Skoči na vsebino

Suzuki GSX-R 1000


suzuki

Priporočene objave

Evo fantje mene mene tale lepotec zjutrej prčaku pred delavnico.

A si imel priliko se že zapeljat z lepotcem? Čestitke za nakup :OK: , pa veliko varnih kilometrov!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri novem K7 res dobiš več za isti denar :D Pri Motorradu so natehtali 12 kg več kot lani :cry:

Med 6000 in 9000 obratov 10 KM manj :cry: :cry:

Povzetek testa: K7 se ne more meriti s K6. Adijo superbike prestol :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

interesantno, da v novem reitwagen-u pridejo do drugega zakljucka. koliko sem na brzino preletel clanek, je K7 sicer res tezji, vendar v vecini boljsi; pisejo tudi da bodo drugi imeli tezave s K7-gixxerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnji SBK je tudi že pokazal nekaj rezultatov Suzukija K7, ki ga vozi Biaggi. Trenutno po drugi dirki je na 2 mestu. Corser ki je iz Gixxerja presedljal na Yamaho ga pa skoraj nikjer več ni supno na 5. mestu.

Sicer pa je spet veliko odvisno od situacij in voznikov.

Verjamem v SUZUKI :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, očitno dejstvo ostaja, da je K5/6 bil čokolada in med, kolikor sem znal prebrati iz teh swabskih blogov, ki so zbrani z več testov.

Če koga zanima naj si raje prebere sam, ker nimma pojma o nemščini in sorodnih jezikih, Babelfish pa prevaja bolj smešno :xx:

Če pa ima kdo voljo pokomentirati, dobrodošel - me zares zanima kaj zares piše.

http://motojournal.blogspot.com/search/label/GSX-R%201000

Razmišljam:

Če ga teža tako heca, kaj če mu res te denfrje (izpuhe) zamenjam z ličnimi yoshimurinimi cevmi, potem bo zagotovo nekaj kg lažji. To bi moglo pa tudi na tisti konjski luknji pri nizkih obratih se poznat. Ali pač . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola footprint,

lej tole slikco, FUL lepo, pa še 7,2 kg prišparaš mimogrede :naughty:

post-163-1173190498_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tole slikco, FUL lepo, pa še 7,2 kg prišparaš mimogrede :naughty:

Zelo lepo. Sam kaj ko je tako drago :cry: Samo slip-on stane od 750 - 1000$ + davek in nevemkajše :headbang:

http://www.yoshimura-rd.com/07_GSXR1000_TRC.asp

Drugače pa tudi slip-on-a izgledata cool :OK: (mnogo bolje od originalov).

IPB Slika

P.S. Bo letos tvojim ušesom K6 Titanov izpuh pel med vožnjo ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super lepa slikca, prou uou narediš ko zagledaš. Lepi rori, samo tukaj je cena vmes.

7kg ne vem če bi se rešil z tem, bo še kej umes, je pa res da največ so tejle originalni rori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LeoVince izpuhi:

Standard zamenjava:

IPB Slika

Factory zamenjava-samo en lonec

IPB Slika

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo ve kje bi bil lahko vzrok problema;

kolega ima K3 in se se mu je med vožnjo parkrat prižgala lučka za olje(pravkar narejen servis),

ko ga ugasne in ponovno vžge lučka izgine in motor normalno deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so rekli na servisu ko sem bil da tisto k mi trese kdaj k speljem iz leera, da se ne da nič narediti in da ne bo nič narobe če se tko vozim. Full zanimivo res in, da ni bilo nobenih informacij od Suzukija, da bi se to dogajalo. Nč pol reden servis naredu in se vozim naprej kaj pa čm... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so rekli na servisu ko sem bil da tisto k mi trese kdaj k speljem iz leera, da se ne da nič narediti in da ne bo nič narobe če se tko vozim. Full zanimivo res in, da ni bilo nobenih informacij od Suzukija, da bi se to dogajalo. Nč pol reden servis naredu in se vozim naprej kaj pa čm... :glare:

Moje osebno mnenje in kako bi ravnal sam, je da če se kakorkoli počutiš ogroženega ali imaš občutek nevarnosti, raje zamenjaj motor. Če zadeva ni kritična za osebno varnost, se vozi, dokler se ne pokaže kaj več - seveda s povečano pozornostjo.

:hmm:

zanima me če kdo ve kje bi bil lahko vzrok problema;

kolega ima K3 in se se mu je med vožnjo parkrat prižgala lučka za olje(pravkar narejen servis),

ko ga ugasne in ponovno vžge lučka izgine in motor normalno deluje

Lahko je senzor (tipalo) za olje. Definitivno peljati moped na servis, k nekomu ki zadevo obvlada (tudi elektriko - teh ni veliko)... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo ve kje bi bil lahko vzrok problema;

kolega ima K3 in se se mu je med vožnjo parkrat prižgala lučka za olje(pravkar narejen servis),

ko ga ugasne in ponovno vžge lučka izgine in motor normalno deluje

Hola!

Če so me pravilno podučili, lučko prižge (premajhen) pritisk olja; kar lahko pomeni pokvarjen senzor, al pa je morda v mašini olje, ki je zelo redko (še posebej ko se segreje) pa to premoti senzor pritiska... itaq tlele samo ugibam(o), odgovor bo dal le obisk pri dobrem serviserju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola!

evo, še eni fajn dimniki za lubico :)

Copy/paste:

"The powerful Suzuki GSX-R 1000 K7 will get even more out of its engine when you will put on this pair of hexagonal slip-on mufflers. You can also expect to see Akrapovič complete exhaust systems soon. The Evolution will come in a full titanium configuration while the Racing model will be made of stainless steel. Believe us, the new Suzuki rips with these exhaust systems! Stay tuned for more exciting details, there's more to come!"

http://www.akrapovic-exhaust.com/main/phase2/coming_soon.htm

post-163-1175508552_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

odločam se za nakup tega modela, in bi mi prav prišle informacije iz prve roke predvsem o tem kako ste zadovoljni z motorjem in če se kje pojavlja kak problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej bo kdo kej reku o novem K7? Kake kritike, pohvale?

Kako a res nima noben mnenja o tem motociklu. Hm, to mi daje misliti, al je tko dober , da noben ki ga ima ne zapravlja časa na forumu in se raje vozi, al pa mate toliko težav, da vam je zoprno govorit o tem. :naughty:

Mal heca mora bit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ker sem prodal prejšnji motor se zelo zanimam za tega tisočaka.

Zanima pa me letik 06 in sicer če mate kake iskušnje z njim,prosim isprsite se pa ne kake prazne(poglej par stani nazaj,ker sem to temo v celoti prebral)ampak kakšnih drugih iskušenj od 23 julija 2007 ni napisanih.

Ker mislim da je tut kakšna nova iskušnja z letošnjo sezono vas prosim napište jih.

Hvala. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!