Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Mam podobno stvar za svojga TLa, stvar je v tem da so eni motorji premočni in so zablokiran da lahko korkl tolk normalno speleš in da nisi takoj na zadnjem. Ta stvar ti prepriča računalnik ko je v 1. oz 2. da je v 5. oz 6. in obide blokado. Hkrati pa so nekateri motorji blokirani na 299 kmh in s tem tudi to obideš. Js mam pa tak čip ki mi še zraven prestave kaže. Se pa kar čuti razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam podobno stvar za svojga TLa, stvar je v tem da so eni motorji premočni in so zablokiran da lahko korkl tolk normalno speleš in da nisi takoj na zadnjem. Ta stvar ti prepriča računalnik ko je v 1. oz 2. da je v 5. oz 6. in obide blokado. Hkrati pa so nekateri motorji blokirani na 299 kmh in s tem tudi to obideš. Js mam pa tak čip ki mi še zraven prestave kaže. Se pa kar čuti razlika.

Nekako tako sem tudi prebral na drugih forumih, da so blokirani zaradi umirnejše mestne vožnje. Torej praviš, da ni to kar nek lari fari in se zadeva resnično pozna? Kaj pa moč v nižjih in srednjih vrtlajih se je povečala (1,2,3 prstava)?

Ne iščem zaj neke čudežne konje, samo 2. in 3. prstava bi lahko mal bolje vlekla v spodnjih vrtlajih.

Na prejšnjem Gixxerju 750 sem vgradil podobno zadevo: http://cgi.ebay.de/Gear-Tuning-g-Suzuki-power-GSX-R-600-1300-X-Pack-/230504243908?cmd=ViewItem&pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item35ab1fa2c4

in sem imel občutek, da se je 1. 2. 3. prstava res mal spremenila, motor se je bolj/hitreje zasuko, nekako bolj agresivnejši je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče omejitve 299km/h (evropski zakon) ti lahko to na servisu "odkljukajo"..vsaj tako je pr mojem zzr-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako tako sem tudi prebral na drugih forumih, da so blokirani zaradi umirnejše mestne vožnje. Torej praviš, da ni to kar nek lari fari in se zadeva resnično pozna? Kaj pa moč v nižjih in srednjih vrtlajih se je povečala (1,2,3 prstava)?

Ne iščem zaj neke čudežne konje, samo 2. in 3. prstava bi lahko mal bolje vlekla v spodnjih vrtlajih.

Na prejšnjem Gixxerju 750 sem vgradil podobno zadevo: http://cgi.ebay.de/G...=item35ab1fa2c4

in sem imel občutek, da se je 1. 2. 3. prstava res mal spremenila, motor se je bolj/hitreje zasuko, nekako bolj agresivnejši je bil.

Ali ti je po montaži deloval prikazovalec prestav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ti je po montaži deloval prikazovalec prestav?

Mal pozni odgovor, sam vseen :) Prej sem imel 750 K1, tak da ni imel števca za prstave. Za trenutni Suzo (1000 K6) sem pa nabavil tole zadevo:

http://cgi.ebay.de/Healtech-X-Tre-Power-Box-Suzuki-GSX-R-GSXR-1000-05-09-/200396575754?pt=Motorrad_Kraftradteile

Vgradnja traja 15-20min in je ene iz med redkih teh elektronik kjer ti normalno dela naprej prikazovalec prstav. Možnost imaš izbiro med kartami 4. , 5. in 6. prstave in ti za spodnje prsatave (1,2,3) jemle podatke karte iz izbrane karte (pr men 5.prstava). Pospeševanje, dodajanja gasa se je zlo spremenilo v teh treh prstavah, celo mam občutek da še 4. mal bolj vleče. V glavnem motor je zaj bol brutalen, agresiven (najbolj v spodnjih prstavah in nižjih, srednjih obratih). Men ni žal in sem zelo zadovoljen z izdelkom.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A paše prestavna ročica iz gsxr 1000 let. 2005 na gsxr 750 let. 2004?

Pa rabil bi prednji levi smerokaz za drugi omenjeni motor,če ima kdo.

Pa še to :)

Kdo dela čim bolj originalne nalepke za motorje.Nove so pregrešno drage :eek:

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hoy!

Res,pojma nimam o teh mopedih...če se slučajno kateremu ljubi odgovorit...

Tako na hitro,na grobo...kake 'očitne' razlike,spremembe,izboljšave med letniki 05,06,07 ?!?! :blush:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A paše prestavna ročica iz gsxr 1000 let. 2005 na gsxr 750 let. 2004?

Po kataloških številkah ne - nista isti.

GSX-R1000 K5

GSX-R750 K4

Je pa kljub temu možno, da je razlika minimalna in bi stvar vseeno bila uporabna...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoy!

Res,pojma nimam o teh mopedih...če se slučajno kateremu ljubi odgovorit...

Tako na hitro,na grobo...kake 'očitne' razlike,spremembe,izboljšave med letniki 05,06,07 ?!?! :blush:

:beer2:

and BY!

Prebral celo temo,zanimivo...tehnična debtata! :OK:

To je možna tarča za naslednji odstrel! :grim

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Rabil bi zadni amortizer od gsxr 1000 K5, K6. Lahko tudi novejše, če so podobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz pomagejte mi rešt tole uganko. jaz sem se "odločil" da je ta naked narejen iz 1000ccm k2. nisem pa prepričan da imam prav.

post-1354-0-28807900-1297340117_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

serijski amortizerji znajo bit dost dragi, prečekiraj ceno tule

Rabljenga iščem :). Tko da mam namen odštet tam do 80 eur

P.S.-kar se cene delov tiče so v Sloviniji občutno predragi, tak amortizer pride skoraj nerabljen (3k milj) iz ZDA 60-70 eur vključno z poštnino. Ampak bi ga vseen rajš v domačih logih kupu :)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz pomagejte mi rešt tole uganko. jaz sem se "odločil" da je ta naked narejen iz 1000ccm k2. nisem pa prepričan da imam prav.

post-1354-0-28807900-1297340117_thumb.jpg

Ja, to je ziher 750, gsxr 1000 ima tudi oljni hladilnik,tle ga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Hola,

novi GSX-R 1000 L2... ni glih tisto kar smo pričakovali, ma jst mam vseeno še prostor v garaži za enga tacga ;) ...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se nadejal večjih sprememb,abs,tc....a ni panike, ostaja "lep in dober kot suzuki". Tudi lepe brembo čeljusti,nekaj drugih malenkosti; komaj čakam na kakšen vzporedni test.

Pa malo bi moral menjat svojega oldtimera k2.... :grrr ...če pa dela satan...

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno mislim da so po seriji K5 in K6 1000 ki je bila odlična , čist zgubili kompas kaj bi radi pri Suzukiju. Bi lohk tko naredil kot pri BMW-ju, ki so priznal da so za svojga 1000 RR, vzel za merilo takratnjega K5 tisočaka in od tam razvijali naprej. Pa glejte kakšen motor ma dons BMW :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno mislim da so po seriji K5 in K6 1000 ki je bila odlična , čist zgubili kompas kaj bi radi pri Suzukiju. Bi lohk tko naredil kot pri BMW-ju, ki so priznal da so za svojga 1000 RR, vzel za merilo takratnjega K5 tisočaka in od tam razvijali naprej. Pa glejte kakšen motor ma dons BMW :OK:

+1 najlepši suzuki je 1000 K5, podobno je z 600/750 K6. Te serije naj bi tudi najbolj šle:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!