Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

ej baha dobr nasvet...hehe--mu bom predlagu..haha

pa na rs-i je ful dobr k ma spredi 2x brembo...primejo tok bremze da ne morš verjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus in baha djta se mal umirit k sploh ne vesta kaj pišeta no. Nč ti ni treba pazt da ne gre po zadnjem, ker še vedno je 2-takt in z tistimi 55KM samo z dodajanjem gasa ne boš šou na zadnje kolo. Weerus tvoji posti so res mal mimo, ker sm zdele skor umru od smeha k sm to bral. Pa brez zamere samo povem ti kaj si mislm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus in baha djta se mal umirit k sploh ne vesta kaj pišeta no. Nč ti ni treba pazt da ne gre po zadnjem, ker še vedno je 2-takt in z tistimi 55KM samo z dodajanjem gasa ne boš šou na zadnje kolo. Weerus tvoji posti so res mal mimo, ker sm zdele skor umru od smeha k sm to bral. Pa brez zamere samo povem ti kaj si mislm....

rsmaniac pa ka ce je zuni neki jeben sneg :( se mormo nekako zamotit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej rs maniac kaj sm pa narobe napisu??

pa čist tko informativno ti povem glede tega motorja...on nima normalne odprte rs250 ampak ma še čist neki predelano...ne vem kaj use je delu...k majo avtomehaništvo doma...pa fotr njegov tud šraufa pa use...tko da prosm pšššššt

sej pomoje najbolš da se prpelš spomlad ti s tvoj rs 125(165) pa boš vidu kaj je res pa kaj ne...pa mi boš pol lahko dau za per...joke(joke je sam za per)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mu pa kr na besedo verjem, ker tista RS-a je res zlobna. Ta njegov prjatu je pa tud hard mekanik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sej brezveze govort da ne bo s5 kej smešn pa čudn(moji posti)

najbolš da se to vid u živo pa se gre odpelat en krog...pol se pa lahko komentira..prej ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bisvu, je tudi recimo temu rešitev, kako nekako obiti ta zakon. pri 18 dobiš do 25 kW, samo v zakonu ni omenjena kubatura. pozanimal sem se, in ugotovil, da lahko katerikoli letnik od 00 naprej kawasaki ninje zx-6r zablokirajo na 25 kW z homologacijo, stane pa 25k sit. potem pa ga registriraš, pa daš ponovno 25k sit, pa ti ga odblokirajo do polne moči, pa maš pač 100 konjev al kolko jih že ma zx-6r :hmm: no ja, vseeno ni neomejeno, je pa bolše kot pa 125 al pa 250ccm okol vozit (ali pač??)

LP :yea1:

PS: a je res, da se naj bi v povprečju pri večini avtošol podražle ure vožnje?

torej ni nobene možnosti da bi se dalo rs 250 zablokirat na 11kw, če se da kawasakija na 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za unga kawasakija men se zdi obstaja prou blokada.. za rs250 pa ne!!!in nikol ne bo mela 11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi zablokeru 250 na 11kw se mi zdi totaln nesmisel, če maš izpit samo do 11kw je bolš 125 kupt

če logičn pomislš; moč bi bla pr obeh ista z razliko da je 250 za 26kg težja, pa še krivulja moči bi bla pr 250 čist

čudna si sploh ne upam predstavljat

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq ti ne pomaga k je nebi mogu vozit pr 16ih k mas omejitev do 11kw in DO 125CCM :doze: tud pr 18ih je nebi mogu vozit, ker je prelahka... ce bi jo zablokeru na 25 kW se zmer nebi veljou tadrug kriterij (0.16 kW/kg)

face it, do 21ga leta nebo noben (po zdejsnem zakonu) legalno vozu RS 250... kaj bo pa s tisto 450 (550) kubicno RSko je pa se predelec da bi govorl... pocakte se 2 let ;)

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist sm pozabu da te pr 16ih poleg moči tut kubatura omejuje(dolgo je že tega :) )

upam da nau treba še 2leti čakat na 450, fajn bi blo če bi jo že konc leta pokazal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, sj motor ze majo, sam ze grust pa plastike mankajo... sam za 1x ni interesa pr apriliji...

usak dan glejte tale pejđ , in cez velik casa bo pisal da bo hmal v prosti prodaji... 1x jo bojo zihr naredl, sam interes mora bit (beri piago bo dau $)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry za pozn post,

Kot je že Norc16 povedal vse (led+luč) lahk kupiš v louisu (za cene si poglej na njihovem pagu). Nosilic pa si moreš sam naredit, js sm ga kr iz aluminija.Mal je zajebanci, sam na koncu pa kr fajn zgleda.

Zaj pa mam js eno vprašanje:

A kdo ve kje ima RS250 katalizatorja v izpuhu. Kolk se pozna na moči, če jih odstraniš?Katere so slabe strani odstranitve kat.?

LP, borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalizatorji so mislm da v loncih... Pozant bi se pa mogl 15KM namesto 55KM z katalizatorjem bi mogla met nato 70KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je že kdo odpiral te dušilce?Rabim čimveč informacij, da se bom lahk zadeve lotu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem predelu auspuh od rs125 2003 k sem pol dal na svojo 2005 model.To dej pru s fibrco odrež en vlki kos lonca pa boš vido notre enno cev k je na sornikh pa odrež vse stran sam s firbrco bl težko dej pojt do kakga ko avspuhe rihta pa ti bo on to vse ven zmeto.Sam dušiles pa nema veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem predelu auspuh od rs125 2003 k sem pol dal na svojo 2005 model.To dej pru s fibrco odrež en vlki kos lonca pa boš vido notre enno cev k je na sornikh pa odrež vse stran sam s firbrco bl težko dej pojt do kakga ko avspuhe rihta pa ti bo on to vse ven zmeto.Sam dušiles pa nema veze.

o.k. , če te prav razumem: Vzemeš dušilec dol iz motorja, ga nekje prerežeš, prideš v notranjost došilca. Potem je notri neka cev, katero lepo vn vržeš (odrežeš), ter zadevo spet nazaj zavariš. To je to?

In kake spremebe si ti opazil na svoji rs-ki, ko si predela izpuh?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!