Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

ja menjabo bata si računaj vse 2x več kot za aprilio 125 2taktno. ti maš 2 bata tak da maš stroške 2x večje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Živjo!

Drugo leto imam namen it delat izpit za motor -neomejene kategorije.V oči mi je padla aprilia Rs250.Ker bi bil to moj prvi motor me zanima kaj vi porečete na to?Z motorji sem se drugače že kar odsti prevozil večinoma z 125ccm- brez izpita :blink:

Je motor sploh še atrakitven ker koliko berem na forumu naj bi bil zelo drag za vzdrževanje.Gledal sem tudi zzr-250 vendar se na tistem motorju počutim kot krpan na kobilici (v višino namreč merim 187cm)

Kaj bi sploh bilo primerno za začetnika ki bi imel športni motor?

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Drugo leto imam namen it delat izpit za motor -neomejene kategorije.V oči mi je padla aprilia Rs250.Ker bi bil to moj prvi motor me zanima kaj vi porečete na to?Z motorji sem se drugače že kar odsti prevozil večinoma z 125ccm- brez izpita :blink:

Je motor sploh še atrakitven ker koliko berem na forumu naj bi bil zelo drag za vzdrževanje.Gledal sem tudi zzr-250 vendar se na tistem motorju počutim kot krpan na kobilici (v višino namreč merim 187cm)

Kaj bi sploh bilo primerno za začetnika ki bi imel športni motor?

LP Rok

mislim da kaj se moči in okoretnosti tiče je to nekje primerno za tebe ker zzr250 to ima moč kot kakšna 125ka. moreš pa vedet da je na tem motorju zdrževanje peklensko drago. bata zdržita 16k km motor spije na 100km od 8-15 litrov. vglavnem ta motor ni narejen za tiste kateri se radi poceni vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je res drag za vzdrževanje, je pa cena rabljenega razmeroma ugodna glede na druge motorje. Zmogljiv je za začetnika več kot dovolj. Če pogledamo, da je 600 ccm malo predivje za začetek, 125

pa premalo, pol je ta motor edina rešitev v tem razredu. Razen če počakamo da izdelajo rsv 450, če ne bo prej pekel zmrznil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko poveš kako je potem ohranjen od notr motor....pa kaj vse bi mogu še nabavt da bi delaval?

Motor je bil 3500km po menjavi batov baje (menjal prejšnji lasntik, jaz sem z njim prevozil 1500km do nesreče). Sama nesreča ne verjamem da bi povzročila notranje poškodbe na motorju, saj udarca v motor ni blo praktično nobenega, vročina pa naj ne bi bila problem, saj je gorelo nekoliko stran od motorja.

Manjka vsa elektronika in vplinjači.. kakšen strošek to predstavlja žal ne vem. Vem samo da se takšni agregati v tujni prodajajo po 800-1000€ (ebay.de), jaz ga prodajm za dobrih 160€, tko da mislim da na račun razlike dobiš manjkajoče dele .)

Sorry za pozen odgovor :blush:

Premal berem tole temo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kje bi se dalo kupiti zadnjo luc (iz ledic) in smerokaze kot jih ima uporabnik BOROLLETY na svoji aprilii 250 in koliksna je okvirna cena.

LP Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi se dalo kupiti zadnjo luc (iz ledic) in smerokaze kot jih ima uporabnik BOROLLETY na svoji aprilii 250 in koliksna je okvirna cena.

LP Ales

vse se da kupit v louisu v austriji. cena je 2 krat 10-20 evrov za žmigavca (stvar okusa) luč pa pride 23 evrov če se nemotim. sem pred kratkim kupoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 250 ni zablokirana, samo novejši letniki majo v obeh izpuhih katalizatorje s tem so zniža iz prejšnih 70KM (toliko so imel stari letniki) na zdajšnih 55KM, tko da nimaš nobenih pogojev da bi vozu ta motor z kategorijo A2. RS 250 lahko vozš le z kategorijo A3(neomejeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima moznosti da vozi rs 250 z izpitom 25kw?

Malo se motite!

Jaz imam 16 let pa vozim gsx-r 600 seveda ilegalno..Cez 2 leti pa bom dal limitator obratov kot nekakšna blokada in motor omejil na 25kw in motor bom povsem legalno vozil!

Saj izpit A2 oz. 25kw oz. 0,16kw/kg nima omejitve na kubikazi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje smo že stokrat napisal da se ti to ne splača k stane preveč dnara oz. sploh ni mogoče :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje smo že stokrat napisal da se ti to ne splača k stane preveč dnara oz. sploh ni mogoče :doze:

jao the stroj zej si pa ze tok cajta na forumu da bi lahko malo spremlal tole zadevo :D pa kdo je reku d ani mozno ko pa je ubagi grcar ze ene 4124124687126478krat povedu kko in kej ... skratka v temi "najbolsa izbira do 25kW" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam pa jst eno podobno vprašanje pa vsi ti si neumn, se ti ne splača in podobne :huh: Dejte se že zjasnt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam pa jst eno podobno vprašanje pa vsi ti si neumn, se ti ne splača in podobne :huh: Dejte se že zjasnt :slap:

ja ne vem .... jst zaupam grcarju in upam da govori resnico ... kr tud jst po 18letu nacrtujm nakup kawasakija szi 25kW v prometni :P ce ne pa ilegal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej jst grcarju ne oporekam, ampak mam take izkušne. Če se pa da pa super, pa sory za pomoto :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm neke sm ču da bi naj nehali delat RSke 250ccm zarad euro standardov... pa bi naj baje začeli delat RSke 500ccm 4 taktne... ve kdo več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tastara RSka je propadla zarad EUR 2 standarda (ah ja te zeleni...) ). ce bo kej iz "tanove" RSke, bo ta mela masino od tanove aprilie SXV450 (al pa 550), k ma 65HP (72HP), sam za 1x se ni interesa pr apriliji :BUA:

bomo vidl... mogoce pa 1x... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tastara RSka je propadla zarad EUR 2 standarda (ah ja te zeleni...) ). ce bo kej iz "tanove" RSke, bo ta mela masino od tanove aprilie SXV450 (al pa 550), k ma 65HP (72HP), sam za 1x se ni interesa pr apriliji :BUA:

bomo vidl... mogoce pa 1x... :rolleyes:

ma ja ?!!??! mogoce si pa premislim kawasakija ... mhm .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne si nč premislt k bo bla cena nove aprilije al pa mal rabljene tooook velka da brezveze govort...bo pomoje kawa boljši nakup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje. Za tm okol 600 ccm je najboljši nakup nova yamaha R6. Nimaš boljšga (vsaj tko meni moja skromna osebnost). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje. Za tm okol 600 ccm je najboljši nakup nova yamaha R6. Nimaš boljšga (vsaj tko meni moja BOGATA skromna osebnost). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!