Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Ob ‎20‎.‎11‎.‎2015‎ ‎15‎:‎04‎:‎53, bikez pravi:

ABM https://www.youtube.com/watch?v=nzxa-FQCGEE Cena z vsem kar moraš menjat pa pride celga jurja (Suzuki GSXR 1000 K8).

auč....

... bom kar na oriđiđiđi ostal...   :D

....al pa max. tole:

http://www.fastfromthepast.com/55-0028

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

auč....

... bom kar na oriđiđiđi ostal...   :D

....al pa max. tole:

http://www.fastfromthepast.com/55-0028

 

Moraš vedet, da ABM lahko štelaš v vse smeri. Tudi ročka ni čisto ravna, pa še nosilci so zraven, da masko podložiš-dvigneš, da se vanjo ne zadeva ročka. Torej samo clip-on včasih ni dovolj.

Sicer pa za Akrapoviča sem dal tudi jurja plus, pa še vse ostalo. Sploh ne bom razmišljal, da me ne bo bolela glava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kak se vam zdi kaj model 2012 - 2015? v 3 letih nobenega mnenja a vas je tako malo lastnikov : ) menda je opazno shujsan napram prejsnjim modelom, morda kaj besed o motorju s prve roke?

 

LP : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nč tako drastično drugačnega od 2009-2011.... shujšan za en auspuh...pa malo spremenjena nastavitev motorne elektronike.... kolikor je meni znano....   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo sem nerodno napisal, mislil sem bolj na model 07 - 08, ki naj bi po mnenju mnogih nazadoval glede na 05 - 06.

k9 in l2 vem da sta precej podobna razen tega kar si napisal, aja pa zavore so druge : )

zaniima me malo mnenja lastnikov kako ste kaj zadovoljni : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, carmagedon pravi:

ja malo sem nerodno napisal, mislil sem bolj na model 07 - 08, ki naj bi po mnenju mnogih nazadoval glede na 05 - 06.

k9 in l2 vem da sta precej podobna razen tega kar si napisal, aja pa zavore so druge : )

zaniima me malo mnenja lastnikov kako ste kaj zadovoljni : )

Glede česa naj bi nazadoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, bikez pravi:

Glede česa naj bi nazadoval?

pomoje je mislu, da se lažje na zadnjega postau :jezik:

kok mi pravijo uporabniki, je bil K7-8 zelo dober motor in ga ne morejo prehvaliti .. 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

pomoje je mislu, da se lažje na zadnjega postau :jezik:

kok mi pravijo uporabniki, je bil K7-8 zelo dober motor in ga ne morejo prehvaliti ..

:ninja:

To je vse isti motor, le ekologija mu je mogoče vzela 2 konja :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem se pogovarjal z lastniki ki so imeli/vozili oba modela, naj bi bil k5 lepse vozen, in naj bi se kar poznalo tisti kilogrami manj. mnogi recejo da je 05 - 06 bil edini pravi gsxr. sam tega modela nisem vozil, tudi 08 premalo da bi si ustvaril nek obcutek, nad 09 modela pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa sej piše v raznih motorevijah, kaj je razlike med njimi....

...K9 je precej drugačen od prejšnjih. Druga mašina, menjalnik, krajša medosna, daljša nihajka.... lažji za precej kil (mislim da več kot 10 kil...  ) ...boljše vilice ( Showa Big Piston Fork)... in še in še....

... K6 (nisem čisto siguren za letnik)...je mende tudi okvir pokal...pa so bili vpoklici ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okvir je bil problematičen na k5, k6 ja, na vpoklicih so dodajali nekaksne ploščice za ojačitev okvirja ki se od zunaj ne vidijo.

vem za motorevije, saj pravim rad bi samo kaksno primerjavo s prve roke, morda se podam se malo v suzukijeve vode ; )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, carmagedon pravi:

kolikor sem se pogovarjal z lastniki ki so imeli/vozili oba modela, naj bi bil k5 lepse vozen, in naj bi se kar poznalo tisti kilogrami manj. mnogi recejo da je 05 - 06 bil edini pravi gsxr. sam tega modela nisem vozil, tudi 08 premalo da bi si ustvaril nek obcutek, nad 09 modela pa tudi ne...

...lej... vsak svojega konja hvali.

...nekdo, ki je imel K5... pa je probal pol novejšega za 2x čez Ride....itak, da mu ni bil všeč, ker je bil navajen svojega...ali pa je imel mogoče (ta novejši) obrabljene gume (lahko samo malo pobrano prednjo v strehico)...in je motor zaradi tega čisto nevozen. Lahko, da nekdo, ki je imel K5..in je nato kupil novejšega, mu ni bil všeč, da je bil bolj zadovoljen s starim... nekdo pa glih kontra.... ... sto ljudi sto čudi.. :D

Realno sliko bi ti moralo dati, da v istem dnevu sprobaš oba motorja z enakimi (novimi) gumami.... itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

@carmagedon, če ne boš šel na pisto je čisto vseeno katerga boš nabavil. Tiste nianse so kot tista dlaka, ki smeta lošem k.... ;)

... točno tako.... pa še to , da te bo nekdo pošteno peljal scat s K5...ti pa misliš, da si car z L5....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja do neke mere je ze res, ampak pol bi lahko poenostavili, motor je motor, na nase amaterske voznje je vseeno kaj mas pod ritjo. s cemer se jaz ne strinjam, nikoli nisem zagovarjal te teorije da ce ne lovis zadnjih stotink na grobniku je vse en drek kaj vozis vazno da ima dve kolesi, ker razlike so premajhne da bi naveden smrtnik to opazil.   no vsakemu svoje, drzi sto ludi..  : ) saj sem samo kaksen info s prve roke hotel,nic drugega ; ) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, carmagedon pravi:

kolikor sem se pogovarjal z lastniki ki so imeli/vozili oba modela, naj bi bil k5 lepse vozen, in naj bi se kar poznalo tisti kilogrami manj. mnogi recejo da je 05 - 06 bil edini pravi gsxr. sam tega modela nisem vozil, tudi 08 premalo da bi si ustvaril nek obcutek, nad 09 modela pa tudi ne...

...eh... tistih par kg manj...kot je napisal bikez ... nianse.....

... nekateri se obremenjujejo s tistimi grami in kilogrami na motorju... a sam ima 15 kil špeha preveč na sebi..  :P

GSXR je daleč najudobnejši med RR litrcami za vožnjo glede ergonomije-položaja voznika.

tudi CBR K5 je udobnejša za vožnjo od K8, ki je mnogo manjša... .... pa še vedno je "pručka" proti GSXR.

recimo, če primerjam CBR (K8)  in GSXR  (K9) ... se mi zdi, ko da pri Hondi sediš "NA" motorju... pri Suzukiju pa "V" motorju... (to primerjavo sem dal, ker vidim , da imaš CBR) ... res pa je, da Honde že dolgo nisem peljal... tko da se mi zdej Suzuki zdi toliko udobnejši ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mate pa premau konjeu, se pa ninđa letnik 2016 kup al pa H2 in je problem rešen ... mar ne :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej pravim, da CBR 06 je večja od 08....

... pručka: ma ka pa vem, obučutek je tak... se mi zdi, ko da sediš precej višje, na trdem, neudobnem zicu, dosti bolj na "nos" kot pri zukiju.... sej pravim, to je po spominu... bi moral peljat oba v istem dnevu....

... zdej pa še druga stvar, kar bo maus itak rekel, da je brezveze.... sopotnica na Hondi dobesedno leži s koleni za vratom...pri zukiju ji je mnogo lepše...

... no ja... lej ... da ne bom preveč pametoval.... naj še kdo drug pove mnenje.

;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista kila je tko, kot je zadnjič moj kolega reku. Model kupu ful karbon kolo, drago k žefran, a na kolesu se vozi slon od 100 kg. Ni logike, škoda denarja.

@carmagedon, se mi zdi, da iščeš dlako v .... K5 je manj dušen zaradi ekologije, pa še to v določenem delu obratov. Ko menjaš izpuh je vse drugače. Motor oz. mašina pa je ista do K9. Tak, da ne preveč poslušat gostilniških debat. Kupi tistega, ki ti je všeč, ne tistega, ki ima 2 kile manj ali pa 2 konja več, ker teh konjev, ki jih ima K5,K6,K7 ali K8, .... ne boš po cesti porabil. Če jih boš pa poizkušal boš slej kot prej brez izpita ali pa še kaj hujšega (bog ne daj).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jp... se strinjam....

... pa še to... kupi tistega ki je boljši....  :lol1:

:P

... ne, resno... karkoli boš kupil bo dobro, samo, da ni bil zbit..... in da je lepo , redno vzdrževan.

Avtor te teme ima K6 (ali K5) ...in mu mopi dela odlično na desetine tisoče km... pa še nekajkrat toliko jih mora, je rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

... sej pravim, da CBR 06 je večja od 08....

... pručka: ma ka pa vem, obučutek je tak... se mi zdi, ko da sediš precej višje, na trdem, neudobnem zicu, dosti bolj na "nos" kot pri zukiju.... sej pravim, to je po spominu... bi moral peljat oba v istem dnevu....

... zdej pa še druga stvar, kar bo maus itak rekel, da je brezveze.... sopotnica na Hondi dobesedno leži s koleni za vratom...pri zukiju ji je mnogo lepše...

... no ja... lej ... da ne bom preveč pametoval.... naj še kdo drug pove mnenje.

;)

 

Novi motorji so manjši, predvsem zaradi okretnosti in tisti malo večji imajo težave, na motorju zgledajo, kot da bi vozili minimoto. Sicer če voziš CBR RR 1000 od 2009 dalje potem veš da je ta motor z original izpuhom zelo dušen oz. mnogo bolj kot Suzuki K7 oz. K8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

Novi motorji so manjši, predvsem zaradi okretnosti in tisti malo večji imajo težave, na motorju zgledajo, kot da bi vozili minimoto. Sicer če voziš CBR RR 1000 od 2009 dalje potem veš da je ta motor z original izpuhom zelo dušen oz. mnogo bolj kot Suzuki K7 oz. K8.

tukaj ti moram malo oporekat na boldano:

govorim za ZX10R ... letnik 2016 je napram moji, ki je letnik 2014, daljša, višja, težja in širša :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

tukaj ti moram malo oporekat na boldano:

govorim za ZX10R ... letnik 2016 je napram moji, ki je letnik 2014, daljša, višja, težja in širša :dry:

Hvala bogu, da jih je srečala pamet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bikez pravi:

Hvala bogu, da jih je srečala pamet.

:O

men je blo fajn k nism prou visok :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!