Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Tale K7 mi je vedno bolj všeč, še dobr da mam celo zimo cajta za razmišljat :P

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem ga že vplačal :OK:

Se vidmo spomladi, ko ga dobim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

K5 prodana, K7 vplačana :wub: ... life's good :OK:

@ footprint: le glej da bo tanova tokrat taprave barve :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!K5 prodana, K7 vplačana :wub: ... life's good :OK:

Pa čimveč lepih km-jev ti želim.

A boš šel probat na Grobnik koji "K" je hitrejši??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

K5 prodana, K7 vplačana :wub: ... life's good :OK:

@ footprint: le glej da bo tanova tokrat taprave barve :naughty:

Seveda bo! Modra bo. :wub:

he he - na led pa le ne bom šel dvakrat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa čimveč lepih km-jev ti želim.

A boš šel probat na Grobnik koji "K" je hitrejši??? :naughty:

Hvala Bojč :yea1:

Na Grobnik najbrž ne bom šel probat, saj veš da mi ni zabaven, zihr pa na vse ostalo kjer bom lahko: Brno, Panonija, z malo sreče tudi Montmelo :) jasno tudi Marof.. sklepam da novi "K" ne bo kaj dosti hitrejši od starega "K", saj ga bo vozil isti "K" :hmm: :lol1: bo pa treba sprobat učinek "športne mape"

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ampak tole pa gate trga... irhaste, 2x prešite, podložene z neoprenom... :wub: sam da bi se tale bejba mal stran umaknla :lol1:

post-163-1161777917_thumb.jpg

post-163-1161777953_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam da bi se tale bejba mal stran umaknla :lol1:

Povabi jo rajši spomladi, da se bo na tvojem malo nastavljala, ko ga dobiš. :naughty:

Veš kok ti bomo fouš :D Že tako ali tako ti bomo fouš za moped. :P

P.S.: No, jaz ne bom, nimaš prave znamke :devil:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Filip,

tole povabit? hehe, i tata bi sine, i tata... edino bit fovš za motor je čist bv - jih majo tolk da jih kar prodajajo :slap:

ampak če pogledaš tole slikco (ko se je bejba končno spokala zadaj in ne dekoncentrira več tolk) se vidi da so tiste leve BT014 nadomestili z bistveno boljšimi BT002 - odlično!!! sem pričakoval (še vedno dokaj leve) Qualifierke

in da ne pozabim: znaš ti dobro katera je prava znamka :naughty: a dokler sva oba max zadovoljna je vse cool, a ne :P

PS Luka, hvala za slikce!

post-163-1161785530_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hvala za popravek, P182, samo nisem čist razumel situacije: a praviš da so (tko nasplošno) ukinili BT014 in jih zamenjali z BT015, al da sem se zmotil in so na slikci tanove Suzike BT015 in ne BT002?

namreč doma imam še ene BT002 in profil na sliki zgleda (če pobrskam po spominu) glih tak... pa tudi na uradni Bridgestonovi strani nisem nikjer zasledil nič z oznako BT015 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim da je suzuki na slikci obut v BT015 in ne v BT002.

BT015 je naslednjica 014ke katera se (zaenkrat še) prodaja, 015ko pa ponujajo

le kot 1. vgradnjo in bo v prodaji naslednje leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182 če se ne motim mislim da si ti imel priložnost stestirat bt015 na svoji mašini, daj povej kakšno mnenje o tej gumi moja je baje obuta v isto obutev (prva vgradnja), da vidim kako se bomo spomladi kaj vozli???? :D :D

Suzuki na tej suzi so definitivno bt015 če dobro pogledaš se to vidi na zadnjem kolesu, seveda če zraven tega ne gledaš kaj druga :D :D :D

Sej lahko v kaki zato namenjeni temi da ne bomo tukaj smetili. :P :P

Aja tud meni se zdi da so bile bt014 ki so bile prva vgradnja na moji bivši 636 vendarle nekoliko boljše od qualifierk, ki so me nekajkrat rahlo presenetile drugače pa so bile kar ok. :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182 če se ne motim mislim da si ti imel priložnost stestirat bt015 na svoji mašini, daj povej kakšno mnenje o tej gumi moja je baje obuta v isto obutev (prva vgradnja), da vidim kako se bomo spomladi kaj vozli???? :D :D

Občutki podobni kot 014, kolk km zdržijo pa ne vem ker sem jih moral predčasno zamenjati(beri:luknja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Luka, hvala za slikce!

Tud jz se zahvaljujem za tele fotke. Takoj je bolš občutek.

>>> A je komu kaj jasno kaj so delal s to plastiko spodi pri izpušni cevi (mislim da je katalizator tam spodi)

Izgleda da je neki kao karbon/fiber - na uradnih slikah pa je neka malo drugačna plastika z režami?

PS - a je ze kdo kje nastel vse spremembe ki so nastale na tem junaku glede na K5 & K6?

Meni zelo pomembnih je kar nekaj, predvsem:

- Lepše izdelana zadnja nihajka (ni toliko grdih zvarov kot jih je imel prejšnji),

- Zadnja bremza čeljust je sedaj zgoraj vilice (ne bo več problema z zatikanjem stojala :) )

- Hidravlična sklopka - čeprav ne vem zakaj me tako navdušuje,

- Malo sem upal na kriptonsko lampo spredaj - pa mislim, da je le leča za dolgo luč,

- okvir opazam, da je tudi drugačen,

- ni mi tudi jasno a so sedaj stopalke nastavljive (nekaj besed je bilo na to temo),

- ...

Upam tudi da bo Akrapovič dal kak dober izpuh za to zverinico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mam namen kupit ta motorin, ker mi je končno uspelo prodat svojo hondico pa nekje sem zasledil, da so pri teh motorjih tudi okvirji pokali, a ve kdo kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma okvirji ne pokajo kar tako ne ker če je kaj zaneseljivo so zanesljivi najbolj dirkalni stroji kot so tej.

In pri normalni vožnji, ne boš sigurno imel problemov z tem. Problem lahko nastane v primeru da padeš kje na kakem dirkališču ali kaj podobnega, kaj je potem problem v tebi in ne motorju.

Edina možnost je da ima tovarniško napako, ampak ta možnost je tako majhna da lahko zanemarimo.

Verjemi nov motor je nov motor, prej pa seveda kakega lastnika vprašaj kaj več o letniku 2007 da nimajo res kake hibe pa seveda prej probat da ne boš kupu mačka v žaklju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm , če bo kupil novega pol ziher nebo kupil mačka v žaklju, prej razjarjenega tigra, ki dobro ve kakšna je njegova poslanica. :OK:

Če bo kupil rabljenega pač na račun toliko manjše cene vzameš v zakup da je tudi možnost pojava kakšne napake večja, mislim pa da imajo suzukiji močne okvirje, kolkor vem so kawasakijevi prej problematični v primeru trka.

Vožnja po tazadnjem pa vsekakor ni blagodejna za okvir. .) .)

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Sem mislil, da je bila nekje omenjene serijska napaka, da so se nekje okvirji zlomili...

Ja kupil naj bi 2006 rdeče barve od znanca, ki je pa že bolj umirjen in ne hodi na dirkališča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj tudi če bi redno hodil na dirkališče nima motorju kaj bit, agregati so za to skonstruirani, nimajo zastonj servisnih intervalov na 6 kkm....Pomembno je da je redno vzdrževan,zmeraj dobro ogret.... ampak o tem se je že dosti pisalo v zato primerni temi, da nebomo preveč off topic. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!