Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Kaj pa "auspuhi"??!!?? Kaj to ima na vsaki strani top, za v ovinek strelat??!!?? :slap:

meni osebno še vseeno lepši kot fireblade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je itak tako, da je original ror na SS motorju kriminal :) Če je že motor oreng, zgleda oreng, se obnaša oreng, gre oreng, ga mora bit tut slišat. Ne pa da ima štimo kot en brencelj. :rolleyes: Tako, da kako original rori zgledajo, je zame osebno zadnja skrb :D

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni provociranje..je resnica..

dejstvo je da bojo mel mopedi zmer večje rore..

pol je pa sam vprašanje kaj ti je MANJ MOTEČE..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi temu prej kot kratek GP izpuh rekel "kontejner" pod motorjem :P

Mal provociram :evilgrin:

Temu pa bi rekel kaj? Termoelektrarna hmmmmmmmmmmmm, ali morda........Eh, saj ni pomembno... :whistle:

post-5704-1238333160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo če nas pa EURO norme vse bolj jeb..o

Če nič drugega imamo vsaj Akrapoviča na voljo, je pa žalostno da se bo vse bolj zaradi estetike natikal slip-on gor.

Hondina rešitev je pa tehnično in estetsko med serijskimi res dobro narejena

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu pa bi rekel kaj? Termoelektrarna hmmmmmmmmmmmm, ali morda........Eh, saj ni pomembno... :whistle:

Jaz bi temu rekel najlepši izpuhi na mopedu do zdaj (z izjemo tistih, ki so 'skriti' pod sedežem).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v testu tisočakov v današnjem Motorradu (08/2009) je bil K9 najhitrejši (in tudi najbolje ocenjen) na pisti :worship:

Suzuki - Own the Racetrack, itak :naughty:

moje skromne čestitke :OK:

post-163-1238439783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me like it.

I just neet to own it, when my wallet will let me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdej pa realno fantje - bi kdo od vas kupil motor na podlagi tega testa, kjer so razlike med japanerji po eno piko, pa malenkostne razlike časa na štreki, ki je itak zanemarljiv za uporabo na cesti?

Itak da ne; vsak bi kupil to kar mu je najbolj všeč za cekine ki jih nosi v žepu. Pa še če bi te recimo zajebavali za dobavo bi kupil drugo znamko recimo. Let it be a ne?

Končn en k je neki pametnga povedu :worship: :OK: , škoda d nisi že lani me na tole spomnu, pa bi mela zdj motor ne pa.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa se ti je gixxer tako zameril?

Ker nit po enem letu in skor 20000km nisva našla skupnega jezika, mi ni ne vizualno všečen ne vozno, pač trenutek slabosti in šola za naprej, če se mi ga rata seveda znebit :whistle: (nkolneposlušdrugihkkaovejopress :BUA: ), sj vrjamem d marsktermu paše ampk it's just not my cup of tea :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

CITAT(INFINITI @ 30 Mar 2009 @ 22:20) post_snapback.gifOK zdej pa realno fantje - bi kdo od vas kupil motor na podlagi tega testa, kjer so razlike med japanerji po eno piko, pa malenkostne razlike časa na štreki, ki je itak zanemarljiv za uporabo na cesti?

Itak da ne; vsak bi kupil to kar mu je najbolj všeč za cekine ki jih nosi v žepu. Pa še če bi te recimo zajebavali za dobavo bi kupil drugo znamko recimo. Let it be a ne?

Točno tako, znamka je nepomembna, vsaj med temi japonci, ki so le tisočinke narazen, pomembno je kako ti motor sede in da ti je vizualno všeč, saj imajo vsi bolj ali manj iste tehnološke rešitve; prav smešni so mi tisti, ki tako zagovarjajo eno ali drugo znamko.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, znamka je nepomembna, vsaj med temi japonci, ki so le tisočinke narazen, pomembno je kako ti motor sede in da ti je vizualno všeč, saj imajo vsi bolj ali manj iste tehnološke rešitve; prav smešni so mi tisti, ki tako zagovarjajo eno ali drugo znamko.

V času, ko ne verjamemo več tako zelo v bogove in pravljice, so blagovne znamke prevzele vlogo božanstev in okoli njih se zbirajo goreče verujoči posamezniki, potrošniki.

Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Imam vprasanja glede gsx-r 1000 letnik 2005.

So kaksni problemi pri teh motorjih? Slisal sem namreč da jim pokajo okvirji??

namen imam gledat tale motor www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=2642936 (spremeni v piko)

Ga kdo mogoče pozna oziroma ve njegovo zgodovino?

LP

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal bi še to ali se je pri novem gsxr k5 dobilo zraven tudi pokorv zadnjega sedeža ali ga je bilo treba dokupiti hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprasanja glede gsx-r 1000 letnik 2005.

So kaksni problemi pri teh motorjih? Slisal sem namreč da jim pokajo okvirji??

LP

Sem odprl tudi temo o pokanju okvirjev in vpoklicu!Tudi slike počenih okvirjev!Naslov teme Problemi z okvirom na suzuki K5 in K6 Vendar ni nihče napisal ali so ti vpoklici bili tudi v SLO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ aselak: ne kupit tega!!! vsi GSX-Rji pridejo iz tovarne z zadnjim sedežem IN pokrovom

@ sesir: ja, mene so poklicali Odarjevci in zalepili tisto preventivno dodatno ojačitev okvirja na Lubico, tko da je zdej 20 dek težja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ aselak: ne kupit tega!!! vsi GSX-Rji pridejo iz tovarne z zadnjim sedežem IN pokrovom

@ sesir: ja, mene so poklicali Odarjevci in zalepili tisto preventivno dodatno ojačitev okvirja na Lubico, tko da je zdej 20 dek težja ;)

Si ga šel gledat mogoče veš kaj je narobe z njim?Razen tega da se prodaja že celo večnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ aselak: ne kupit tega!!! vsi GSX-Rji pridejo iz tovarne z zadnjim sedežem IN pokrovom

@ sesir: ja, mene so poklicali Odarjevci in zalepili tisto preventivno dodatno ojačitev okvirja na Lubico, tko da je zdej 20 dek težja ;)

Cena je pa prava,še 200 nižja!Sem ga gledal že en čas nazaj-na netu!

Pa se ta ojačitev zdaj vidi,ko so oklepi gor?Oziroma gre opazit ali je gor ali ne?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 5.79k sam sem mu ponudu po telefonu 5.3 ce je vse ok pa je reku da se bova dogovorila. Sedaj sem dobil informacije iz prve roke da je motor..raje ne bom dal izraza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je motor kaj..?

Ker sem tudi jaz že gledal ta motor, cena je namreč zelo ugodna, sploh če je res odlično ohranjen in samo s toliko km, kot piše v oglasu. Torej kje je keč? :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!