Skoči na vsebino

Daelim VT 125


gebre

Priporočene objave

izpit mam verjetno 3.10. oz. 5.10. (bojda je prvi datum ze cist zaseden)

držim pesti tut jest... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

drzanje pesti je pomagalo :OK: sam ure se placam, ko dobim placo, pol grem pa po izpit.

to bravo... zakon!

se splača met plave kolenčke od stiskanja pesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

cisto offtopic.. ima kdo od vas 'manual' od tega motorcka? ob nakupu ga namrec nisem dobil zraven, bi si pa rad kaj pametnega prebral... castim pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst žou ne...

mal po netu pobrski, če drge ne dubiš...

in mopi laufa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tut uradnga zastopnika mislm d nima lih... kaj pa rabiš, se da vse tut tk dubit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupuješ nov motor, imaš pa ja dovolj druge izbire...čeprav čoperjev je res malo...če si se pa zaljubu v dotičen motor, pa rabljenega kup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst žou ne...

mal po netu pobrski, če drge ne dubiš...

in mopi laufa?

nism nikjer nasu. zal. drgac pa se mi tu pa tam pod standgasom mal cudn obnasa. ne vem al mi vijak odvija zarad vibracij (standgas pada) al pa je z masino kaj narobe, sam po mojem ni.

svecko sm menjal, zacel sem tankat 98, zracni filter spucal. pa ene parkrat sm opazu med daljso voznjo, da mi pri toplem luftu pa ogreti masini nekak za kako sekundo zamori motor med prestavljanjem v visjo prestsavo. kot da kako sekundo ne pride do vziga mesanice, pol pa spet cukne pa gre... kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim nov motor :yea1:

jst ga prodam konc sezone nekak al pa začetk druge...

hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism nikjer nasu. zal. drgac pa se mi tu pa tam pod standgasom mal cudn obnasa. ne vem al mi vijak odvija zarad vibracij (standgas pada) al pa je z masino kaj narobe, sam po mojem ni.

svecko sm menjal, zacel sem tankat 98, zracni filter spucal. pa ene parkrat sm opazu med daljso voznjo, da mi pri toplem luftu pa ogreti masini nekak za kako sekundo zamori motor med prestavljanjem v visjo prestsavo. kot da kako sekundo ne pride do vziga mesanice, pol pa spet cukne pa gre... kaka ideja?

uf veš d ti nznam povedat, je pa blo pr men isto... sam sm mela ene bleme s samim užiganjem, tko d sm razstavla kr vse po vrst... in zj ma konstantno moč, tk d nevem kaj j biu vzrok... je blo čist ponesreč odpravlen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi pasal naslonjalo za sopotnika od VL-ja na daystarja ?

koliko sm gledo ma isto lukne odspodi na onem ,sam nism 100% prepričan

probaš, drgač pa doma mal scimpraš pa sede gor, ma mislm de je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf veš d ti nznam povedat, je pa blo pr men isto... sam sm mela ene bleme s samim užiganjem, tko d sm razstavla kr vse po vrst... in zj ma konstantno moč, tk d nevem kaj j biu vzrok... je blo čist ponesreč odpravlen :blush:
'kr vse lepo po vrst' mi nc kej dost ne pove...ce mas cajt napisat 10 vrstic, kaj 'vse', pol se bom morda podviga lotil se sam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'kr vse lepo po vrst' mi nc kej dost ne pove...ce mas cajt napisat 10 vrstic, kaj 'vse', pol se bom morda podviga lotil se sam.

joj ne ženske spraševat o šraufariji, ker nevem kak bo to zgledalo .) , glede tega motorja kontaktiraj grčarja, ker mislim da ga je on tud mel... :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ne ženske spraševat o šraufariji, ker nevem kak bo to zgledalo .) , glede tega motorja kontaktiraj grčarja, ker mislim da ga je on tud mel... :D

kaj j ritka, res d med nogam ni neč, ma u glav j lohka pa lih tulku... hehe :whistle:

mal se hecam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'kr vse lepo po vrst' mi nc kej dost ne pove...ce mas cajt napisat 10 vrstic, kaj 'vse', pol se bom morda podviga lotil se sam.

lej, jst sm mela problem da mi na štartr ni užigov... motor je verglu sam užgau pa ni ane...

tko d sm kr po vrst: menala sm svečko, razstavla sm štartr pa spucala, pa se mal igrala z zobniki, odmično gredjo... po sm filtr spucala u nulo, pa čez vse kable smo šli kar se štroma tiče, pa na belanci sm razstavla un preklopn gumb a kaj j... tk d nwm, res ti neb vedla pomagat!

j pa mu grči tut ta motor, no ubistvu on j mu daystarja, pa sj j isti šmorn... čeprou kokr vem ni meu benih problemu, lh pa d ve kej, tko d probi nega kontakterat.

sorry, mrde kdaj drugič... :rolleyes:

če nauš nč zvedu, lh pa jst serviserja prašam... ubistvu grm ta tedn do njega, mu bom mal omenla, če se bo kej zmislu :blush:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska k ve veliko o motrjih :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

(ostale še vejo ne kje se šalta pa kje je sklopka itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa včasih pri delanju izpita tisti lolek iz komisije tu pa tam katero vpraša če ve kje je cilinder.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženska k ve veliko o motrjih :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

(ostale še vejo ne kje se šalta pa kje je sklopka itd....)

haha ne me smejat, ja no bla sm pa tut do komoucu ud šmera :whistle:

se mi kr smeje k se spomnem kako sm menala ketno pa zobnike... ojej... morš dat gumo dol ane, pa sama sm bla... in sm gumo z nogami držala d sm un šment tm šponala pa te fore... tkat sm pa bla ja do kolen, pa do komoucu ud šmera u nulo...

in pride mami me gleda pa prbije... ujej pa taka dohtarca :blush: (sm na zdravstveni) sm tut mal črna že pršla na prakso kdaj :blush:

ja no take mamo, č j pa lušn, oz ni druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, jst sm mela problem da mi na štartr ni užigov... motor je verglu sam užgau pa ni ane...

tko d sm kr po vrst: menala sm svečko, razstavla sm štartr pa spucala, pa se mal igrala z zobniki, odmično gredjo... po sm filtr spucala u nulo, pa čez vse kable smo šli kar se štroma tiče, pa na belanci sm razstavla un preklopn gumb a kaj j... tk d nwm, res ti neb vedla pomagat!

j pa mu grči tut ta motor, no ubistvu on j mu daystarja, pa sj j isti šmorn... čeprou kokr vem ni meu benih problemu, lh pa d ve kej, tko d probi nega kontakterat.

sorry, mrde kdaj drugič... :rolleyes:

če nauš nč zvedu, lh pa jst serviserja prašam... ubistvu grm ta tedn do njega, mu bom mal omenla, če se bo kej zmislu :blush:

hehe, te pa si ena redkih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast punca hehe :worship:

hehe bi tu pole reku ja.. k sm bla ku dimnikar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!