Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

glede na to da sm iz domžal nimam kle nobenga k šrafa suzukije ampak je reku elisa da ga lahko tut on zrihta.

Potem ga pa pelji v eliso, pa da boš miren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem napisal da ga uniči.Sigurno pa se motorju zmanjša življnska doba v vseh pogledih. Ni tukaj samo agregat.

No zdej smo že :topic:

Bolje ga tiščati na Grobniku in skrajšati živ. dobo mopedu, kot pa se po cestah iti Grobnik (kar vsi vemo, da se velika večina lastnikov močnih športakov gre) in zmanjševati živ. dobo sebi.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje ga tiščati na Grobniku in skrajšati živ. dobo mopedu, kot pa se po cestah iti Grobnik (kar vsi vemo, da se velika večina lastnikov močnih športakov gre) in zmanjševati živ. dobo sebi.

bravo :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantina, rad bi ti pomagal, vendar ne vem če je to tudi tvoj problem.

Namreč sam sem imel težave na pisti, ko se mi je uklopila rdeča lučka. Sprva nisem vedel zakaj se gre, potem sem ugotovil, da je bil izklopljen en konektor pod rezervarjem ki povezuje rezervar in računalnik. Ni nujno, da je olje krivo.

Mogoče sem s tem kaj pomagal, poskusi dvignit rezervat pa poglej en kvadraten konektor odklopit pa priklopit nazaj. Na armaturni pa mi gori lučka isto kot da bi bilo olje.

Olje tudi čekiral sam, vendar ga je bilo dovolj, mislim zlata sredina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sm iz domžal nimam kle nobenga k šrafa suzukije ampak je reku elisa da ga lahko tut on zrihta.

Elisa rihta tudi mojo suzo in sem zelo zadovoljen z njihovimi uslugami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu sm res bi blo lahko kej krivo pod tankom zato k sm ga res neki dejal dol!!

ej hvala ti bom še enkrat prečekiru če je vse ok!

lp in hvala

Popravljeno . Popravil ka8ka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo!

zdej smo zamenjali svečke olje in filtr za olje in olje je max in lučka še zemri sveti! pumpa dela k se vidi da ga pobera tko da more bit po moje neki v zvezi z senzorjem za olje ki pa dela na pritisk al pa kek kontakt najbolje bo če ga priklopim na računalnik(se bom se pozanimu)?

n

lp kavka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo!

smo pogruntal kaj je narobe oz. zakaj sveti lučka ! senzor je v k---u :unsure: ampak baje da ni to kej preveč draga zadeva in jo bom v pon. naročil bomo vidl kok pride ? in zamenjal ;)

lp kavka B) (b.d.w. kaj paše ta sonce še mal pa bo dogajalo :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
oooo!

smo pogruntal kaj je narobe oz. zakaj sveti lučka ! senzor je v k---u :unsure: ampak baje da ni to kej preveč draga zadeva in jo bom v pon. naročil bomo vidl kok pride ? in zamenjal ;)

lp kavka B) (b.d.w. kaj paše ta sonce še mal pa bo dogajalo :whistle: )

si uspel poštimat zadevo in kolk $$$ je prišlo?

Sam imam podoben problem,le da mi izmenično utripata FI(fuel injection) indikator in temperatura,pa tudi rdeča lučka gori.Ker sem prejšnji teden vzel dol hladilnik in zamenjal hladilno tekočino,sem najprej pomislil,da sem ga kje vsral,vendar sem od takrat naredu ene 200km in je blo vse ok,pol pa je začela lučka srat :unsure:

Je mel kdo podoben problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Bi samo nekaj tle vprašal, če je smiselno pa če je že kdo delal to.

Navsezadnje mi je K6 1000 res super motor glede vseega, tudi tko zlo neuodoben ni ampak je pa problem za sopotnika, da so stopalke precej gor in so kolena zelo pokrčena.

Zanima me torej, če se da menjati kake druge stopalke, da bi bile bolj dolj (da bi bila kolena bolj iztegnjena) ter, da bi menjal sedež Bugster, ki pride čez celo pa bolj mehak.

To sprašujem zato, ker nebi rad prodajal motorja ampak bi ga mogoče obdržal, če bi se dalo iz njega iztisniti malo bolj udobja za sopotnika, ker se vedno vozim v dvoje (mi je pač tko lepo).

Drugače bo pa potrebno prodat pa mogoče kako VFR nabavit, če bo res 1000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster smarty,

hja, tole boš pa težko rešil, saj so SS motorčki že v osnovi namenjeni pretežno eni osebi... vsaj malo bi pomagalo če daš pretapecirat samo sopotnikov sedež, precej bolj na debelo, npr zvišaš za 4-5 cm, s tem bo sedenje udobnejše, pa tudi razdalja do stopalk se bo malce povečala - pazi, ne dat premehke pene!! če poznaš koga ki ti bo naredil še nove, malce daljše alu-nosilce za stopalke si pa že zmagal... veliko sreče pri predelavi!!! (še vedno ti zavidam najboljšega Suzukija vseh časov :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom malo pogrskal kaj se da naredi, stopalke bi pa potem kar zrisal pa dal komu naredit.

Pa mogoče Bagster sedež, bom videl kako bo.

Mi ga je res škoda prodajat samo bom videl kako bo vse skupaj :)

Če ma pa kdo kako idejo ali pa če je kdo kaj videl itd je pa info dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
No to je lepota, ne pa tista R1 2009 :rolleyes:

Kaj pa "auspuhi"??!!?? Kaj to ima na vsaki strani top, za v ovinek strelat??!!?? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je itak tako, da je original ror na SS motorju kriminal :) Če je že motor oreng, zgleda oreng, se obnaša oreng, gre oreng, ga mora bit tut slišat. Ne pa da ima štimo kot en brencelj. :rolleyes: Tako, da kako original rori zgledajo, je zame osebno zadnja skrb :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Jure ima seveda čist do pikice prav - in kot vse prave lepotičke tudi tahttp://www.youtube.com/watch?v=Ywtg_TniKFQ, če hoče fajn zgledat :naughty:

PS pa še street legal so :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!