Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

pred 8 urami, Cartman pravi:

če bo motor taprav, je rit nepomembna. Zdi se mi da Suzuki najmanj da na dizajn in končno izdelavo. Doteranih detajlov NI. So strašni pragmatiki. Včasih jim to pomaga pri cenah.

Zgleda, da dlje od k4 nisi prišel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, bikez said:

Zgleda, da dlje od k4 nisi prišel :)

Pa k5 mi je kar znan. Kot izdelek bi ga tezko  primerjal z 2005 cbr in R1. Ti bi ga? Bi ga mel raje kot prej omenjena. K7 sm manjkat vidu brez plastik, nimam jasnega mnenja. 

 

Par detajlov z aktualnega vstroma1000. Stikala iz 90ih in ogrevane rocke z AliBabe? 

 

 

image.jpg

image.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Cartman pravi:

Pa k5 mi je kar znan. Kot izdelek bi ga tezko  primerjal z 2005 cbr in R1. Ti bi ga? Bi ga mel raje kot prej omenjena. K7 sm manjkat vidu brez plastik, nimam jasnega mnenja. 

Par detajlov z aktualnega vstroma1000. Stikala iz 90ih in ogrevane rocke z AliBabe? 

Normalno, da ne moreš primerjat teh motorjev. Že karakter vseh teh motorjev je različen, Honda ma povrhu tega še vzmetenje zelo mehko, R1 lepa, predvsem rdeča, motor zdivjan. Več podrobnosti se mi ne da pisati, ker se lahko pogovarjava cel dan. Od vseh teh bi mel GSXR-a.

Kaj si hotel povedati o K7 brez plastik???

Kaj ima vstrom 1000 za iskat tukaj? Pač ceni primerno opremljen, ne moreš pa ga primerjat z paradnim konjem hiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem primerjal voznisti, ker r1 in k5 sploh nism peljal. Govorim o izdelavi. Kako ma cbr zvarjen in ukrivljen subframe in avspuh, kako so potegnili elektro instalacije na enem in drugem.....k5 je precej podobn k3. K7 pa nisem nikoli dolgo gledal v detajle. Ko snames oklepe je fajn videt razlicne ideje. Suzuki pav ne komplicira prevec. I Iike that. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav..

Ker kolebam med r1 in gsxr 1000 od 2009 naprej me zanimajo mnenja glede letnika 2012 gsxr 1000..

Kaksne hibe slabosti dobre strani tega motocikla..

Se opravicujem ce sem podoben post spregledal v prejsnjih temah..

Lp, S.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎3‎.‎12‎.‎2015 at 7:49, Zivnorc pravi:

...nč tako drastično drugačnega od 2009-2011.... shujšan za en auspuh...pa malo spremenjena nastavitev motorne elektronike.... kolikor je meni znano....   :D

...neki v tem smislu....

...aja... pa dražji je  :D

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj..

 

Zanima me nekaj glede same VIN stevilke motorja..

Kateri simbol po vrsti pri gsxr 1000 ti pove leto izdelave?

Primer vina: JS1CY111100127942 

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam, po podatkih z googla je na EU modelih 11 znak leto izdelave in se razbere iz suzukijeve tabele. ocitno malo bolj komplicirajo kot pri hondi : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2011 ima dva dimnika, 2012 pa enega kajne?

Moti me da veliko ljudi oglasuje zavojujoce oglase.. Primer.. Motor registrirajo prvic 2012.. V bistvu je pa motor letnik 2011..oglasujejo ga letnik izdelave 2012..

Zato sem raje vprasal glede vina hvala ti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojega prodal in je bil v roku 3 dni na a.netu z manj km in še par smotanih podatkov :)

ne vem več komu zaupat

Popravljeno . Popravil 5413lvl3145
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 5413lvl3145 pravi:

Jaz sem svojega prodal in je bil v roku 3 dni na a.netu z manj km in še par smotanih podatkov :)

ne vem več komu zaupat

V stacuno po novga pa je. To bo moja zadnja opcija:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vprašanje:

... kako imate kaj nastavljene amortizerje.. gre se za K9+ letnik.

...imam nastavljeno na osnovno nastavitev, pa se mi  zdi precej trdo (govorim za spredaj) .

... res pa je , da je mraz...

... a se samo meni zdi tako, al je še kdo podobnega mnenja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original je naštiman tam za okoli 75 kil se mi zdi .. tko da ... shujšaj :jezik: 

počaki na mal toplej vreme .. ti si tut vs trd k je mrz, mar ne :P

 

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

Vprašanje:

... kako imate kaj nastavljene amortizerje.. gre se za K9+ letnik.

...imam nastavljeno na osnovno nastavitev, pa se mi  zdi precej trdo (govorim za spredaj) .

... res pa je , da je mraz...

... a se samo meni zdi tako, al je še kdo podobnega mnenja?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tut jest sem trd... samo ena stvar mehka..  :D ...

... kadar je mraz... sevede....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

Vprašanje:

... kako imate kaj nastavljene amortizerje.. gre se za K9+ letnik.

...imam nastavljeno na osnovno nastavitev, pa se mi  zdi precej trdo (govorim za spredaj) .

... res pa je , da je mraz...

... a se samo meni zdi tako, al je še kdo podobnega mnenja?

 

tvoj prejšn moped je bil cigumigu, je že prov da maš po dolgem času spet trdega...ker trd zadane točno v ovinek, mehak se ti pa mau zvija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Zivnorc pravi:

Vprašanje:

... kako imate kaj nastavljene amortizerje.. gre se za K9+ letnik.

...imam nastavljeno na osnovno nastavitev, pa se mi  zdi precej trdo (govorim za spredaj) .

... res pa je , da je mraz...

... a se samo meni zdi tako, al je še kdo podobnega mnenja?

 

Kar naenkrat ne znaš več nastavit vzmetenja ,ker si zamenjal motor za 2 leti mlajšega :P Mogoče ti odgovori en ki ima 130kg pa nastavi po njegovih navodilih ,pol boš pa spet lahko napisal da se ti zdi trd :lol1:

 

12647163_10207671645381682_7826019326852742776_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nastavitev vzmetenja je stvar taka, da se predvsem vilice različnih proizvajalcev drugače odzivajo na nastavitve. Pri nekaterih se vsak klik občutno pozna, med tem, ko pri nekaterih občutiš razliko šele pri pri večjem številu klikov. Sploh pri WP prednjih vilicah, ki so bile nameščene na KTM-ove exc modele do letnika 2003, kjer se vprašaš zakaj so sploh namestili nastavitve za rebound in compresion damping.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

... pogledaš na forumu, kdo ima tak motor, mu ga greš spizdit.... odšravfaš motor, ostalo vržeš v Ljubljanico...in to je to...  :D

...aja... pa pazit moraš, da te ne dobijo..  :D

 

...imaš pa še alternativo.... sicer je malo dražja, te je pa manj strah med delom  :D

to je pa to:      http://www.ebay.com/itm/11-15-Suzuki-GSX-R-GSXR-1000-K5-K6-Motor-komplett-Engine-Motorblock-/391335396352?hash=item5b1d684400:g:M9IAAOSwM0FXHqbt&vxp=mtr

to je bil prvi "match", ki mi je padel ven iz računalnika...   :D

...zdej, če ni taprav, si pa poišči tapravega na enak način...  :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

... pogledaš na forumu, kdo ima tak motor, mu ga greš spizdit.... odšravfaš motor, ostalo vržeš v Ljubljanico...in to je to...  :D

...aja... pa pazit moraš, da te ne dobijo..  :D

A maš parkiranga zraven bas ????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ker beseda ni konj...

Dragi kolegi motoristi, če kdo ve za kakšno lepo GSX-R 1000 K3 ali K4-ko, se pravi 2003 ali 2004 letnik, pa da bi jo bil lastnik pripravljen zamenjati za obema zanimiv sveženj denarja. Prodajajo se sicer med 3 in 4  tisočaki, vendar je trenutno stanje na trgu bolj žalostno...en, ki na oko zgleda precej zdelan in po domače prebarvan na črno :nono:, in drugi lociran na primorskem, ki ima pa poškodovane oklepe, zanimivo ceno, a bi ga moral sam uštimat in barvat itd :BUA: 

Ker sem se včeraj ločil od Blackbirda v praktično vrhunskem stanju, ne bi ravno kupoval podrtije in dam raje kakšen ojro več za moped in pričakujem da bo OK...


Torej če kdo pozna koga, ki ima teto, ki pozna strica od znanca ki vozi Hondo in je prehitel Suzukija GSX-R 1000 K3 ali K4 ki se slučajno prodaja...sem resen interesent...

P.S. K5 me ne zanima, razen če je cena 4000 in je v vrhunskem stanju...lastnik pa bedak, ki ga tako poceni prodaja :D

Hvala Slide

Popravljeno . Popravil Slide
dopisan p.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vprašanje glede poliestrov. Ali bi naj poliestri od 600, 750 in 1000 pasali skriženj? Oziroma če ne vse tri, ali je kakršna koli kombinacija teh treh kompatibilna (npr ali paše 600 in 750?). Imam GSXR 750, pa opažam da je kar težko najdit poliestre. Bi hkrati še vprašal, če paše od K8 na K9 (gledam tele: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10054570&display=Poliestri Suzuki GSX-R 750 K8 )? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Kolikor je meni znano paše od 600 tudi na 750, saj sta praktično ista motorja (če odšteješ mašino). Modelno leto K8 in K9 sta ista, tako da gotovo pašejo tudi na tvojega. Je pa vprašanje, če ti je tista luč smiselna oz všeč? Če ga predeluješ za na pisto, potem ti tista luč dela samo škifo. Prvič je težka, drugič je poanta poliestrov, da maš čim manj stroškov in škode, če (ko :P) ga potleh zabrišeš. Je pa tud res, da 300 euro za lakirane in polepljene poliestre + luč ni noben denar, če so lepo ohranjeni in nareti, tako da niti nima veze :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!