Skoči na vsebino

Daelim VT 125


gebre

Priporočene objave

Malo bi protestirav...sam mam daelima daystara in mislim da po voznih lastnostih kr nekoliko prekasa VT-a..tist gospod ko je zgoraj razlagav o tem se malo moti..pa tud kar se tice viragota se nebi strinjav da je vt-po voznih lastnostih bols..cist iz iskusen govorim..5 frendov ,5 125-tk.. :) ..je pa dealim cist kul motor za zacetek in za tako ceno se kr dosti dobi...ka se pa hitrosti tice..primerno kubikom..moj je tud ze 130 po avtocesti leto..drugac pa mislim da je kr normalno 90-105km/h..masinca je pa vzdrzliva o tem pa ni dvoma , moj ma ze kar dosti km za sabo pa do zaj se ni blo panike, ednia slabost so pa ogledala..tisto pa vsakmo ko si bo ta motor nabavo povem da mu bojo odletela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zelo zainteresiran za ta motor (Daelim Daystar) in bo po vsej verjetnosti tudi moj bodoči (trenutno delam izpit za 125 tako da sem šele novinec :roll: )

schani: Kako to misliš da Daelim leti 130? Si ga kaj "popravil"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zelo zainteresiran za ta motor (Daelim Daystar) in bo po vsej verjetnosti tudi moj bodoči (trenutno delam izpit za 125 tako da sem šele novinec :roll: )

schani: Kako to misliš da Daelim leti 130? Si ga kaj "popravil"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zelo zainteresiran za ta motor (Daelim Daystar) in bo po vsej verjetnosti tudi moj bodoči (trenutno delam izpit za 125 tako da sem šele novinec :roll: )

schani: Kako to misliš da Daelim leti 130? Si ga kaj "popravil"?

Moj dragstar 125 je šel tod 130 ampak po klancu navzdol :twisted: :twisted:

A si iz Lj.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rocker65!

Ja 130km/h ..sej pravim idealn veter pa malo navzdol.Drugace nism nic predelov se pa da kr neki narest da ga malo pospesis samo js se v to nisem spuscav...ker ce kupis 125 kubicnega copperja ga mors jemat tud kot 125 kubicnega copperja ne pa nevem za kaksno raketo..js sm se nanga kr nekot navado ...konc koncev najvecji uzitek se je tak pelat90-100tolk gre pa zihr :). Cuj rocker65...js bom mojga pocasi zacev prodajat tak da ce si zainteresiran..js neki vecjega kupujem ..lahk ti recem da je lepo ohranjen pa kr neki opreme je zravn tak da ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zaintersiran. 12. septembra imam izpitno vožnjo in če naredim :arrow: bom najsrečnejši človek :arrow: no ja to bom ko si bom nabivil motor.

Zanima me kolk ima kaj prevoženih, 1.lastnik, kakšna nesreča?, barva, cena, menjani deli,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep prvi lastnik..motor ni bil nikol poskodovan ,letnik je 2000..deli vsi se orginal(razn spredno zarnico sm 1 x menjo :),redno servisiran,plave barve, oprema:naslon(unikat),zadne torbe, sprednja torba, pa po vsej verjetnosti dobim se stange pri masini(podalsane stopalke),km je okol 20000..samo lahk recem da sm ga kr pazo, tak da teh 20000 km se nic ne pomeni ,kr sm z njim delo bol ko ne dalse ture,pa cist na easy!Cena pa stvar dogovora!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah novga ti skor odsvetujem...js zihr novga nikol vec,kr mors kr dojst dnara met...da ga malo opremis das kr okrog 100jurjev zravn,pol pa se redni servisi ki jih mors met..brez veze sploh pa pri 125-ki...ki vrjetno nebo tvoj motor za vedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Zdravo!

Glede na to da je bil zadnji odgovor v tej temi že kar nekaj časa nazaj sem se odloču da tut jst kaj napišem oz. vprašam.

Sezona se je skorajda že kar začela pa me zanima kako ste kaj zadovolni z Daelim-mom sedaj.

Jst sem svojga kupu tri dni nazaj. Res da imam že krepka štiri leta izpit in da sem mel že tut močnejše motorje sam se mi je zdelo da je to najbolj optimalna rešitev zame da se po kratkem premoru malo več kot dve leti vrnem nazaj med motoriste. V teh treh dneh sem naredu nekaj čez 200 km in me je zelo prijetno presenetu do sedaj. Moje kratke ugotovitve:

- če si sam se zelo lepo pelje sploh po ovinkih tut če sta dva samo morata bit navajena.

- če sta dva malenkostno ampak res malenkostno se pozna na pospeških na končni se ne pozna prav nič lepo se pelješ prav tako kod da si sam in tudi na moči se res malenkostno pozna men se je zdel da sva se peljala prav tako hiter v kakšen klanec kot ko sem bil sam

- moraš tut bit vsaj malo mehanika da sam kaj popraviš oz. prišraufaš (sem kupu rablenega z 5000 km)

- resnično zelo veliko muzike za tako malo ceno

Zanima me mnenje tudi sedajšnih latnikov. Vaše izkušnje.

Lep pozdrav Ferplay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zlo zadovoljen, sam je pa zdej po treh letih mal presvoh ratala :( ;) . Shani a se ti po 20 000km kej pozna, da ne gre vec tako kot na zacetku, al morm jst sam filter zamenat, ker mi zadnje case mal strajka, kar se koncne brzine tice (10 km/h se tukaj presnet dober pozna :D ).

Je pa stvar primerna za vsemogoce ture in norenja o ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)Tsko bi ti odgovoru...js sem svojga pred 2 mesecema prodav in zdaj sem ze cela 2 tedna ponosen lastnik yamahe virago 750 :)...Vs kak ti bom povedav..zaj pred sezono bo najbols da menjas vse...torej nardis en konkreten servis( olje , filtri..svecko po potrebi) in bi zadeva morala leteti kot nova..vsaj pr meni je bilo tako..pri 27500 km se mu ni dosti poznalo..morda samo zaradi navrtanih ausfpufov kaksne 3 km/h:) ampak nisem opazil..samo odkrito receno..kubiki so zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Sam sem kupil motorno kolo Dealim VT Evolution 1999 pred kratkim! Imel je 3500 km, sedaj jih ima nekaj cez 7000, moram priznati, da se z dekletom voziva tudi po 150 km na enkrat in ni nobenih problemov, peljes se lahko med 80-100 km/h, ko si sam tja do 115, kot zagotavlja proizvajalec! Cena motorja je svetovna! Sicer pa sem ga kupil za eno sezono, tako za zacetek, da se malce privadim!

Servis sem naredil enkrat, sedaj grem drugic, pol pa ga bom prodal, ker bom kupil malce vecjega, Aprilia Pegaso Garda 660 ali pa KLE 500!

Ce je akak interesent, lahko kupi! Poraba 2,9-3,1 na 100 km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav!

Mi lahko kdo od "stopetindvajsetk" pove, koliko pride registracija za daelima VT, oziroma za en 125 kubični motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

:OK: tut jst mam daelimčka, učer j blo tri tedne odkar je pr men;) morm ti povedat da sm zlo zadovolna z njim, hitrost in pospeški res niso nevem kaki, sam ni za pričakovat saj j vendar 125-kub. drgač pa zlo lpo vodljiv, morm povedat de sva v teh treh tednih nrdila ž mal čez 1000 km, tk de sva kr pridna! :OK:

fajn je tut koo pije okol 3 litre š neki mnj, mnj ko jst-hec...

hehe...

:wub: folk uživite life :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se pelu z tastarimi mimo laz in potem se pelješ proti jančam in je biu pred hišo en daelim VT. A ga ma kdo od tuki pa da je tm doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

de kr tle napišem, mi lhko kdo pove kje naj prvo iščem vzrok, zakaj daelimček ne vžge, gre pa absolutno za elektriko... ta niti ne pride do svečke, ki sledeč temu ne da iskre... kaj bi lahko bilo narobe, možnih je tolk stvari de nevenm kje naj se lotim, mi lahko kdo svetuje?? :cry:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!