit zanimiva, če kdo kupuje:

http://www.avto.net/....asp?ID=3537868

Nevem pa zakaj se tale prodaja že zelo dolgo, saj deluje konkretno vredu motor. ( S tem, da vidim da ima na novo tudi v poliester odrezano lukno za zadnji sedež, česar kšn mesec nazai ni blo! )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3551727

ta prvo sm vidu v živo! čist je huda :D pa še tko unikat.. :) model, je iz lj tko da sm jo ze parkrat na cesti vidu ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te točke so po novem? Vkljućno z menoj nas je že 5 kolegou dobilo kazni zaradi vožnje brez izpita, samo eden je dobil 3 pike, ker je v nasleju 70 s skuterjm prletu. :) Tak da nevem no.

Pa kaj ni večina teh RSk zablokirana na 25kW?

Pa homologacija je 100€, pa blokada 100€, montaža pa zna pridet tut kšnih 50-100€ odvisno od mehanika ( 2 ure pizda če mu ni dovolj potem pa res nevem! ) in je to to ... 250€ pa si BREZ SKRBI. Sicer pa ... tut odvisno kje živiš ... v Beli krajini si nemoremo dovolt vožnje brez izpita saj te v roku enega tedna plavi dobijo ( pač jih je tok kot trave! Nevem s kje podatek, da je samo v Metliki 600 policajev, pa 3200 prebivalcev :P ( možno da je tudi pretiran podatek, samo verjetno ne za veliko, glede na to da so jih v dveh valih pripeljali po 100-150 ( torej je to že 200-300 ))

Skratka ... ni to nek strošek ta blokada ... v primerjavi s kasnejšimi težavami ki te lahko doletijo ;)

Ehm ta Aprilija ima gume 120 pa 160? Kere pa kaj mečete gor?

Jst mam dunlop D208 150/120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a morda ve gdo kako zgleda tale blokada? mogoce kaksna slikca ter kam se jo montira in kako jo kasneje odstranit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko gdo zaupa kaksno olje gre v menjalnik ter koliko?

V menjalnik naliješ približno 0,7 litra olja - Motul Transoil 10W30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko gdo zaupa kaksno olje gre v menjalnik ter koliko?

Pomoje če naliješ motul transoil 10W30 bo kr uredu, drgač pa ti piše u manualu da gre okol 750 ml olja notr, pa na 12 K kilometrou se ga menja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še eno vprašanje; je možno, da mi motor trokira, ko grem iz nižjih vrtljajev proti višjim (najhuje je pri 6000 RPM) zaradi slabih svečk? Pred tem sem mislil, da so za to krivi zapacani izpušni ventili, vendar ko sem jih očistil je motor deloval povsem enako. Stvar je zelo moteča pri kakšnih prehitevanjih, saj potrebuje vsaj 10 sekund, da se ''izkašlja'' in šele potem potegne.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če naliješ motul transoil 10W30 bo kr uredu, drgač pa ti piše u manualu da gre okol 750 ml olja notr, pa na 12 K kilometrou se ga menja...

Težave so prej v fergazerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na tvojem mestu prvo ocistil se uplinjaca saj je vse skupaj le stalo cez zimo in se hitro zna nardit kaka usedlina..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na tvojem mestu prvo ocistil se uplinjaca saj je vse skupaj le stalo cez zimo in se hitro zna nardit kaka usedlina..

To se mi dogaja že 2 sezoni, pa sem že vse pregledal, upam da je le kakšna umazanija v uplinjačih, saj motor velikokrat perem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi dogaja že 2 sezoni, pa sem že vse pregledal, upam da je le kakšna umazanija v uplinjačih, saj motor velikokrat perem.

Filter za zrak si menjal ? Pozicija igel je tut važna. Da samo za eno zarezo premakneš se fajn pozna med vožnjo. S tem sm meu tut jst velke probleme ta zadnjo sezono.

V mojmu manualu od mojga modela piše za menjalnik 75W90(tastar model), za ta nov model piše pa 10W40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta prvo sm vidu v živo! čist je huda :D pa še tko unikat.. :) model, je iz lj tko da sm jo ze parkrat na cesti vidu ;):)

živjo! brez zamere lastniku tele rs 250... http://www.avto.net/....asp?ID=3537868

Ne vem kako je lahko motor zanimiv in vreden nakupa? cena se mi zdi konkretno pretirana.. jaz sem svojo kupil za 2.400e letnik 2004 z 10.500km, blokirano na 25kw, s čisto novo prednjo gumo, zamenjanim oljem v menjalniku, karbonskimi dušilci..

tale pa jih ima 40.000 (ne števcu piše tako), letnik 1999, pa naj bojo zamenjani bati in veriga tralala pa po mojem mnenju ne more biti vredna več kot 2.200e (pa še to se mi zdi zelo optimistično), predvsem glede na druge ki so naprodaj!

pa upam da nisem razjezil ponosnega lastnika tega motorja ampak takšno je moje mnenje.

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! brez zamere lastniku tele rs 250... http://www.avto.net/....asp?ID=3537868

Ne vem kako je lahko motor zanimiv in vreden nakupa? cena se mi zdi konkretno pretirana.. jaz sem svojo kupil za 2.400e letnik 2004 z 10.500km, blokirano na 25kw, s čisto novo prednjo gumo, zamenjanim oljem v menjalniku, karbonskimi dušilci..

tale pa jih ima 40.000 (ne števcu piše tako), letnik 1999, pa naj bojo zamenjani bati in veriga tralala pa po mojem mnenju ne more biti vredna več kot 2.200e (pa še to se mi zdi zelo optimistično), predvsem glede na druge ki so naprodaj!

pa upam da nisem razjezil ponosnega lastnika tega motorja ampak takšno je moje mnenje.

lp,nejc

Dei dei ne basaj :D a se je sploh RS 250 leta 04 izdelovala? xD :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je da so v drugih državah (konkretno Nemški oglasnik) cene RS 250 dosti višje kot pri nas....Jaz bom z svojo počakal do začetka sezone, če pa je do takrat ne bom prodal pa obesim gor enga izmed boljših športnih izpuhov pa je to to.....

Popravljeno . Popravil klemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni se cena zdi nekoliko visoka..dvomim da bo prodana! jaz sem kupil pred dobrim mesecem enak motor letnik 2001 prevozenih 29.000km pred 4.k menjani bati verige zavore so ok..nikjer podrsana za 1400€ za zamenjat je le zadnja zavora ter termostat kar je stroskov cca 150€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko gdo zrihta kaksne dele glede tega motorja? ali pa ce ve kje v okolici maribora ptuja ali slo.bistrice je najbolje nabavljat zadeve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei dei ne basaj :D a se je sploh RS 250 leta 04 izdelovala? xD :)

mislm da jih leta 2004 niso več delala samo tiste ki so ostala v tovarni na zalogi so prodal kot narejene 2004...ubistvu je nou motor eno leto stau v skladišču..vsaj meni je tako znano!

lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da jih leta 2004 niso več delala samo tiste ki so ostala v tovarni na zalogi so prodal kot narejene 2004...ubistvu je nou motor eno leto stau v skladišču..vsaj meni je tako znano!

lp,nejc

To pa že ... prva registracija recimo 04, modelno leto pa recimo 02.? Sam jst bi jo tut meu veš :D sm sam mau fouš hehe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!