Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Je motor kaj..?

Ker sem tudi jaz že gledal ta motor, cena je namreč zelo ugodna, sploh če je res odlično ohranjen in samo s toliko km, kot piše v oglasu. Torej kje je keč? :)

maš pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kje je keč? :)

ex race bike verjetno.

@aselak Daj še meni PM, me res zanima.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ sesir: ne, se ne vidi nikjer :)

Tebi se fajn zdi,ko veš,da je "popravljeno"Če pa ga "kupuješ" pa ni glih...oziroma imaš dela,da vidiš,če je to urejeno...

@aselak jz bi tud mel na P.M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ne moram si pomagat da nebi tukaj napisal :rolleyes: Na anet sem gledal enega gsxa1000 model 03 04 cena sicer malo high ampak baje prvi lastnik servisna itd...V oglasu so tudi slike servisne knjige in sem imel preveč časa in grem pač gledat datume :evilgrin: in se je takoj zataknilo pri drugem servisu.8.5.2005 je bil drugi servis pri 6000km se pravi so motor servisirali v nedeljo :naughty: Sedaj pa mene zanima če kdo pozna uradni servis ki dela tudi ob nedeljah, ker bi dostikrat prislo prav :whistle: Eni tut servisne ne znajo več ponaredit kot se zagre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz servisno cenim ene toliko kot jesensko listje.

Jaz pa zelo, seveda pa morajo biti priloženi računi servisov.

Poznam enega, ki je že 1. servis opravil sam in takoj utrgal vijak za izpuščanje olja. In potem se uprašaš, kaj bi bilo če bi menjal/popravljal kaj drugega pa bi bil tako površen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pr serv.knjigah...če par let star motor nima servisne, pol je velka vrjetnost, da so bli servisi delani nekje ''u podrumu'', al pa so bli km zbiti, pa se je knjiga kao zgubila...vsak normaln človk,ki mu je vsaj malo do svojga motorja,bi moral poskrbet,da je knjiga na varnem,razn če ni kak potres,pa povodenj...zakaj pa pol ne zgubi zavarovalno polico al pa papirje od hiše itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pr serv.knjigah...če par let star motor nima servisne, pol je velka vrjetnost, da so bli servisi delani nekje ''u podrumu'', al pa so bli km zbiti, pa se je knjiga kao zgubila...vsak normaln človk,ki mu je vsaj malo do svojga motorja,bi moral poskrbet,da je knjiga na varnem,razn če ni kak potres,pa povodenj...zakaj pa pol ne zgubi zavarovalno polico al pa papirje od hiše itd.

Podpis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Guest GixxerPilot

Zdravo

mene pa zanim, če kdo pozna ta motor, pa če ve če je vse vredu z njemu, ker cena je ze kar smešna.

http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=3294593

LP

Aleš

Osebno ga sicer ne poznam, samo to da nima nobenih nalepk ob strani pa na tanku meni osebno sproža alarme. Oziroma jih vsaj jaz ne vidim. Če jih res nima je možno da je bil razbit al pa samo porajsan in pa potem prelakiran. Vrag je pač ker zaradi slabih cestnih razmer (vsaj tukaj v MB je tak) ne moreš it na AC z njim da bi ga sprobal če je okvir al pa kaj drugega zvito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no, 2007 letnik pa samo 3800 prevoženih in še 2 lastnik? pa brez nalepk (vsaj na sliki tako zgleda)?

bi bilo treba vredu pogledat motor in slišat zgodbo zakaj ima tako malo km pa take plastike in se potem odločit če je prodajalcu za verjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

2006 letnik lahko bobiš za 3500€. Nima več kot 10000km se mi zdi.

Je bil paden, praltično je samo predna felna zanič (manjša udrtina) + par manjših prask, res malenkosti. Za dobrih 4000€ ga imaš v voznem in originalnem stanju.

Luda cena. Sem gledal motor ampak nisem mel jajc da bi ga kupil, ker motorja še nikoli nisem imel in nisem vedel kako bi se spravil k popravilu, kljub temu da je malenkostno.

Na njem je še kar nekaj dodatne opreme, neke športne stopalke, radial bremze,... ne vem na pamet (niti se ne spoznam kaj ekstra). Mislim da ti lahko telefonsko in naslov zrihtam če hočeš.

Ogled je v okolici Maribora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2006 letnik lahko bobiš za 3500€. Nima več kot 10000km se mi zdi.

Je bil paden, praltično je samo predna felna zanič (manjša udrtina) + par manjših prask, res malenkosti. Za dobrih 4000€ ga imaš v voznem in originalnem stanju.

Luda cena. Sem gledal motor ampak nisem mel jajc da bi ga kupil, ker motorja še nikoli nisem imel in nisem vedel kako bi se spravil k popravilu, kljub temu da je malenkostno.

Na njem je še kar nekaj dodatne opreme, neke športne stopalke, radial bremze,... ne vem na pamet (niti se ne spoznam kaj ekstra). Mislim da ti lahko telefonsko in naslov zrihtam če hočeš.

Ogled je v okolici Maribora.

vidu že ta motor .. pa kokr jst vem je letnik 05 vsaj tko je reku.. pa pa obe feltni za popravt plus plasitke za štrihat pa še kei bi se najdl vrjetn, bi neki profterou sam če bi blo tuki tok profita na njem bi ga sam popravlov vrjem.. ( pa še delou ma en kup)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu že ta motor .. pa kokr jst vem je letnik 05 vsaj tko je reku.. pa pa obe feltni za popravt plus plasitke za štrihat pa še kei bi se najdl vrjetn, bi neki profterou sam če bi blo tuki tok profita na njem bi ga sam popravlov vrjem.. ( pa še delou ma en kup)

kupljen je konec leta 2005 ampak je novi model od 2006. baje.

za zadnjo felno nosem vedo da je zanič. noben ni nič reko ali pa se ne spomnim.

plastike sem reko da so popraskane ampak to ni taka huda stvar.

kakorkoli, 3500 + MAX 1000€ (realno verjetno okoli 600, 700) popravila je še zmeraj super za 2006 model z zelo malo kilometri od prvega lastnika.

s tem da so neke dodatne bol profi variante gor ko tudi stanejo kar nekaj.

je pa reko da ga ni dal na avto.net ravno zato ker se mu ne mudi s prodajo. zanj dobi manj kot je vreden, zato ga bo najverjetneje tudi obdržal.

ne delam nobene reklame, meni je vseeno če kdo kupi ali ne, samo tolko da povem če je kdo zainteresiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ojla,

že kar neki cajta razmišljam o nakupu tisočke, všeč sta mi prvi dve seriji,K1,K2. Težko je kaj pametnega najt, se bo potrebno pač potrudit.

Slišal sn, da nekih resnih težav z njima ni blo .

Nič kaj dosti pa ne govorite na forumu, kakšne so kaj izkušnje z njima, pri tem pa mislim bolj na vzdrževanje, popravila,...vsaj, da bi dobil

kakšen namig na kaj bit posebej pozoren...

Si pa mislim, da je vse odvisno od primerka do primerka.

No, če se bo kdo kaj pametnega spomnil, mu bom hvaležen.

Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k1 pa k2 sta dobra motorja, nobenih večjih serijskih napak. Je pa res problem lepga dobit za pameten dnar, sem tut sam lep čas iskal pa sem pol obupal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Italije se da dobit, sem slisal za cloveka, ki lahko uvozi in ki pozna italjanske trgovce rabljenih motorjev. Se mi zdi,

da je iz Gorice, ce koga zanima- pm. Dobro je to, da lahko dobi preverjen motor za katerega ve, kdo in kako ga je vozil in

njegovo zgodovino, stanje... Saj je celo vec takih uvoznikov pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Guest VisualID

Mene pa zanima če so predne bremze od 1000 K1 kompatibilne z nastavki za bremze od 750 K1, torej če so "bolt-on" brez predelav. Od 1000-ke namreč majo 6 batov, medtem ko pa ma 750-ka samo 4. Oz, vsaj nekatere 1000-ke ki sem jih vidu so mele take bremze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zivio,

Ima kdo kak predlog za izpuh GSX-R 1000 K6 in da ni predrag 300-400€? Osebno se mi dopade oblika kot je ima kaka R6, torej da je izpuh čim manjši. Dobrodošla kakšna slika ali link.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

najbrž iščeš nekaj takega - poglej slikco, poslušaj filmček :P ugodna cena, a žal sem našel samo za K7 in K8 model... še malo poguglaj

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus,

iščem original izpušno cev za k2 model. Trenutni ima sicer prelep zvok, samo s kakšnimi policisti se mi ne da ubadat, ker pač nimam papirjev zanj.

No, če kdo proda, kupim.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Servus,

iščem original izpušno cev za k2 model. Trenutni ima sicer prelep zvok, samo s kakšnimi policisti se mi ne da ubadat, ker pač nimam papirjev zanj.

No, če kdo proda, kupim.

Lp!

Poglej na ebay-u, se vedno kaj najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hei,

Mal googlam, pa sem opazil tole stvarco:

http://cgi.ebay.de/X-TRE-XTRE-Power-Box-TRE-Tuning-Suzuki-GSX-R-GSXR-GSX-/380250927858?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_146&hash=item5888b8b2f2

Pozna kdo to oz. celo uporablja?

Nekej sem bral, da imajo GSX-R 1000 zablokirano 1,2,3 ter 6 prestavo in ne dajo 100% moči (vsaj v nizkem in srednjem območju). Kako je s tem?

Lp

P.S.: Vem, Powercommaner je prava stvar, samo kak sem prebral, PC ne odblokira teh serijskih omejtiev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!