Skoči na vsebino

Daelim VT 125


gebre

Priporočene objave

Lep pozdrau...

mam sam eno uprašanje.... kje b se dal dobit luč pa spredn blatnik za Daelim VT 125?

Hvala!

hej... dej nejprej mal poglej... če dobiš kje kašnga razbitga po delih, se dost bl splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrau...

mam sam eno uprašanje.... kje b se dal dobit luč pa spredn blatnik za Daelim VT 125?

Hvala!

Drugače pa najdi kje na internetu je 100 % kje prodajajo rezervne dela za ta motor.

Drugače pa kot je že Irencko rekel prvo poglej če lahko kje kaj rablenega dobiš. L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
kaj mi lahko kdo pove kere svečke so za ta motor! ker ima svečka veliko dalši navoj kot pa navadna

ej če se ne motim je NGK CR8EH-9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj bi uprašal, če lahko:

Namreč imam daelima VT 125 n menim, da tako kot ste mnogi povedali, je motor 1A. Vendar pa sem pred kradkim menjal verigo in sem opazil, da sta pogonska zobnika že precej obrabljena. Motor bom drugo leto prodajal, zato menim, da se mi ne splača menjati zobnikov. Zanima pa me, če bodo zobniki "zdržali" še prihajajočo sezono?

Lepo bi vas prosil za nasvet, ker se bom letos vozil zelo veliko(morje...) in resnično nevem, če naj zobnike menjam ali ne:s

hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi uprašal, če lahko:

Namreč imam daelima VT 125 n menim, da tako kot ste mnogi povedali, je motor 1A. Vendar pa sem pred kradkim menjal verigo in sem opazil, da sta pogonska zobnika že precej obrabljena. Motor bom drugo leto prodajal, zato menim, da se mi ne splača menjati zobnikov. Zanima pa me, če bodo zobniki "zdržali" še prihajajočo sezono?

Lepo bi vas prosil za nasvet, ker se bom letos vozil zelo veliko(morje.. .) in resnično nevem, če naj zobnike menjam ali ne:s

hvala!

LP

Jst ti bom tko povedu. če ti je škoda dat denar potem poglej v servisno knižico če so bli že zobniki menjan. Potem pa še v priročnik ( menual book ) poglej po kolkih kilometirh se menjajo zobniki.

Drugače pa če so res obrabljeni ti jst priporočam da menjaš ker blš dat neki denarja pa se brezskrbno vozit kukr da tvegaš pa maš skus neki u mislih pa še lhka ti crkne pol 400 km od doma...

Odločitev je pa seveda tvoja.

L.p.

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti bom tko povedu. če ti je škoda dat denar potem poglej v servisno knižico če so bli že zobniki menjan. Potem pa še v priročnik ( menual book ) poglej po kolkih kilometirh se menjajo zobniki.

Drugače pa če so res obrabljeni ti jst priporočam da menjaš ker blš dat neki denarja pa se brezskrbno vozit kukr da tvegaš pa maš skus neki u mislih pa še lhka ti crkne pol 400 km od doma...

Odločitev je pa seveda tvoja.

L.p.

hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst ti svetujem d jih kr raj zamenjaš... sploh če se boš velik vozu, če druzga ne saj občutk boš meu bolši in vse... tut k ga boš prodaju lahko poveš d maš menene zobnike, in zatu tut kak ewro več zahtevaš zanj...

presod pa itk sam.

pa varno vožnjo in se vidmo na cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mane pa zanima če ima vt isto mašino kot daystar. pa ča se kaj več kvari. in zakaj so rabljeni senejši od daystarov ali so manj vzdržljivi?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

am jst bi tudi nekaj uprašala.

ali ima kdo izkušnje z prodajo delou za motorje preko online kataloga dataparts.de?

so deli res orginalni in kvalitetni ali je to samo pranje denarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 8 let pozneje...

hoj

malo pozno pa vseeno

mene zanima, če se še zmeraj za začetek splača kupit rabljenega daelima VT pa da je tam do 18000 km prevoženih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!