Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Pozna mogoče kdo ta motor? motor je iz dolenjskega konca. zanima me, če je normalno, da je pri 18.000 bil že menjan verižni set (ketna + oba zobnika)? malce hitro je blo to menjano - mogoče bil vožen na pisti, ali pa niso realni kilometri? letnik je 2007, prevoženih ima nekaj čez 18.000 km. A pozna kdo kak dober servis na dolenjskem koncu, da bi dal motor temeljito pregledat pred nakupom?  hvala za info.post-1690-0-01429800-1400666996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, menjat originalne zobnike in verigo pri 18.000 km ni normalno. Če se ne motim, je ta isti motor gledal Dinamik, najbolje, da ga kontaktiraš na PM pa ti bo verjetno povedal, za kaj se ni odločil za nakup tega.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, menjat originalne zobnike in verigo pri 18.000 km ni normalno. Če se ne motim, je ta isti motor gledal Dinamik, najbolje, da ga kontaktiraš na PM pa ti bo verjetno povedal, za kaj se ni odločil za nakup tega.

Spremljam tole... čudno se mi zdi.. tako hitro menjat to smrdi mal.. plus tole še če bi bila menjana sedaj...ampak tale verižni set je že enčas gor.. ima že nekaj tisoč za sabo po moji oceni...

Če so tile kilometri pravi... bi bil čudež, je prej  :l_01: ... Ceno pa tudi spušča... če bi bil tak kot pravi bi ga že kdo odpeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoče kdo ta motor? motor je iz dolenjskega konca. zanima me, če je normalno, da je pri 18.000 bil že menjan verižni set (ketna + oba zobnika)? malce hitro je blo to menjano - mogoče bil vožen na pisti, ali pa niso realni kilometri? letnik je 2007, prevoženih ima nekaj čez 18.000 km. A pozna kdo kak dober servis na dolenjskem koncu, da bi dal motor temeljito pregledat pred nakupom?  hvala za info.attachicon.gif1.jpg

 

Če bi kupoval Hyosunga bi ti rekel, da menjava ketne pri 18.000 km ni nič neobičajnega :) Ker pa kupuješ Gixxerja pa to ni najbolj normalno, če je bil motor normalno vožen. Če ima pa zdajšnji set že nekaj km za sabo pa sploh ne.

 

Tudi sicer je 18.000km za 2007 letnik izredno malo. Najverjetneje prevrten števec.. Ajde, pa tut če jih ima realno 50.000 z motorjem načeloma nima kej bit in bi zaradi samih km še vedno lahko bil dober nakup. Bolj se tu zastavlja vprašanje kaj vse lahko lastnik še prikriva, če predpostavimo, da je prevrtel števec in lahal o realnih kolometrih. Tako da previdno pri takem motorju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa motor vsak dan objavi csaj 3x da je med prvih 100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoče kdo ta motor? motor je iz dolenjskega konca. zanima me, če je normalno, da je pri 18.000 bil že menjan verižni set (ketna + oba zobnika)? malce hitro je blo to menjano - mogoče bil vožen na pisti, ali pa niso realni kilometri? letnik je 2007, prevoženih ima nekaj čez 18.000 km. A pozna kdo kak dober servis na dolenjskem koncu, da bi dal motor temeljito pregledat pred nakupom?  hvala za info.attachicon.gif1.jpg

Pozdravljen!

 

Pokliči ga in ga vprašaj...,si ga klical?Naj ti povem mojo zgodbo...,sem ga klical in že po telefonu se mi je zdel nepošten in zatežen...,najprej sem ga vprašal zakaj ima modra platišča...,odgovoril mi je,da zato ker je model k8...,seveda to ni res,ker K8 ima drugačno grafiko na plastikah...K7 pa ima črna platišča...,ok ga poprašam koliko časa ga ima...,mi odgovori,da 5 let in da ga je kupil od prijatelja ...,pol mi pove,da ga je usulo in ,da je dal plastiko kar je bilo odrsano originalno gor nč barvano..,da ima originalne auspuhe en mal podrsan,ker je padel...,pa veš čas mi nekaj jecla v telefon ,da je poštena cena ,da motor ni nov je pa lep  ;) ....,pol mi začne ja kaka pikica je tu pa tam...,sj to jst vse razumem...,sam mi ni hotel povedat kje so te pikice...,naslednji dan ga kličem še enkrat in mu rečem ,da pridem pogledat vendar,da bi prosil,če bi mi povedal al poslal kake slikice kje je to opikano al po tanku...,da nebi naredil 600 kilometru tja v tri dni...,enostavno mi je odložil  :surrender: Tako,da je zgubil kupca ,no kar se pa kilometru in verige tiče je pa skoraj 100 procentno,da ima veliko več kilometrov...,kajti sam sem menjal verigo na 39 tisoč kilometrov ,no je pa res ,da je bil 750 k8.in do 59 tisoč kilometrčku nisem imel niti enega defekta... :hooray:...,dokler mi ga niso zakurili v garaži  :cry:  Dobil pa sem 1000 k6 prvi lastnik 17000 kilometrov in ima vse original in je ketna kakor nova...,še sam nisem mogel verjeti,da je to možno...,slikice pridejo ,ko se ga moje učke nagledajo... :wub: ....,poezija zame napram K7 al K8  :D

Popravljeno . Popravil DINAMIK
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen pogled sem doživel na mojo Suziko GSX-R 750 k8...,kupljen nov 2009 april in 59tisoč kilometrčku  :cry: ..počivaj v miru amen!

 

post-23125-0-67677900-1400703814_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak sem se kar zgrozil ob sliki...a kr zakurl fak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na GSXR-u menjal ketno na 18kkm. Vzrok je bil ta, da jo je prejšnji lastnik nažgal z vapotom in je raztrgal o-rinke, ki so začeli ven padati. Skratka ni se mu dalo ketno pošteno spucati, pa je malo vapo zalavfal. In ja, moj jih ima realnih 19kkm in ima menjano ketno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za odgovore v zvezi z gixerjem zgoraj na sliki - uh, to bi lahko glava bolela pri takem nakupu... še dobr, da mamo takle forum, pa si mal pomagamo z informacijami :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mogoče kdo ta motor? motor je iz dolenjskega konca. zanima me, če je normalno, da je pri 18.000 bil že menjan verižni set (ketna + oba zobnika)? malce hitro je blo to menjano - mogoče bil vožen na pisti, ali pa niso realni kilometri? letnik je 2007, prevoženih ima nekaj čez 18.000 km. A pozna kdo kak dober servis na dolenjskem koncu, da bi dal motor temeljito pregledat pred nakupom?  hvala za info.attachicon.gif1.jpg

Cena sportakom tok al tok pada... glede verižnega seta pa tako. Sam sicer ne vem al je pr teh km že potrebno menjat, na moji suzi bom moral menjat predvsem ker so oringi - gumice (vsaj dva načeta), prevoženih pa ma cca 26000km. Serviser sicer ni omenjal da je za menjat sam lahko crkne dokaj hitro (v mojem primeru). Jaz zdej mal bl kontroliram kako je z kompletom menjal pa ne bom še takoj...A ja motor ni bil vožen po dirkališču in skoraj nič po ta zadnjem...Samo moja opažanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ena slikica...,kr szi mobijem pofotkana  :P sva lih na hamburger čakala  :) Nosilec tablice zamenjan,še yoshimuro namontiram  :D

post-23125-0-62888000-1401614241_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako se dere sedaj ta YOSHIMURA  :OK: ....,pa še nalepkice sem na feltne nalimal,da ga mal okinčam  ;)

 

 

 

post-23125-0-61458600-1404551507_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se dere sedaj ta YOSHIMURA  :OK: ....,pa še nalepkice sem na feltne nalimal,da ga mal okinčam  ;)

Kaj pa homologacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnam en sound-video,da slišmo še ostali ne bit sebičen no lejga :)

Ko bom mel čas že posnamem ,sedaj je lepo vreme in ni časa  :OK:

 

Kaj pa homologacija?

Ima TUV certifikat in db kiler...,samo še upisati ga moram ,če Policijo to zanima ,da mi kako kazen ne prilimajo  :wacko: Kolk pa je kazen če nimam upisanega??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom mel čas že posnamem ,sedaj je lepo vreme in ni časa  :OK:

 

Ima TUV certifikat in db kiler...,samo še upisati ga moram ,če Policijo to zanima ,da mi kako kazen ne prilimajo  :wacko: Kolk pa je kazen če nimam upisanega??? 

 

Izredno čudovit motor! :)

Mi zaupaš kje si nabavu te nalepke za feltne? Ebay?

 

Kazn 500€(250)

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno čudovit motor! :)

Mi zaupaš kje si nabavu te nalepke za feltne? Ebay?

 

Kazn 500€(250)

Na Ebayu ja sem naročil nalepke...,sam zgleda,da uni nima več kjer sem naročil imajo pa drugi polno tega za par sowdu  :yea1:  http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=suzuki+gsxr+1000+stickers&rt=nc

 

Uh tolko je kazen,hitro vpisat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joshimura vpisana v kartonček  :) ....,včeraj sem se malo igral in prelepil grdo plastiko v karbonsko folijo...,sploh nezgleda slabo za par euričev  :P

 

Takole je zgledala stara plastika in zraven nova preoblečena  :D

 

 

Na motorju pa sedaj zgleda takole   :P

 

 

post-23125-0-92402400-1405249267_thumb.jpg

post-23125-0-11912500-1405249355_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dinamik, to je Puig race šipa, na kateri so te nalepke že original.

Hm nevem,če bo to držalo....,te nalepke so enake kakor tukaj http://www.ebay.co.uk/itm/111036841677?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648   

 

Kje dobiš Puig race šipo in nalepke zraven?   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!