Skoči na vsebino

Daelim VT 125


gebre

Priporočene objave

bi pomagu spucat :devil:

veš, šmer gre težku dole :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš, šmer gre težku dole :naughty:

sploh ne se dobi taka pasta v okrogli plastični posodi namenjena prav tem šraufarijam in šmiru... namažeš, umiješ roke in so kot nove :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne se dobi taka pasta v okrogli plastični posodi namenjena prav tem šraufarijam in šmiru... namažeš, umiješ roke in so kot nove :D

ja ja tu vem... sam treba kupit... k vidm, d k j kej za pckat, ni benga nker... :whistle:

bi pa mal bol podrgnu :evilgrin: :whistle:

a tako gre tu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmeržajfa.. sej je čist pocen :whistle: Al pa pralni prašek, se dokaj obnese :winkiss: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tu vem... sam treba kupit... k vidm, d k j kej za pckat, ni benga nker... :whistle:

a tako gre tu... :devil:

:naughty:

Šmeržajfa.. sej je čist pocen :whistle: Al pa pralni prašek, se dokaj obnese :winkiss: :rolleyes:

jap, šmeržajfa...zakon zadeva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj se da vse dole spravt... sam včas j pa tut dimnikarček fajn bit :evilgrin:

smo že mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hej dober dan opazu sm da ste se o gumijastih distančnikih al neki takega menl ...( tist pr zadnem zobniku) no men so že šli ni nč več gume pa me zanima kje nove dobit odar itak nima nobenih rezervnih delov za vt-ja sam za vl tko da res nebi več vedu kje jih dobit ? pa kok tte vn dobit(so se že mau u felgo urezal? čimveč mi povete o tem rajš vas mam =P hvala lepa že vnaprej pa adijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej dober dan opazu sm da ste se o gumijastih pušah al neki takega menl ...( tist pr zadnem zobniku) no men so že šli ni nč več gume pa me zanima kje nove dobit Odar itak nima nobenih rezervnih delov za vt-ja sam za vl tko da res nebi več vedu kje jih dobit? pa kok tte vn dobit(so se že mau u felgo urezal? čimveč mi povete o tem rajš vas mam =P hvala lepa že vnaprej pa adijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve mogoče kje dobit te gumice iz prejšnega posta :?

prosim za pomoč če ve kir ;)

Poizkusi pri "moto Mario" Velenje. Meni je še vedno :worship: zrihtal vse ! Samo včasih je treba čakat - ( tudi tri tedne )- samo dobi pa; čeprav paše v skupino "Suzuki Odar"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor bom se pozanimu in upam da čimprej zrihtam

hvala še enkrat dijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
a kdo ve če so smerniki enaki kot na daystaru?

Sicer nimam pojma kaksni smerniki so na Daystaru, pasejo pa verjetno tudi na VTja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

čestitam za novo pridobitev, :worship: pa varno vožnjo ti želim in čim več lepih kilometrčkov.

ps. mi lahko zaupaš ceno? mal gledam, ker mislm u kratkem prodat podobnega... tnx, lahko tudi na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: irenca a si ti pozabla name jaz se vedno cakam kdaj bos povedala ceno me pa kr nekaj ignoriras :evilgrin: :rolleyes: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj ritka, ne nism pozabla nate... sm ga mal pogledala že, samu res niam cajta kej, lej... tale tedn, pa drug mam še izpite po sm pa frej... po pa rabm en dan d ga mal u red spravm po zimskm spanju... pa d se bo mal svetu hehe... po te pa pokličm in lh prideš pogledat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prvo lep pozdrav vsem skupaj. Mam pa en velik problem. Kupujem namreč Daelim vt 125 custom. Motor je za moje pojme (glede na to da je 125) odličen za začetnike in za umirjeno vožnjo po ovinkah. Iščem pa že ne vem kako dolgo, servis ali pa trgovino, ki bi mi dele za motor dobavlala. Če ve kdo za take servise ali trgovine bi lepo proso če lahko objavi.

Freedom to bikers...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, nema problema...

am trgovine oz. zastopnika ni v sloveniji. se pa da naročit dele iz avstrije... sevede pa ti lh pošlejo po pošti, in tut poštnina ni taka reč... no, mislm, mejn kt bi bli potni stroški...

spodi maš link trgovine, pa si mal preglej...

be nice, pa se vidmo na cesti!

papa!

http://www.dataparts.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav in hvala za vse nasvete in izkušnje(pred nakupom daelima sem 2 mesca bral ta forum)kupil sem 125 vt(rabljen) in morem rečt da sem zadovoljen z njim

sem pa bil pri Louis v Grazu in imajo ful dodatne robe tak da sem si ga še malo zrihto tak da zaj zgleda :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam de si, pa srečno vožnjo ti želim... :worship:

:whistle: irenca a si ti pozabla name jaz se vedno cakam kdaj bos povedala ceno me pa kr nekaj ignoriras :evilgrin: :rolleyes: :evilgrin:

si ti še vedno na tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!