Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Ne morš verjet, a ne boš na veternici ostal? Mislim, a kr na japonca? Vročina? A je to sploh možno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, a ne boš na veternici ostal? Mislim, a kr na japonca? Vročina? A je to sploh možno?

antibiotike jemlje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če grunta, da bo sestopil z veternice potem mu ziher doma kej veliko hujšega v čaj vlivajo.

V glavnem blasfemija na celi črti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, a ne boš na veternici ostal? Mislim, a kr na japonca? Vročina? A je to sploh možno?

nič nimam proti ljudem ki vedno kupujejo eno in isto znamko, en in isti segment motorja. vendar jaz med njih ne spadam. sem pa mislil da bo veternica dlje pri hiši. vendar se je obrnilo drgače. in SS tisočaka še nisem imel. gremo naprej a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, bi vprašal, če ima kdo mogoče papirje za homologacijo Akrapovičevega slip on izpuha za Suzukija Gsxr1000 k3-k4 (torej letnik 2003-2004) ? Za izpuh stare oblike!

Bi lepo prosil, če mi lahko pošlje PM, hvala! :closedeyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapoviču piši mail s številkami, pa ti ga pošljejo po pošti

drugač me pa zanima če mi lahko kdo pove kak se kaj obnese k6 v vožnji proti R1 oz cbr rr 07?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Na petnajsto!! stran sm mogu it iskat tole temo!!! Kot de gigserja 1000 noben ne mara :D

Takole bo zgledala ljubilejna barvna shema, v čast miljontemu GSXRju.

525888_481333671899680_207055133_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Jeba za Suzukija....varnostni vpoklic, za skoraj 10 let nazaj, vseh modelov GSXR.....

 

Covers almost all GSX-R's, 04+....

"All new or Used 2004* to 2013 GSXR models"
*1000 2005-2013
750 2004-2013
600 2004-2013

"Suzuki Motor Corporation has instituted a safety recall campaign to replace the front brake master cylinder. The brake piston inside the front brake master cylinder of some motorcycles may not have received adequate surface treatment to prevent corrosion. Corrosion of the brake piston generates gas, which may not be adequately purged from the master cylinder due to the side position location of the reservoir return port. To ensure customer safety and satisfaction, dealers will replace the front brake master cylinder and brake fluid.

Technical Service Bulletin:
Servicing information regarding this safety recall will be available in a Technical Service Bulletin the week of October 28, 2013.

Parts Availability:
Dealers will be able to order the necessary parts to perform this recall campaign beginning approximately the week of November 4, 2013. Adequate supplies of parts will be available at that time to ensure your ability to service all your affected units. Your dealership may immediately resume retail sales once the recall campaign is completed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm zanimivo. A to vela sam za USA ali povsod? Na slovenskih straneh nisem nič najdel o kakšnem vpoklicu :hmm:.

 

Kolikor berem po tujih forumih bo vpoklic povsod. Na slovenskih straneh nisi najdel zato, ker morajo še prevest članek iz tujih medijev, pol boš pa to bral lohka tud na Motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor berem po tujih forumih bo vpoklic povsod. Na slovenskih straneh nisi najdel zato, ker morajo še prevest članek iz tujih medijev, pol boš pa to bral lohka tud na Motosvetu.

in čez dva meseca tudi v ostalih revijah..

vidim pa da so tudi zastopniki za suzuki zelo navdušeni nad vsem skupaj ;) že kličejo vse lastnike..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem bil mal radoveden in dobil od Panigaza mail:

 

Franc Panigaz
18. okt. (Pred 1 dnem)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
Za meni
cleardot.gif
Ko bo in če bo Suzuki ta vpoklic naredil tudi v evropi, kar pa ni nujno da sploh bo, vas bomo o tem pravočasno obvestili. Seveda le v primeru če ste lastnik katerega od teh modelov.

V Australiji je že "uradno" http://www.recalls.gov.au/content/index.phtml/itemId/1052622

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.

 

Ali ima kdo od vas GSXR 1000 k9+

 

Iz Lj. ali okolice. Me nekaj zanima, oz. imam eno prošnjo  ;)

 

Prosim na ZS!

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa Franci poklical, pa je reku da bo treba prpeljat motor, pa da je potrebno prej poklicat,

ker bojo meli kr dosti tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Mogoče bi jaz prodal, sam ne vem, če bi kdo toliko dal kot hočem :).

Kaj to je GSX-R 1000 k8 ?? Kakšne barve pa je ? Samo mora biti motor ohranjen...,negovan  :hooray: ....,pol se pa lahko tudi za tvojo ceno zmenva  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dobil tacga GSX-R 1000 K6 ....,da se mi še zdej kar smeje.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dobil tacga GSX-R 1000 K6 ....,da se mi še zdej kar smeje.... :yea1:

ja pa dej prpopaj kakšno slikco no... da vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!